John David Glaude znany również jako "Obese to Beast", ma jedną z najbardziej inspirujących historii utraty wagi, jakie kiedykolwiek widziano w Internecie. Transformacja Johna rozpoczęła się, gdy miał 20 lat. Był otyły i spożywał posiłek po posiłku, przekąskę po przekąsce i był uzależniony od jedzenia. Ważył 163 kg! Pewnej nocy oglądał program telewizyjny o ludziach, którym udało się schudnąć i jak zwykle przy tym spożywał duże ilości jedzenia. Tym razem jednak coś w nim pękło. John zdał sobie sprawę, że jeśli nadal będzie żył tym stylem życia, wkrótce umrze. Po prostu obudził się następnego dnia i zaczął czytać o wszystkim, co związane z fitnessem i zdrowym żywieniem. Stopniowo tracił nadmiar kilogramów, zmieniając totalnie swoje życie. Nie korzystał z pomocy trenera czy dietetyka, tylko wszystko, co robił, było na własną rękę. Po ponad roku ciężkiej pracy, Johnowi udało się osiągnąć cel - stracił ponad 80 kilogramów!

Jednak przy tak dużej utracie wagi John napotkał inny problem - luźną skórę. Na początku bardzo mu to przeszkadzało. Ale po pewnym czasie John w pełni to zaakceptował i był z niej dumny, uważając ją za swoją "bitewną bliznę".

Po dokonaniu transformacji, John postanowił podzielić się swoim przesłaniem ze światem, aby pomóc innym zgubić zbędny balast. Stworzył wiele profili internetowych, w których zamieszczał filmy i zdjęcia z jego niesamowitej przemiany. Wielkim przełomem w Internecie był film "My Biggest Insecurity: Loose Skin". Wideo stało się popularne w krótkim czasie, a John stał się sensacją Internetu. Jego historia jest warta podziwu i szacunku. Stał się przykładem dla ludzi na całym świecie, namawiając ich do "chwytania byka za rogi". Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń!

https://youtu.be/CpKDteQ3FIQ

Komentarze (2)
Gats 2

Na taką skórę kremik nawilżający nie pomoże...

0
domosos

Tu jedynie chirurg coś zdziała. Ale szacun za wytrwałość.

0