SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jesteście ofiarami nakręcania ludzi na tę walkę, naprawdę uwierzyliście w te wszystkie brednie o tchórzostwie Haye'a itp

Nie ma żadnych przesłanek żeby walka się nie odbyła. To nie ten level żeby kogoś bać się na tyle, żeby nie stanąć w ringu. Tymbardziej kiedy gra toczy się o niewyobrażalną kasę i niewyobrażalny prestiż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
No mi glownie chodzilo o Wladmira, bo Vitaliego lubie, jest to prawdziwy wojownik i mial kilka walk w ktorych to pokazal. Mial tez troche tych nudnych walk. Ale tez nie jest tak, ze to tylko jego wina, bo przeciwnicy tez sie niewykazali. Mam nadzieje, na podobna walke, jak Vitali z Lennoxem, w sensie dramatycznosci. To byloby cos, co mogloby zepchnac wynik konfrontacji na drugi Plan. A wygrana Haye/Wladka bylaby tylko deserem.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
mam nadzieje ze kliczko skonczy jak z sandersem, haye jest zbyt zdolny zeby go takie drewno pokonalo ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661


The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
hhehe dobrze zrobione

uwielbiam ten filmik


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Nie bede gorszy. Mi podoba sie ten filmik, czesto go ogladam. Nakreca strasznie.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Jak potwierdził w rozmowie z nami Daniel Jabłoński, rzecznik prasowy TVP, walka unifikacyjne na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy Władimirem Kliczko (55-1, 49 KO) i Davidem Haye'em (25-1, 23 KO) zostanie pokazana na żywo w pierwszym kanale publicznej TVP.

Transmisja rozpocznie się od godz. 22.45, będzie pokazywana w kanałach TVP 1, TVP SPORT oraz TVP HD. Kibice zobaczą też na drugi dzień powtórkę w TVP SPORT, która zostanie wyemitowana o 12.25.

źródło: bokser.org

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Właśnie chciałem wkleić to(info na niebieskim polu):

http://sport.tvp.pl/inne/sporty-walki/boks/aktualnosci/haye-nie-wniesie-swojego-pasa-do-ringu/4789432

Dwa potwierdzenia bezpośrednio od TVP, więc walka na bank będzie w TVP 1. A już chciałem dzwonić do cyfry i wykupić TVP Sport

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-06-29 15:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Po co od razu wykupywać.
Wchodzisz na http://www.pliptv.pl/ i za 3.69zł masz tvp sport

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-06-29 15:42:08

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No tak, ale z kompa oglądać to lipa, jak będzie z 10 kumpli

Laptopa musiałbym podłączyć do tv, to wtedy może...

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-06-29 16:21:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium