SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1686
Co do traileru to potężne proste w spowolnionym tempie i zdjęcia z młodości braci wygrywają ;)

"Szybkość to siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1323
chcialbym zeby wygral haye, ma duze szanse-jest dynamiczny i ma mocny cios, walczy madrze, dobre uniki. Mysle ze nie bedzie mial oporow zeby agresywnie zaatakowac w odroznieniu do ostatnich rywali kliczki. Kliczko jest drewniany wiec heye powinien go trafic, a zmiana dobrze zrobi wadze ciezkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
HAYE: WYŚLĘ WŁADIMIRA TAM, GDZIE JEST JEGO MIEJSCE
- Zawsze powtarzam, że pokonam Władimira, zabiorę jego pasy i wtedy przystąpię do pojedynku ze starszym bratem. Gdy już policzę się z Kliczkami, zakończę karierę jako niekwestionowany mistrz świata wagi ciężkiej. Władimir walczy jak tchórz. Obiecuje kibicom, iż 2 lipca pokażę mu gdzie jest jego miejsce - powiedział w wywiadzie dla jednego z niemieckich portali internetowych, David Haye (25-1, 23 KO).

Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) jak zwykle zachował spokój, lecz zapewnił, że 'Hayemaker' poniesie karę za wszystkie swoje prowokacje, jakie kierował pod adresem zarówno jego jak i Witalija.

- Cieszę się, iż Haye w końcu odważył się ze mną walczyć. Brytyjczyk wiele razy obrażał mnie oraz mojego brata, zakładając jakieś głupie koszulki, czy też udzielając nędznych wywiadów. Teraz obaj spotkamy się w ringu, więc w końcu będzie miał okazję do pokazania swoich umiejętności bokserskich. Czekam na ten wieczór już dwa lata, a fakt, że starcie odbędzie się w Hamburgu, jeszcze bardziej mnie motywuje - mówił w swoim stylu młodszy z ukraińskich braci.

bokser.org

Pośpieszyłem się z tym osądem. Zaczyna się

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Haye bawi sie w Muhamada?. Tylko Ali jak cos mowil, zazwyczaj to wykonywal. Zobaczymy jak bedzie w tym przypadku.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
W tym przypadku jest o wiele za późno. Nie raz Haye groził, nie raz obiecywał, a wychodziło jak zawsze. Charakterem może i przypomina Muhammada, ale czynami zdecydowanie nie.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Uwazam, ze Haye wygra i zaskoczy wszystkich ,,expertów". Kliczko nie jest niepokonany. Jezeli Haye bedzie mial dobry plan i sie solidnie przygotuje w co nie watpie,to Kliczko jest w jego zasiegu. Haye nie nie faworytem, a ja jakos zawsze jestem za teoretycznie slabszym, jezeli nie walczy moj ulubieniec/rodak. Poza tym przydalaby sie zmiana warty w HW. Jednoczesnie licze na wygrana Adamka i w pozniejszym czasie walke ,,Stulecia" z Hayem. Wiem, ze dwie niespodniaki to juz za wiele, ale teoretycznie jest to mozliwe. Jezeli jest mozliwe to dlaczego nie brac takiej mozliwosci pod uwage.;d

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
co do braci kliczko to jestem pewien ze gdyby walczyli w latach 90 to napewno nie zostaliby mistrzami, przegraliby z wielkimi tamtych lat:holyfieldem, tysonem lennoxem, bowem i paroma innymi...pewnie nawet z Golota by dostali oklep(no chyba ze by Andrzej cos odwalil)....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
risky33 prawdziwy ekspert i znawca.

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
JEstem pewien że Prime Vitek dawałby równe walki z KAŻDYM! Nie wiem czy wygrałby czy nie, ale jest to bokser na miarę lat 90. Władek też dałby radę (dzisiejszy Władek), jego naprawdę olbrzymi rozwój jest przez większość niezauważalny, większość myśli że to ten sam Wład co z Sandersem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
Najlepsze jest o Holyfieldzie i Gołocie, haha.

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium