SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
ile Haye ma wzrostu dokladnie? bo jesli mlodszy kliczko ma 19cm, to haye nie wyglada stojac obok niego na 191cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Ten balon pęknie wraz ze szklanką Davida.
Haye przyjmowal od starego i wolnego Ruiza , Wlad go po prostu zniszczy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
z Mockiem lezal, na wojaku o tym mowili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
mialo byc kliczko-198cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Swoja droga to wg mnie Briggs lepsze szopki robia przed walka z Vitalija od tych Davida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
grox.pl prawdziwy i oddany do granic możliwości psychofan Adamka.

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
T_Rieper
A czy ja coś piszę o Adamku? Po pierwsze to nie ten temat, a po drugie to zacznij w koncu pisac merytorycznie -te puste, przesiakniete pogarda frazesy w strone Adamka na nikim wrazenia nie robia.
Jasne, jestem fanem Adamka -tak jak bylem kiedys Goloty-zauwazylem jednak ostatnio pewien trend myslenia "ciemnogrod kibicuje Adamkowi" ,no coz w takim razie wole byc wsrod tych z ciemnogrodu
PS. Mam nadzieje,ze sie tu pojawisz 11 wrzesnia i nie bedziesz sie tlumaczyl wiekiem Vitalija...

Zmieniony przez - GRoX.pl w dniu 2011-07-01 17:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
Mam nadzieję, że wszyscy psychofani Adamka się również tutaj pojawią tego dnia i nie tylko tutaj I przyznają rację tym trzeźwo patrzącym i potrafiącym obiektywnie ocenić i wskazać, kto z dwójki Witalij Kliczko, Tomasz Adamek jest prawdziwym ciężkim o mocy prawdziwego ciężkiego, a kto jest tylko nadmuchanym sztucznie, wyglądającym wciąż mizernie przy wadze blisko 100kg (co swoją drogą jest niesamowite), polegającym wyłącznie na taktyce hit and run zającem obijającym grubasów i emerytów bądź też nawet inwalidów zawodnikiem.

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Wład strasznie spięty,to taki trochę ukraiński Gołota(chodzi mi o psychikę,chociaż nie uciekł nigdy z ringu),jeśli Haye zaryzykuje to może być kiepsko,ale są strasznie małe szansę,Władimir może jedynie sam ze sobą przegrać,jeśli się zestresuje to może paść w pierwszych rundach,jeśli miną pierwsze trzy rundy to Haye będzie lizał glebę.Władimir to jednak nie Vitalij,który potrafi zaatakować od pierwszej rundy,myślę że na wstecznym pierwsze rundy Wład zaboksuje.
Haye nie ma nic do stracenia,Wład wszystko bo jak będzie wyglądała osoba,która nie pokonała człowieka,który poniżył mu całą rodzinę,jeśli to będzie egzekucja na Haye to poznamy prawdziwą psychikę Władimira.Haye ma mniej do stracenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium