SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bokser o czym Ty piszesz. Nie można ot tak zerwać sobie kontraktu
Haye ma z Kliczko taki sam kontrakt jak Adamek ( o czym mówił sam Adamek) tj. do walki może wyjść zarówno Vitek jak i Władek.
Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-03-22 15:47:50

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-03-22 15:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Bracia tak sobie szanują kontrakty zapytajcie Derecka

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Szanują, szanują, tylko mają je cholernie sprytne pewnie. Na pewno wszystko jest zgodnie z kontraktem.

Poza tym ja mówiłem 100 razy, że do tej walki po prostu musiało dojść, a dzięki tej szopce jest duuużo większe zainteresowanie niż 1,5 roku temu.

Boks to biznes. Tylko głupek nie chce ubić dobrego biznesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ostanio też walka była pewna na 100%, a co z tego wyszło? Że Haye sobie zarabiał pieniądze na śmiesznym pokazie z Harrisonem. Jak już wcześniej napisałem nie będę typował dopóki obaj pięściarze nie wejdą do ringu. Jeśli zobaczę ich dwóch i sędziego wtedy będzie można obstawiać.

Boks to biznes. Tylko głupek nie chce ubić dobrego biznesu.

Dla Haye'a nie jest to dobry interes. Jakby pobronił pas jeszcze z kilkoma bumami wtedy zarobił by więcej, a tak....

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W życiu by nie zarobił więcej. No, może jakby wziął 10 bumów to może i by zarobił podobną sumę, ale zobaczysz że to będzie ścisłe top 5 kasowych pojedynków ever.

Wtedy, o czym ty mówisz nie było podpisanego kontraktu! Teraz już jest! PODPIS się liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Za samego Harrisona Haye dostał 8 mln. Na ile liczysz w walce z Kliczko?

Wtedy byli blisko podpisania kontaktu i się nie dogadali. Z Chrosorą też był podpis, był kontrakt i Dereck został wystawiony. Teraz wszystko jest możliwe.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dereck został wystawiony, ale na potrzebe walki z Hayem! Przeciez wiesz o tym.
Tak, myślę że 8 milionów to pikuś przy tym co będzie za walke z Kliczką.

Nie chcę się powtarzać, ale Ty naprawdę uwierzyłeś w to całe "uciekanie" Haye'a, w kłótnie pomiędzy obozami itp.

Zresztą, jak będzie walka to się przypomne a jak Haye odejdzie z boksu bez walki z Kliczą to Ty się przypomnij;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jak 8 mln to pikuś to na ile liczysz w tej walce?

Uwierzyłem w te uciekanie bo Haye miał motywy żeby uciekać. I ani ja ani Ty nie udowodnimy tego czy to była szopka dla widzów czy zarabianie kasy.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
my nie udowodnimy. Samo sie udowodni. Jesli stana w koncu w ringu to ja twierdze ze cala szopka to ukartowany biznes. Jak haye skonczy definitywnie kariere (a nie ze powie ze skonczy i po 6 miesiacach "emerytury" wielki mistrz zrobi COME BACK) to bedzie udowodnione ze haye to najwiekszy cziken i boidu.p.a w historii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
To nie jest kwestia "czikeństwa", tylko odpowiedź co bardziej ceni Haye - pasek czy zielone?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium