SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
arczi ty mały, smierdzący zakompleksiony polaczku. Co ty możesz wiedzieć o odwadze ? Pisząc o Władymirze że jest ciotą pokazujesz że życie to ty znasz ale z filmów i gier. Skoro Kliczko to ciota to pomyśl że nie ma u nas w kraju kogoś kto by mu nastukał więc palnij sie w łeb przygłupie zanim coś napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
Nie ma co porównywac vitalija do wladka bo to nie ta klasa. władek jest dobry ale niestety gdyby walczył z lennoxem to by sie obsrał i szybko pogubił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Uwazam, ze obrazanie kogos kto obraza kogos jest bez sensu, a poza tym zachodzi w Hipokryzje. A Arci wyrazil Swoje zdanie, a w jaki sposob je wyrazil to niech sam Oceni, czy aby jest kims kto ma prawo do takiej oceny kogos kogo nie zna, a to co pisze to tylko jego przypuszczenia, ktore nie musza byc prawda choc moga.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Swoją drogą panowie..jak dla mnie nokaut roku.








Zmieniony przez - Kotaro w dniu 2011-07-03 15:48:17

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
Więcej było tego szumu przed tą walką niż samej walki . Haye tylko patrzył na sędziego żeby odejmował punkty Kliczce . Kliczko też nie atakował . Ogólnie : po walce zaczołem żałować że wgl to oglądnołem . A i prosiłbym żeby nikt nie wyzywał mnie od ciot , *****i , idiotów tylko dlatego że wyraziłem swoje zdanie . Dziękuje

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Naprawdę dziwi mnie podejście niektórych typu "Jak nie ma wojny to walka jest beeeeee".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Walka nie była niczym ciekawym,bo jeśli dla was ciekawa walka to 6 celnych ciosów na rundę to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Dremor tu nie chodzi tylko o wojny,ale gdyby Wład potrafił coś pokazać innego niż te jego lewe proste to co innego.Nic do Władimira nie mam,uważam go za dobrego boksera ale dla mnie wieje od niego nudą,ma nieciekawy styl to wszystko.Ale szacunek dla niego,że potrafił zdominować całą wagę ciężką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
Wczorajsza walka utwierdziła mnie w przekonaniu że Władimir to nie ten kaliber co Lewis,Tyson,Holly,holms,czy Bowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ależ pokazał.
Pokazał że umie zrobić unik przed lżejszym i szybszym zawodnikiem, wywierać na takiego presję, że nie daje się sprowokować, nawet gdy walka nie idzie po Jego myśli, że umie przyjąć cios, że ma za***iaszczą kondycję i świetnie rozkłada siły na całą walkę.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium