SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Jak slysze, ze Kliczko juz mowi o Swojej niezwyklej taktyce (Będę używał lewego prostego, klinczował, aż w końcu moja prawa ręka trafi jak rakieta w jego szczękę lub skroń i zostanie znokautowany) to az mnie skreca. Dosc Kliczko, Haye zniszcz go... Zrob to dla dobra boksu.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Wszystko się okaże 2 lipca...

Psychika itd...

Bokser puncher vs Bokser puncher...Jeden walczący zachowawczo drugi ofensywnie...Władymir jest większy o wiele bardziej doświadczony...

Walki z Rahmanem,Peterem,Thompsonem są bezcenne...Obu szklanych...

Wiecej przemawia za Władymirem,jak Haye,to wygra...Władymir będzie pussy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1315
Nie ma zadnych szans na zwyciestwo Haye w tej walce, ZADNYCH.
Ta walka jest jedynie dobrze hyped-up przez Davida.
Za 2 lata Perez bedzie mistrzem swiata , jestem tego pewien...
W miedzy czasie Wladimir zawalczy z Adamkiem ,ktory wypunktuje Vitalijego i niestety Goral polegnie

Zmieniony przez - GRoX.pl w dniu 2011-06-27 22:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
No wszystko jest mozliwe. Twoje przewidywania mnie szokuja. Ja jakos nie moge sobie tego wyobrazic, chociaz moze tak sie zdarzyc jak napisales(jezeli chodzi o Adamka). No ale co do tego, ze Haye nie ma zadnych szans to troszke przesadzasz, ma male szanse wedlug wiekszosci, ale jednak ma. Ja natomiast uwazam, ze ma szanse i to duze, a dodatkowo uwazam, ze wygra. Ale jestem w mniejszosci, co mnie w sumie nie boli, bo nie zawsze wiekszosc ma Racje. Czekam z zapartym tchem na Walke.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Haye: nie potrzebuję już sparingów

David Haye wyznał w brytyjskiej prasie, że przed sobotnią walką z Władimirem Kliczko o pasy mistrzowskie federacji WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej nie wszystko poszło tak jak zaplanował. Brytyjczyk zdradził, że sam wcześniej przerwał sparingi.

– Osiągnąłem dyspozycję w jakiej chciałem być. Trafiałem rywali ciosami jakimi chciałem i unikałem uderzeń, których nie powinienem przyjmować – powiedział czempion federacji WBA. – Nie ma sensu robić w kółko tego samego, więc skończyliśmy sparingi wcześniej – dodał „Hayemaker”, który sparował z Davidem Pricem, Robertem Heleniusem, Kelvinem Pricem i Deontayem Wilderem.

– Miałem wspaniałych sparingpartnerów. To niepokonani zawodnicy, którzy wiele osiągną w wadze ciężkiej. Spójrzcie z kim sparował Kliczko – Michael Sprott i Ola Afolabi – dodaje sarkastycznie londyńczyk, który nie kryje zachwytu wobec swojej dyspozycji.

– Jestem w świetnej formie. Patrzę na siebie w lustrze i nie wierzę, że to jest to samo ciało co sześć miesięcy temu – twierdzi Haye, który oczywiście nie powstrzymał się również od odniesienia się do najbliższego rywala.

– Namierzyć i zniszczyć – to moja misja. Moim celem jest wyjść do ringu i zadać mu tak dużo bólu jak to jest tylko możliwe – zapowiada 30-letni pięściarz. – Wiem, że aby tego dokonać muszę pokazać coś więcej niż w walkach z Wałujewem i Harrisonem. Mam jednak przygotowanych parę sztuczek – kończy „Haye”.


źródło: sport.tvp.pl


Trzeba przyznać, że sparingpartnerzy Haye'a robia wrażenie (szczególnie Helenius). Poza tym wszyscy z umiejętnościami i warunkami ala Kliczko. Będzie ciekawie. Chyba chciałbym, żeby wygrał Haye, ale pewnie będzie jak zwykle - Władek .
Tak poza tym wiadomo, czy na TVP1 będzie transmisja? (w programie na sobote nie ma tej walki), narazie jest potwierdzone tylko na TVP Sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I to mnie wkurza, wszystkie portale pisały że będzie na TVP a tymczasem na TVP 1 o tej godzinie jest jakiś mierny film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Poza tym wszyscy z umiejętnościami i warunkami ala Kliczko.

Z umiejętnościami na pewno,tylko dlaczego to on jest mistrzem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Mój błąd w konstrukcji zdania - miałem na myśli "z umiejętnościami" - czyli że umią boksować, a nie, że mają umiejętności Kliczków. Wiem, że tak to brzmi z kontakstu zdania, ale chodziło mi o ich bokserskie umiejętności + warunki fizyczne Kliczków - czyli są dobrymi sparing partneramio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Ja tez sie nastawilem, zreszta nie sam, bo polowe podworka u mnie bedzie, ze transmisja w tvp1. Mam nadzieje, ze po prostu to niedopatrzenie i skoryguja to szybko. Haye War!!!.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Podobno zaraz przed 23 zacznie się transmisja na TVP1. Oby bo się w****ię.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium