SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666




Walka prawie pewna. Haye jej chcę, Władimir również.

Let's get ready to rumble !!!

Szef Golden Boy Promotions Richard Schaefer poinformował, że Władimir Kliczko (55-3, 49 KO) porozumiał się z Davidem Haye'em (25-1, 23 KO) co do wszystkich warunków, a wszelkie przychody zostaną równo podzielone pół na pół. Zgodnie z regulacjami, mistrz świata po odwołaniu walki z powodu kontuzji, ma 30-dni aby podpisać kontrakt na walkę z innym oponentem, czyli podpisy muszą znaleźć się pod kontraktem do 11 stycznia.

- David chce tej walki, właściwie do negocjacji pozostały nam tylko data oraz miejsce walki - poinformował Schaefer. Bardzo prawdopodobne, że walka odbędzie się na terenie Niemiec, na przełomie maja i czerwca tego roku.

- Widać zmianę w podejściu Davida do tych negocjacji, w porównaniu do wcześniejszych. W to, że bracia zawsze chcieli i dążyli do tej walki, chyba nikt nie ma wątpliwości. Haye wydaje się być wreszcie gotów do tego starcia - powiedział Tom Loeffer, reprezentant braci Kliczko.


bokser.org

Trudno mi wytypować zwycięzce. Faworytem większości jest Kliczko, ale pamiętam jak Wałujew zareagował na cios Haye'a .
Nie wierze w to że Ukrainiec ma twardszą szczękę od Rosjanina.
David też ma szklankę podobno . Mam wrażenie że Haye wie co robi. Jeśli zdecydował się na walkę, musi wierzyć w to że wygra.
Jedno jest pewne, będzie to największe bokserskie wydarzenie tego roku.

Zmieniony przez - Tygrysekkk w dniu 2011-01-04 14:50:08

Zmieniony przez - Tygrysekkk w dniu 2011-01-04 14:51:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Ale szydera...widać nie oszczędzają Davida. Ciekawe czy wysili się na jakąś odpowiedź.

Swoją drogą wideo młodszego sprzed kilku dni i tak bezkonkurencyjne.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Każdy kto idzie na ring musi wiedzieć że wygra, inaczej nie byłby w czołówce. Po prostu Haye stwierdził że już większej promocji tej walce nie da się zrobić. Czy przegra czy wygra będzie wiódł dostatnie życie do końca swoich dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Fuc*kin YES!!!

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2011-01-04 15:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
nie zobacze ich obu pomiedzy linami w rekawicach (na dodatek w tym samym ringu i w tym samym czasie !) - nie uwierze

chociaz jak to zobacze to i tak nie uwierze, bede kazał sie uszczypnąć raz, potem drugi raz.

Nie, nie, nie

to nie moze byc prawda.

Jeszcze cos sie wydarzy co przeszkodzi rozegraniu tej walki, nie ma sie co martwic Juz haye oto zadba ...


Dlatego ja nie czekam na walke, tylko na cyrk ktory sie wydarzy za pare dni, ze jednak cos komus nie pasowalo, ocieplenie klimatu i stopienie lodow w grenlandi, podwyzka ceny ropy za baryłke, no nie wiem, opcji jest mnostwo. Bedzie cyrk, klown haye zwali wszystko na wlada, wlado zwali na haye, a ucierpia kibice pragnacy obejrzec ta walke. Jak zwykle zreszta ...

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2011-01-04 16:14:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1410 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7793
Stawiam na Kliczko !

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sandwich, przecież to jest za duża kasa żeby Haye miał sie wycofać.

Pomyśl, stawki jakie dostawał w junior cięzkiej były duuużo mniejsze niż w HW. W HW Haye nabił sobie kase na trupach, ale wiadomo, że na Władzie będzie ustawiony do końca życia.

Nawet tchórz skorzystałby z takiej okazji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jak myślicie, jaka będzie kasa?
Ja obstawiam że po 35 milionów dla każdego

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 769
Też nie mogę sobie wyobrazić tej walki, ale chętnie bym ją obejrzał.
Postawił bym raczej na Kliczko chociaż Haye może zaskoczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja podobnie jak Sandwich16 póki nie zobaczę ich razem w ringu to nie uwierzę... tak walka jest chyba prawie tak samo nie możliwa jak walka Floyda z PacManem...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
ja wierzę, że walka się odbędzie, ale nie wiem w jakim terminie, sądzę,że termin może być jeszcze odwlekany- ale walka będzie- zbyt duża kasa przeszła by im koło nosa:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Wiadomo ale w walce Floyda z Packiem też mowa jest o astronomicznych kwotach...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium