SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władimir Kliczko - David Haye

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Nie wiem dlaczego, ale po tej walce zwątpiłem w zwyciestwo Adamka w walce z Witem.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Nie przesadzajcie z remisem. Trzy rundy dla Haya, jedna na remis, reszta dla Wołodii...trzeba być obiektywnym

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kotaro
Właśnie to mam na myśli... nie było dominacji żadnej ze stron. Haye zaskoczył pozytywnie, więc na pierwszy rzut oka to on wypadł korzystniej, ale na spokojnie IMHO Kliczko jednogłośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Dla mnie troche nudny był ten pojedynek Haye coś tam jakieś akcje robił a Kliczko nic tylko cały czas lewy lewy prawy :p

W sumie liczyłem na Hayea ale cóż teraz czekam na Adamka jak pokona Witka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
Kotaro masz racje obiektywnie ten remis krzywdziłby Władimira ale Haye nie przegrał miażdżącą przewagą. Szkoda tylko że Pasy maja bracia bo wszystkie walki o pas nie będą miały takich emocji wielkich ze względu ich sposobu boksowania a wątpię że Adamek odbierze pas Vitkowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
No nie da się ukryć, że Kliczko wygrał, ale jak na zdecydowanie bardziej doświadczonego, 13.5kg cięższego i sporo wyższego faceta wiele nie zdziałał.

Właściwie to troszkę żenujące, iż nawet porządnie nie "zarysował" przeciwnikowi twarzy.

Ale z drugiej strony - czy to o Władku tak źle świadczy, czy tak dobrze o Haye'u? Bo nie bez powodu Władek ma 49 nokautów.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Nie którzy nie doceniają Adamka. Tomek walczy asekuracyjnie a Haye ofensywnie i wali sierpy całym ciałem. Jednak Tomek ma stalową szczękę i serie ma dużo szybsze niż anglik o czym przekonają się nie którzy na jesieni. Co do tej walki Haye walczył na 100% i nic to nie dało, Wład zdecydowanie ostrożniej a i tak był grozniejszy w ringu. Że Kliczko bardziej obity ? Poczekajcie na konferencje po walce, rozcięcie pojawia się odrazu a p****a która Haye ma pod lewym okiem wyjdzie mu troche pózniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
Aż z wrażenia bokser.org wyje*ało :D

Force !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Ale tvp odwaliła szambo pierwszej wody...teraz pozostaje czekać na dobrej jakośći powtórkę,ażeby najlepsze akcje przeanalizować...

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 54 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6835
Niesmaczne bylo potraktowanie Lennoxa Lewisa. Mial eskortowac Hayea na ring, potem stal biedak i czekal na niego jak ten przedluzyl nasiadowke w kabinie. Tak sie nie robi z prawdziwym mistrzem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Operacyjny

Następny temat

Manekin zapaśniczy - ćwiczenia , techniki

WHEY premium