SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy (HIIT)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 529035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
siema chcialbym sie spytac czy wolno laczyc trening interwalowy z treningiem na koordynacje ruchowa??

miro:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 854
jakie przerwy robic miedzy interwalami czy wogole ich nie robic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
prosiłem żeby już tu nie pisać, na zeszłej stronie masz napisane że tutaj NIE PISAĆ i masz podany link do odnowionego tego tematu, tam też się dowiesz czy robić przerwy czy ich nie robić.

pozdro.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Witam,
mam pytanko :) Otóż mam 17 lat, waga 67kg, wzrost ~170cm. Nie jestem osobą jakoś otyłą itd, ale sadełko na brzuchu jest :) Robię a6w i hiit, wygląda to tak, ze a6w wiadomo codziennie, pon,sroda,piatek-hiit, reszta dni pompki :> Chciałbym się spytać, czy taki trening, bez zastosowania szczególnej diety pozwoli mi zrzucić trochę tłuszczyku ?Chcę dodać, ze nie będę stosował diety ilościowej, ale jakościową. Mianowicie słodyczy, czipsów etc nie jjem, ostatnio wpierdzielam dużo ryb, ryżu, nabiału, po 18 nic nie jjem, trzymam się zastady ze 1,5h przed hiitem białko :) Posiłki jjem tak co 3h , nie najadając się do syta, ale głodny też nie pozostaję :) Jak mówicie, czy to, co robię, pozwoli mi zrzucić sadełko, szczególnie nacisk kłade na hiit..
pOzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wrzuć pytanie do postu Trening Interwałowy HIIT Upgrade i wtedy odpowiem, ten temat jest już zamknięty.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2368
a czy morzna połączyc to z A6W bo to trening na brzuch ztego co wiem areobiczyny ktury się wykonuje codziennie czy to morzna połaczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 224
Co mnie ciekawi.
Czas treningu 25 minut.
Co wliczamy:
Czas rozgrzewki 2 minuty.
Czas jednego interwala 30 sekund truchtu 15 sekund spirntu co daje 45 sekund.
Mamy zaczynać od 5 interwali co dało by czas ogólny 6 minut 25 sekund.
Jak mam to rozumieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
prosiłem żeby już tu nie pisać, na zeszłej stronie masz napisane że tutaj NIE PISAĆ i masz podany link do odnowionego tego tematu, tam też się dowiesz czy robić przerwy czy ich nie robić. -a umiesz czytać, czy ci się nie chce - na dodatek chyba drugi raz wklejasz ten sam tekst...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, mam pytanie związane z treningiem interwalowym, a dokladniej chodzi mi o taki trening ale wykonywany na rowerze. Czy skutecznosc jest taka sama i jakbym mial go wykonywac? pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a co jest napisane w wypowiedzi powyżej???

tutaj jest temat obecnie; https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_Upgrade-t383862.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-04 22:23:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy "szóstka" Weidera ?

Następny temat

kto wie o co chodzi ??

WHEY premium