SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy (HIIT)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
przeczytalem tak jak leyus napisal - informacje zwarto przedstawione, jasno, łopatologicznie.

od siebie dodam ze najlepiej wykonuje mi sie HIIT na basenie. odczucie palenia sie calego organizmu, gorace dlonie towarzysza mi po tym nawet do 2h po.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1101
świetne podsumowanie

co do posiłku po HIIT znalazłem coś takiego- "...to maximize the fat-burning effects of HIIT, don't eat for about one hour after your workout. Then have a balanced protein- and carb-containing meal or supplement shake"

i jeszcze inne spojrzenie na stosowanie HIIT na czczo - "Your HIIT program will likely be most effective if performed first thing in the morning on an empty stomach, but if you can't do it in the a.m., do it at noon, night, whenever"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
co do posilku to zalezy...jednakze radzilbym nie czekac az godziny...

na pusty zoladek nie polecam
leci z miecha az zal patrzec :/

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-06-01 12:59:34

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Racja Seewy przestrzegam przed tym co mówisz zresztą to pisałem

Wiele osób pytało mnie czy po siłowni można , ja bym nie robił ale jeśli ktoś się skusi to MAX 10min po siłowni trening interwałowy ale i tak lepszym IMO rozwiązeniem jest robienie HIITA w dni bez treningu siłowego

na czczo nie ma żadnej opcji , każda kończy się katastrofalnie dla mięśni

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
po silowni leci z miesni rowniez
jedyna opcja w miare bezpieczna... jest w dzien bez silowni...
mozna sprobowac w dzien treningowy ale przerwa minimum 7-8godzin miedzy 1 a 2, aha i nie zdziwcie sie jak nie bedziecie mieli sily :P

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
fajnie sie czytało..
najgorsza sprawa z tymi spadkami no, bez nich świat byłby prostszy

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bez nich świat bylby wiekszy :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no niestety spadki są najbardziej uciążliwe

ale

dlatego też wymyślamy jak najlepsze diety i jak najlepsze trneingi aby ten mięsień został (spadł jak najmniej) a żeby ten obrzydliwy tłuszcz zszedł
2

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
rotto
czytalem na stronie dla biegaczy, ze tkanka tluszczowa spala sie w dolnych granicach tetna, a w interwalach zalecasz je na wysokim poziomie, nie wiem zabardzo czy nie lepsze bylyby lepsze aero
chociaz mozna polaczyc aero z interwalami i to moze byc dobre wyjscie
trzymaj soga(tylko sprobuj nie odbic)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy "szóstka" Weidera ?

Następny temat

kto wie o co chodzi ??

WHEY premium