SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 232
Mam takie pytanie trenuję 3 dni w tygodniu i nie jestem pewien czy dobrze łącze partie mieśni

1 dzień Klatka Biceps
2 dzień Triceps Barki
3 dzień Plecy Nogi
i po kazdym treningu robie brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1656
No są różne wersje- ta moze być. Nie wiem tylko jak masz siłe robić brzuch po plecach i nogach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Rzeczywiście połączenie pleców z nogami nie jest dobre. Zwłaszcza, kiedy robimy ciężkie ćwiczenia złożone takie jak przysiady i martwy ciąg, które obciążają dolny odcinek mięśni grzbietu. Sądzę, że bardziej optymalne byłoby to połączenie:

1 Plecy + Biceps + Brzuch
2 Nogi + Barki + Brzuch
3 Klata + Triceps + Brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 232
Trenuje od 1,5 miesiąca i mam takie pytanie:
Trenuje na każdą partie miesni po 4 ćwiczenia 4 serie 10 powtórzeń ostatnio usłyszałem ze to za dużo jak na początek i w ten sposób robi sie rzeźbe a żeby żeźbić trzeba miec już spore mieśnie??? i dostałem rade trenować po 3 ćwiczenia na partie i 3 serie oi 10 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 232
Dzieki stary ale znam ta stronke dzieki niej poznalem wiele ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
A więc poczytaj ją dokładnie. Tam masz rozpisaną liczbę serii na grupy mięśniowe podczas robienia treningu na masę. Poza tym pamiętaj o stosowaniu różnych technik, ponieważ organizm przyzwyczaji się do stałego ciężąru. Tobie to narazie nie grozi, gdyż jesteś poczatkujący. Jednak na twoim miejscu zapoznałbym się z pojęciem progresja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 232
Wielke dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

masówka do oceny

WHEY premium