SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Yoogix, dzięki za odpowiedź, bo chciałam iść w bojówkach;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
dominias
pani psychiatra stwierdziła w orzeczeniu tzw. osobowość nieprawidłową a zgodnie z rozp. msw nr. 712/95 paragraf 70p1 jest to właśnie psychopatia itd.... śmiech na sali zwłaszcza że MS do przodu, podczas WZ też był psycholog i było ok a PZP też do przodu. Jedna osoba decyduje o wszystkim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
duch85 co do samej treści odwołania to nie mam pojęcia jak ma wyglądać ale na pewno masz jak się nie mylę około 14 lub 30 dni na złożenie odwołania od wyniku. Mam pytanie to w Przychodni Zdrowia Psychicznego pani psycholog dała wynik pozytywny a psychiatra z którym miałeś rozmowę dał ci wynik negatywny? Dziwnie jakoś tak...

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
Yoogix
Wiem na odwołanie mam 14 dni tylko nie za bardzo wiem jak ma wyglądać takie podanie, dokładnie od czego mam się odwołać...PZP miałem początkiem maja. Byłaby to straszna głupota gdybym tam miał wynik negatywny a komenda wysyłał mnie na resztę badań 6 dni temu które nie są w końcu tanie bo komplet kosztuje około 700 zł. Uwierz mi jakie to dlanmie jest dziwne...a nawet chore......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
Jak tam ludzie po 1wszym dniu w pracy? A raczej po spotkaniu z komendantem ? :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
w Poznaniu spotkanie z komendantem sympatyczne:) parę papierków do podpisania, troszkę pogadanki :)i skierowanie do Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i do pracy od wtorku na 7:30. wyjazd na szkółki planowane na 14- jeszcze nie wiadomo gdzie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
MS negatywny, ale polecam www.pat.policja.gov.pl i wszystko co jest związane z PaT-em:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2763
bo_tak czyli przed wyjazdem na szkolke juz pracujesz w komendzie??? nie rozumiem? i co tam robisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
Było w poprzednim wątku pare razy. :P
Dostajesz umundurowanie, zapoznajesz się z pracą biurową i ekpresem do kawy.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Zawsze mnie zastanowiło co trzeba zrobić z tym manekinem na teście bo na filmie tego nie pokazano. Może jakiś suplex?

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium