SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX (masa) by Pitt Bull podsumowanie str 31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
no no zwaz sie bo jestem bardzo ciekawy dzialania supli Vitala
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Zaraz bede jadl kolejny posilek : ryz z truskawkami + porcja bialeczka
Co do wagi to na dzien dzisiejszy jest ~81,5 kg , co do fotek to beda ale dopiero w polowie cyklu i na koniec, nie widze sensu wystawiania fotek sylwetki co tydzien
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4143
Pitt Bull mam pytanko dobry ten gainer 1 z Vitala bo właśnie zamówiłem taki ?? Daj znać jak według ciebie jest

" I Nie Pytaj Mnie Jaki Jest Mój Cel Ważne Że Ja Wiem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
pitt racja lepiej foty od razu na koniec wrzucic a nie co tydzien ma byc widac roznice lub jej brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
No pewnie, nie ma najmniejszego sensu wrzucać teraz fot po ponad 10 dniach, najlepiej efekty będzie widać gdy się porówna przed i po pozdrawiam

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Niedawno wrocilem do domku teraz szybko zjem twarog oliwe i polece spac ... wykonczony jestem po caly dniu
Rma jak juz wczesniej pisalem mi nie podchodzi moge wypic ale jak dla mnie to nie to... moze dlatego tez ze odzyweczki bananowe mi nie bardzo smakowaly ogolnie, kiedys mialem tego gainerka tylko ze truskawke i bardzo chwalilem
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Wzrostu masz +185cm
Dobrze myśle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak jak napsialem 185cm wiem ze bardzo malo waze hehe
OK spadam spac narka

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z Waliszcza Pitta będą ludzie!
ładne świadectwo przyniósł w piątek i ma zapał do treningów
podbije masy na stuffie z vital'a i strach będzie wyjśc na osiedle
powodzenia Waliszczu!
będę śledził temat i podglądał Cię przez moją fachową lornetkę, u ruskich kupioną, więc opuszczaj rolety w oknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszedł spac
leży na lewym boku...
trochę mi kotarka zasłania w jego oknie, ale widzę...widzę...że miętoli jakiegoś misia
ten misio nie ma jednego oczka i oklejony jest taśmą klejącą
w każdym bądź razie zasypia, jak mi się zdaje, bo się nie wierci
też idę do moich misiów
dobrej nocy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OStrowia czy Trec?

Następny temat

Nitrobolon + .........tak zobaczcie i odpiszcie:D

WHEY premium