SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX (masa) by Pitt Bull podsumowanie str 31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
joł
Wczesniej wszamalem kolacyjke tzn : rybke (pstraga) , niedlugo jeszcze twarog z oliwa i do spania bo jutro tzreba wczesnie wstac na zakonczenie roku

Cobraf masz racje... nigdy o tym nawet nie czytalem poprostu jadlem a tu zonk (eh gluptas ze mnie) wielkie dzieki za info od jutra mielone w mlyneczku bedzie
akk0 czy ja wiem hehe jutro sie zwaze i zobaczymy ale widze ze sila juz ciut do przodu
MDRAGON tajemnica hehe a tak powaznie to: na talerz wbijam jajko dodaje przypraw sol pieprz... mieszam to potem maczam w tym rybe ,wrzucam ja do bulki tartej , i jeszcze raz maczam i znow do bulki potem na patelnie i czekam az sie ladnie usmarzy moze jutro zrobie jakies foty ja sie to robi
Pzdr.




Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-06-22 23:13:04

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ryba = bleee


TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie prawda jak sie dobrze zrobi i dobra rybe to wtedy ryba = mniam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja tam nie przepadam, chyba ze dorsz z cytrynka albo makrela inne = blee

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
wpadaj do mnie na kolacje zobaczysz ze nie ble

Twarog z oliwa zjedzony niedlugo lulu

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-06-22 23:57:26

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
za daleko mam, ale mozesz próbke wyslac pocztą, ale dorzuć jakis dlugopis i naklejki

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Koniu151 dobrze gada... ryby fuu

Pitt zdałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Wlasnie niedawno wrocilem ze szkoly :D odrazu wypilem gainerka wszamalem kanapeczki noi jestem a czy zdalem... no ba bez problemow tylko 5 dopow na swieadectwie hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja nie mam zadnego

btw wchodzic do mnie bo w dół leci

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-06-23 12:52:37

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Skusilem sie na klika pierozkow z truskaweczkami pozniej obaidek odpoczynek i trening ramion
koniu bos kujon

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OStrowia czy Trec?

Następny temat

Nitrobolon + .........tak zobaczcie i odpiszcie:D

WHEY premium