SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX (masa) by Pitt Bull podsumowanie str 31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Witam
Ja juz po porcji mono z carbo i sniadanku Za jakas godzinke zjem jeszcze kanapeczki i wypije gainerka z duza iloscia wody bo wtedy jest nawet dobry
Jak widac na focie koxow coraz mniej mysle ze 2 tygodnie jeszcze napewno pociagne
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a ja Xp jem i jem, a w puszce jakby nie ubywa wogóle

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Obiadek
-kasza + miesko z kuraka + kalafior + ogoreczki + oliwa ... mmm
ide odpoczywaaaac....
koniu tez bym chcial miec takie puszki

Niedawno wrocilem z ycieczki rowerowej po krakowie hehe teraz jem kolacyjke kanapeczki z szyneczka i jajeczkiem Na noc jeszcze twarog z oliwa i do spania
Pzdr.

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-16 22:26:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
o bosze wyglada nie za fajnie :"D

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


cicho siedz hehehe

Siemka
mialem nie dawac fotek ale to taka w nijakiej pozcyji jest wiec niech bedzie hehe
Waga dzis 83.5 kg
nie wiem jakim cudem ale dopiero niedawno wstalem , mono z carbo wypite i niedlugo sniadanko... chyba bede musial dzis wszystko w czasie przeniesc hehe

ps. co tak dziwnie mi w glowie jest, jak nia poruszam to tak jakby mi cos w srodku latalo i troche boli, tak dziwnie nie potrafie tego opisac kiedys tez tak mialem i dopiero po dwoch dniach przeszlo a i odrazu mowie ze nikt mi nie w***al ani sam sie nie uderzylem , ja mysle ze to moze byc cos od pogody albo tak poprostu i nie boje sie bo wiem ze przejdzie...
Pzdr.


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-17 13:02:39

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-17 14:42:50

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no ja tez tam mam, tyle ze ja sie wczorja na***alem

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
fajna miejscowa ta do opalania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Trening
KLATKA:
-wyciskanie sztangielek (skos) 18,5kg*12 - 23*10 - 24*8 - 24*6
-wyciskanie sztangi (lawka prosta) 44,*12 - 47*10 - 49*8 - 51*7
-rozpiętki 4x10 (12,5kg)

PRZEDRAMIE:
-uginanie sztangi nadchwytem stojąc 3x max
-uginanie sztangi podchwytem w siadzie 3x max

Brzuch: spiecia i unoszenie nog w zwisie
Trening spoko minimalnieksze ciezary niz ostatnio
Odrazu w domku wypite mono z carbo za jakies pol godziny zjem ryz i wypije porcje bialeczka
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie bola cie nadgarstki od takiego chwytu??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OStrowia czy Trec?

Następny temat

Nitrobolon + .........tak zobaczcie i odpiszcie:D

WHEY premium