SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX (masa) by Pitt Bull podsumowanie str 31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Siema
Przed chwilka wstalem wypilem porcje z mono i czekam na sniadanko

Od dzis zachodzi mala zmiana w dawkowaniu supli , w dzien nietreningowy bede bral tylko 5g mono na czczo (po co ma sie marnowac )
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
Pitt zlituj sie nie rob fotek jedzenia bo az mi slinka cieknie, sa jakies efekty masowa jak przytyles juz 3 kg, fajnie przyzadzony ryz sam stestuje pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
oby nie 3 kg w brzuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witam
Obiadek wczesniej wszamany zaraz posilek tzn: ryz + truskawki , porcja bialeczka i na polko ide
Nieno moze nie w brzuszek, nie chce sie chwalic ale lapka jakby wieksza sie wydawala hehehe
Pzdr.

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-02 18:10:38

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
Pitt pozdrow mame pelen podziw i szacunek dla niej za te pyszne jedzonko ja w dumu moge o takim podawaniu pomazyc sam bym se musial robic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
hehe w sumie niektore rzeczy sam robie ps. pozdrowie
Wlasnie wrocilem z wycieczki rowerowej po krakowie , nie ma ta jak rowerek wieczorem Teraz zjem jeszcze kolacyjke pewnie jakies kanapeczki z jajeczkime szyneczka itp. na noc twarog z oliwa i do spania
Pzdr.

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-02 21:51:28

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Siemka
Rano jak zwykle porcja mono z carbo pozniej sniadanko teraz zjem 2 sniadanie i ide sie opalac pozniej obaidek noi dzis silka
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Fajnie Ci pocwiczys zsobie na siłowni hehe... Ja niestety musze czekac dop jutra, dzis robie w domu sam biceps albo bedę jeździł na rowerze bo siłke mam otwarta tylko we wtorek i czwartek i tak przez caly lipiec.. ale wyjeżdżam na dniach więc nie boli mnie to aż tak bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


Ja bym sie zalamal jak by mi sielke zamkneli hehe dlatego ciesze sie ze mam swoja
Wlasnie wrocilem z opalanka zaraz obiadek: kasza +sosik z wolowinka + warzywa + oliwa odpoczynek i wio na silownie ...

Fotka przedstawia skalki tam najczesciej chodze sie opalac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17500
ale ładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OStrowia czy Trec?

Następny temat

Nitrobolon + .........tak zobaczcie i odpiszcie:D

WHEY premium