SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by Darioman7 pods. str.53

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :





Oby po dzisiejszym meczu reakcja była podobna

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Uwierz mi nerwów nie ma , jak się pisało samemu i było pewnym tematu - tzn. po prostu zna się go na wylot. Ja na swoją obronę na AWF pojechałem z biegu z pracy ,wszedłem jako pierwszy na styk czasowo, 5min , wyszedłem i wróciłem do roboty , powiadomili mnie tylko (formalność to była) o ocenie (bdb) smsem

ale tak to jest jak się pisało pracę nt kreatyny także
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Banan-a pytania z przebiegu studiów? u nas na uczelni niby jest tak, że 3pytania zadają odnośnie pracy a 3 kolejne- z różnych przedmiotów, jakie były na studiach. Jak wygląda wogóle taka obrona? przychodzisz i ... ? opowiadasz o swoim temacie, czy siadasz i czekasz na pytania?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Ja miałem 3 pytania: 1 stricte odnośnie pracy - jakby jej streszczenie, 1 ogolne z przebiegu studiów (miałem pytanie o jedną z definicji i 1 powiązane z tematem pracy (suplementacja) ale nie odnosnie glownego watku czyli kreatyny, a o bcaa ;) dla mnie to akurat chleb powszedni wiec jw zero stresu i była to formalność, ale mogę zrozumieć innych , że nie mają tak kolorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
01.03.2012: dzień TRENINGOWY


DIETA:

1. Placek owsiany + odrobina dżemu wiśniowego ( truskawki się skończyły.. )


2. Filet z kuraka+ryż+ resztka sałatki z wczoraj


TRENING

3. Filet z kuraka, ryż, brokuł


4. Owsianka+ Hi Anabol Protein

5. Pasta z tuńczyka i 2 jajec

6. Na noc kazeina + orzechy beda

TRENING BARKI+BICEPS:

1. Unoszenie hantli na boki 4x:
14kg- 15
16kg- 12
18kg- 10
20kg- 7

2. Wyciskanie hantli 4x:
25kgx 12
27,5kgx 12
30kgx 9
32,5kgx 8

3. Podciąganie sztangi do brody 3x:
50kg- 10
55kg- 8
60kg- 8, drop na 50 i kolejne 8

4. Unoszenie talerza od sztangi 25kg w przód 3x 15

5. Odwrotny butterfly 3x 12-8

BICEPS:

1. Uginanie z hantlami:
20kgx 12 na rękę
22,5kgx 9 na rękę
25kgx 7 na rękę

2. Modlitewnik na maszynie: 3x 12-10-8 drop i kolejne 8

3. Przyciąganie linki wyciągu na takiej specjalnej maszynie, w której ręce są równolegle do ziemii, nieźle pompuje 3x 15-12


Po 15min interwałów


Trening bardzo fajny, mimo, że łeb mnie od rana bolał, to jakoś na siłce troche lepiej było, dopiero podczas interwałów znów zaczął nawalac mocno, ale skończyłem trening normalnie

SUPLEMENTACJA:

Beta Bolic 5 kaps rano
BCAA 10g przed siłowym, 10g po siłowym
Mono- po siłowym
Hi Anabol Protein 40g po interwałach i 40g w posiłku nr. 4

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja mam czesto tak ze cały dzień łeb boli że masakara, przychodzi trening i od ręki przestaje boleć

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
cycka w jakiejs panierce robisz?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Placek ładny, smarowany dżemolem Ja również muszę się na placuszki przerzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Kaczor-no, jakoś na treningu faktycznie mniej bolał nie wiem czemu, może od tego, że ciśnienie zamiast do łba w muskle szło

Zinko-nie w panierce, bardziej w marynacie. Do kubka daje ze 3 łyżki musztardy, sypie do tego jeszcze trochę przypraw różnych, smaruje tym cyca, i po jakimś czasie smaże Polecam i nie przejmuj się, jak trochę się spiecze, bo to nie mięso tak reaguje tylko ta musztarda

ProSatan- z dżemorem dobry jest, ale jakoś ostatnimi czasy wole z truskawkami kupuje w biedronce te mrożone, 0,5kg, na 30s daje do mikrofali do rozmrożenia, gniote widelcem, daje na placek i wchodzi jak złoto

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
02.03.2012- dzień NIETRENINGOWY

Z racji tego, ze 2 ostatnie dni, były treningowe, dzisiaj wolne. Jutro trening nóg


DIETA:

1. Placek z płatków i 5 jaj

2. Filet z kurczaka+ ryż brązowy+ brokuł


3. Jajecznica z 5 jaj, owsianka ( 70g )

4. "Burgery wołowe"+ ryż brązowy+ sałata+ pomidor+ papryka




5. Filet z kurczaka+ ryż + warzywa

6. Na noc- jak zawsze.Pójdzie kazeina + orzechy


Jak już wspomniałem wcześniej, dzisiaj wolne. Pokombinowałem troche z dietą i zrobiłem sobie fajnie woła. Przepis z tej strony: http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/burgery_domowe/burger_wolowy/przepis.html, polecam, dobre wyszło z tym, że szkoda że nie wiedzedziałem wcześniej, że bede robił coś takiego, bo kupiłbym od razu mieloną wołowine. A tak musiałek kroic na jak najmniejsze kawałki ( w mieszkaniu studenckim nie posiadam żadnych przyrządów kuchennych, poza mikrofalą, patelnią, garnkami i sztuccami ) więc nie dośc, że trochę roboty było, to jeszcze nie skleiły się tak dobrze.

Korzystając z wolnego, wciągnąłem 4 odcinki:





Mój ulubiony serial moge go oglądac całymi dniami widziałem już chyba z 30razy całą serie, a i tak lubie do niego wracac. A że mam na DVD to często oglądam Tak więc można powiedziec, że dzien pod znakiem regeneracji i filmów

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster testosteronu do trwającego cyklu porada

Następny temat

Co po cyklu

WHEY premium