SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by Darioman7 pods. str.53

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
I jak diagnoza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Hej! Chciałem już wczoraj napisac, co lekarz stwierdził, ale pół dnia mi sfd nie działało...wam też? czy tylko u mnie jakieś kłopoty były?

Diagnoza- nieznaczne pęknięcie torebki stawowej. Obrzęk na stawie. Na szczęście uznał, że czas, w jakim palec był w usztywnieniu powinien być wystarczający. Zalecił smarowanie palca Aescinem, żeby zmniejszyć obrzęk, ćwiczenia bierne czy jakieś tam ręki ( powolne zginanie i odginanie palców, cwiczenie z piłką w dłoni itp ) i oczywiście całkowity zakaz nadwyrężania stawu, zakaz noszenia czegokolwiek cięższego w tej łapie, zakaz cwiczeń. Naszczęście tylko na ok. 3tygodnie, także mam nadzieję, że będzie ok, i po tym czasie będę mógł wrócic do cięższych treningów. Jak narazie ból jest cały czas, ale znów widac poprawę. Mam nadzieję, że nie skończy się jednak jak ostatnio. Chyba za szybko wtedy zdjąłem to usztywnienie i zacząłem świrowac, zginac na siłe itp. Najlepszym lekarstwem byłaby chyba w tej sytuacji cierpliwośc i czas. Na dniach kupie Flexit Drink dodatkowo. Z siłki jednak i tak nie zrezygnuje, tylko z treningu pleców na razie, będę cwiczył jak ostatnio, czyli na jakiś maszynach, ruchy wypychające, w których nie będzie nadwyrężony staw.

Pod koniec tygodnia zrobię chyba jednak podsumowanie. Zobaczę jeszcze. A zaraz wrzucę wypiske z wczoraj, z treningu nóg.

A tymczasem jestem po śniadaniu, i dopiero teraz sobie uświadomiłem, że nie zrobiłem zdjęcia posiłku- musiałem byc chyba bardzo głodny

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Jak trenowac nie mozna to i do diety nie za bardzo jest mtywacja, przynajmniej ja tak mam. Trzym sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Poczes-kwestia chyba tego, że jak trenujemy, to organizm więcej potrzebuje, więc i ciągnie nas bardziej do jedzenia. Ja mam tak, że wystarczy tydzień całkowitej przerwy od treningów, i dieta też zaczyna kulec, bo nie mam poprostu ochoty tyle razy jeśc. Metabolizm zwalnia. Ale ja nie rezygnuje narazie całkiem z cwiczeń naszczeście. Przez jakis czas bede trochę "mniej hardcorowo" cwiczył, bo bede musiał z maszynami się zaprzyjaźnic, ale lepsze to niż nic naszcześnie mam możliwośc narazie cwiczenia na siłce bardzo dobrze wyposażonej w różne sprzęty

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
poczes
Jak trenowac nie mozna to i do diety nie za bardzo jest mtywacja, przynajmniej ja tak mam. Trzym sie


mam tak samo i bym tylko cos podjadał;d


dario moze jednak odpuscic trening chociaz na tydzien to tak niewiele wiec formy nie zniszczy a moze pomóc w dojsciu do formy dłoni.

Bo jednak jakies małe uszkodzenie jest i przy treningu mozna czasem je zwiekszyc.

Ale zrobisz jak uwarzasz tyle dobrze ze to nic poważniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Marian-pomyśle o tym, choc nie wiem, czy wytrzymam tydzień bez siłowni Tak na zdrowy rozum na to patrząc, to powinienem zrobic tak jak mówisz, ale jak zrobie to zobaczy się jeszcze wiesz, że siłka to psychiczne uzależnienie

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
18.04.2012- Dzień TRENINGOWY


DIETA

1. Placek z 3jaj, 40g Hi Anabol Protein, płatków

2. Udko z kurczaka bez skóry+ryż brązowy+sałatka (kawałek już opyerdoliłem )


BCAA+BB

TRENING

40g Hi Anabol Protein

3. 3 kotlety z piersi kurczaka+ziemniaki+grzyby

4. To samo co 2


5. Mięso mielone ~200g ze szpinakiem



TRENING

NOGI:

1. Wyprosty 4x 15-10

2. Hack Przysiady 4x 15-10

3. Wypychanie nogami na suwnicy 3x 30-24-20

4. Uginanie nóg leżąc 3x 15-10

5. Uginanie nóg siedząc 3x 15-10

Na łydki już nie wystarczyło czasu

30min aerobów


******************************************************************

W weekend wrzucam podsumowanie, daje sobie tydzień na regenerację i ruszam z redu

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiem ze siłka uzaleznia

ale ten tydzien przerwy moze na dobre wyjsc, ja przed tym testem miałem tydzien planowej regeneracji a potem jeszcze tydzien z powodu choroby i jakos tragicznie to na mnie nie wpłyneło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Marian-napewno taka przerwa tygodniowa czy 2tygodniowa nie wpływa źle na formę patrząc na to "długofalowo"- jednak źle wpływa na psychę podczas tej przerwy ja się wtedy zwykle czuje jak flak, widzę wielkie spadki ( których tak naprawdę nie ma) itp

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie tylko Ty tak masz;-0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster testosteronu do trwającego cyklu porada

Następny temat

Co po cyklu

WHEY premium