SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by Darioman7 pods. str.53

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
no wcinam czasem, ale ostatnio ciezko o pozadne rzodkiewki i sczypior - jak ide do tesco wieczorem to wszystko powiędnięte albo juz nie ma %) niedlugo jednak sezon to bedzie tego wiecej , ma byc swiezutkie,pachnące i kolorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
ja tam twaróg jem przewaznie sam u nu smakuje ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Marian-bo ty jestes hardcorem

Banan-fakt, ciężko trafic na twarda rzodkiewe rano jeszcze są w sklepach, potem już jakies takie zwiędłe leżą.


Właśnie jestem po najgorszym treningu w życiu. Strzeliło mi cos w środkowym palcu w 2 cwiczeniu (wiosłowanie sztangą, akurat jak wam filmik kręciłem...), nie jestem w stanie go zgiąc mocniej niż do 90st. nie moge nic utrzymac w rece. Po tej akcji zrobiłem jeszcze 3 cwiczenia, ale smiesznymi cieżarami i na maszynach, tak, żeby utrzymywac cieżar 2 rękoma. Skręciłem filmik z 2 serii wiosła, ze 110kg ( w tej serii właśnie strzeliło), trochę g**no widac, bo mi łeb ucieło ( tel. na ławce ustawiłem) ale jak chcecie wrzuce przy wypisce.

Nie wiem jak bedzie z jutrzejszym treningiem. Jak nie przejdzie to zrobie nogi. Jak się bedzie pogarszac, to po treningu nóg ide do lekarza

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Dodam, że tego palca miałem kiedyś połamanego. Mam nadzieję, że nic poważnego teraz się nie stało, bo lipa na maksa by była. Nie jestem w stanie przez to utrzymac w lewej rece żadnego większego ciężaru. Wogóle zgiąc nie moge łapy do końca, wiec nie wiem jak miałbym trenowac..chyba że jakimiś śmiesznymi ciężarkami . Nie wiem...zobaczymy do jutra jak bedzie.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
no to lipa;/

ale filmik mozesz wrzucic

ja za to dzis miałem mega zayebisty trening, jeden z najlepszych jak nie najlepszy podczas testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Nie dobijaj mnie no jak już nagrałem, to raczej wrzuce, ale jestem na nim w połowie tylko ostrzegam za wczasu, żeby potem nie było, że ch*jowy i nagrywany betoniarką przez pijanego żula

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Zapodawaj film, ewentualnie później będziesz się tłumaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Ok, w wypisce wieczornej wrzuce

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
27.03.2012- Dzień TRENINGOWY


Jak już pisałem wcześniej jeden z najgorszych treningów w życiu dziś wyszedł. Wogóle nie czuje, jakbym plecy przecwiczył. Powód już podawałem- coś strzeliło w palcu u łapy, nie jestem w stanie zgiąc go mocno, o utrzymaniu czegoś ciężkiego mogę pomarzyc...


DIETA:

1. Placek z 5 jaj i płatków+ jogurt naturalny z 1 łyżeczką dżemu wiśniowego


2. Filet z kuraka gotowany ~200g+ryż basmati+szpinak




3. Kotlety z fileta z kuraka+ryż basmati+szpinak+sałata


4. Makrela wędzona+ 2 kromki jakiegoś lipnego "niby pełnoziarnistego"chleba


W planach:
5. Filet z kuraka~200g+ sałata
6. Kazeina 40g


TRENING:

O ile można nazwac to treningiem..

Na trening specjalnie założyłem "Hi Tecową" koszulkę, miały byc filmiki a tu taka lipa wyszła..




1. Podciąganie na drążku 4x max

2. Maszyna "Doriana" 4x 15-8 ( już kiedyś wklejałem jaka to maszyna)

3. Wiosłowanie sztangą:
1x 100kg 10p lekko w miarę
1x 110kg 8p i coś przy 8 strzeliło w palcu środkowym...( FILM)




Przymierzałem się pod 120 ale nie byłem w stanie ułożyc dłoni na sztandze i unieśc lewej ręki.. więc spasowałem

Na filmiku gó*no widac, wiem, ale chcieliście to wklejam. W następnej serii chciałem poprawic, ale niestety nie byłem jej już wstanie wykonac
Potem zacząłem kombinowac co mogę zrobic dalej..

4. Ściąganie drążka wyciągu prostymi rękami 3x lekkim ciężarem, łapałem tak lewą ręką, żeby nie zginac palców

5. Ściąganie drążka za kark 3x też jakimś lekkim ciężarem, żeby utrzymac jakoś

6. Unoszenie tułowia na ławce rzymskiej 3x max bez ciężaru

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Placek coś Ci wyszedł dzisiaj taki rozdarty, przewrót nie wyszedł ;P ?

Coś tam widać i wreszcie film się pojawił. Moim zdaniem robisz zbyt krótki ruch przy tym wiośle. Co do chywtu to zainwestuj w haki. Sam mam problem z chwytem i co prawda nie mam haków, ale ję na treningu pożyczam i jest bajka
Dzięki temu mogę wreszcie zawiosłować najcięższą sztangielką


Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2012-03-27 20:35:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster testosteronu do trwającego cyklu porada

Następny temat

Co po cyklu

WHEY premium