SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by Darioman7 pods. str.53

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Badr- ja może i bym czasem pojechał po te próbki,przy okazji, ale czytałem wiele komentarzy, że czasem nawet w dzień wydania MD już próbek nie było w punktach odbioru, więc stwierdziłem, że szkoda zachodu

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10653 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
dobrze ta rybka wyglada.

kurde u mnie tydzień przerwy;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Yeah łosoś ;D W wakacje jadłem dosyć często "dzwonki z łososia" pieczone Świetnie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Darioman, z tymi próbkami to były ciągle przekręty. Gadałem kiedyś z kolesiem ze sklepu z suplami i powiedział, że nie opłaca mu się wchodzić w współpracę z FA, bo nic z tego nie ma.

Łosoś dobra sprawa, ja zawijam filety w folię razem z masłem, selerem i pietruszką- super wychodzi.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
27.02.2012r- dzień TRENINGOWY

Poniedziałek- czyli międzynarodowy dzień cwiczenia klaty Żeby nie bezcześcic tej tradycji- dzisiaj była klata+triceps

TRENING:

1. Butterfly- 4x 15-10 ( sztabek nie liczyłem, ale podawanie ich ilości i tak jest bez sensu, bo każda maszyna jest inna )

2. Wyciskanie sztangi na skosie:
- 75kg- 12
- 80kg- 10
- 85kg- 10
- 90kg- 8, drop na 80kg i kolejne 8 powtórzeń

3. Rozpiętki na skosie 3x 12-15p ( hantle od 20 do 25kg)

4. Wyciskanie na płaskiej hantlami 3x 8-10 ( hantle 35kg)
i tu była masakra, spadek sił nieziemski, niby w klacie siła była ale ciężko było utrzymac równowagę hantli, jakoś słabo poczułem dzisiaj to cwiczenie- wole je robic na początku treningu

5. Ściąganie linek wyciągu z dołu 3x 15

Triceps

1. Ściąganie linki wyciągu 4x 15-8
2. Pompki na poręczach z obciążeniem ( +40kg x 8p x 3s)+ po każdej serii max bez obciążenia

3. Wyciskanie francuskie zza głowy siedząc hantlą 3x 12-8

DIETA:

Z kolei dieta dzisiaj pod hasłem " faza na produkty leczopodobne"

1. Placek z 5 jaj i owsa ( BTW- widzieliście ile jajca kosztują???

2. Kurczak duszony z warzywami 200g( papryka, pomidor, cebula)+ ryż


TRENING

3. Kurczak duszony 200g z warzywami+ ryż

4. Kurczak duszony 200g z warzywami+ ryż

5. Wołowina duszona 200g z warzywami ( to samo co wyżej + cukinia)

6. Na noc będzie jak zawsze kazeina+ orzechy

Wszystkie dania bez dodatku tłuszczu, mięso duszone w wodzie i "soku"puszczonym z warzyw


SUPLEMENTACJA:

Przed treningiem BetaBolic. Ciągle biorę 5 kapsułek, przyjemnie się cwiczy więc narazie nie bede jednak zwiększał

Co do BCAA- bardzo dobry smak ( wiśnia), jutro wrzuce foto zestawu przedtreningowego ( BB+ BCAA)

Białko- wogóle się nie nudzi, smak bananowy mogę polecic każdemu rozpuszczalnośc też pierwsza klasa


Dokupiłem mono z hi teca, jutro wrzuce foto, bede brał po treningu i rano

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Marian- nie łam się. Tydzień regeneracji czasem może przynieśc więcej pożytku niż szkód, także za tydzień ruszysz na pełnym gazie

ProSatan, Badr- no, łosoś super rybka, i w smaku i ze względu na to, jak szybko się ją przyrządza. Ja skrapiam sokiem z cytryny, sypie zioła prowansalskie i pieke na ruszcie masła ( już teraz) nie dodaje Następnym razem spróbuje tą wersję z pietruszką

BTW- widzieliście ile jajca już kosztują??? kurva, z tygodnia na tydzień z 4zł na 6.. paranoja

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2012-02-27 21:53:35

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
w marketach kupujesz jaja?? ja kupuje w markecie wychodzi około 0,55gr/jajko 68g

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-02-27 22:07:25

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja tak samo z jajcami. W Carefoure Express są u mnie 10 sztuk jajek L za jakoś 5zł. Puki co nie drożeją, jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
nom cana jaj w normie jedynie cany miecha szaleją ale często znajdzie sie dobra cene

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Z mięsem to racja. U mnie w mieście (Lublin) ostatnio ceny sporo podskoczyły, głównie piersi z kurczaka niestety. Częściej teraz kupię taniej wieprzowinę niż kurczaka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster testosteronu do trwającego cyklu porada

Następny temat

Co po cyklu

WHEY premium