SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kasteta znalazłem w domu - i wziąłęłm dla spróby ale fakt - wartości nie za bardzo ale kilka orzeszków zjadłem i musze przyznac ze nawet dobre - zawsze to jakas odmiana - bo juz rzygam tym słonecznikiem i orzechami

Juz po treningu - plecy + kaptuty + triceps

TRENING:

pLeCy
-podciaganie na drązku

3x max

-wiosłowanie sztangą
12x50kg
12x60kg
10x65
10x65

-ściąganie do karku
12xpoziom 11
12x12
10x13
8x13

-wiosłowanie na maszynie siedzac
12xpoziom 9
12x10
10x10

TrIcEpS:
-wyciąg - drążek prosty

12x poziom 12
12x 13
12x 13

-hantlą zza głowy
12x 60lb
12x 75lb
10x 75

-na wyciągu podchwytem jednoracz

12x poziom 5
10 x 5

CZworoboczny
-sztangą z przodu

12x60kg
12x60
10x60

-sztanga z tyłu
12x60kg
12x60
10x60

Brak HIIT i brak brzucha

Zaraz po treningu:



10g glutaminy
4t. aminek


Wrażenia:
......strasznie zmeczony - na 90% to wina pogody - niegdy tak nie było jak jest teraz - strasznie parno - nie ma czym oddychac - niby wczoraj lało (polska burza była prawie - przynajmniej ulewa - tez rzadkość tutaj) to i tak dzisiaj 0 poprawy.

Po 2 seriach zrobiło mi sie jeszcze gorzej - ale chyba suple zaczeły działać i dałem rade do końca - juz nie byłoo takiej pompy jak ostatnimi tygodniami - cieżar podobny czasami mniejszy - czasami większy.

Ogólnie nie czuje się źle - brak ochoty na cokolwiek - najchetniej był sie połozył i spał na podłodze - i to moze byc spowodowane:
1)...przez pogode - niektórzy może nie - ale ja proaktycznie zawsze jakos reagowałem na zminy cisnienia - a ostatnimi czasy pogoda strasznie szwankuje - wiec jest cięzko

2)....ale jest opcja ze przez melta - jak pisałem kilka stron wczesniej - dopada mnie po nim syndrom venoma - tj. lekkie zawiechy,brak energii no cokolwiek ale z drugiej strony jak sie juz cos robi to zmaina o 180 stopni i dziwne uczucie w głowie - czasami sie kręci,czasami wzrost cisnienia az czuc w skroniach i tak jakby otłumanienie....

3) ...i ostatnia opcja - to przetrenowanie.....hmmmmmmm - w co watpię - choc nie powiem tydzień przetwy by mi się przydało - wiec jutro tylko nogi i *******lał do doamu sie relaxować.....przy piwku bo jutro juz będę mógł

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-17 18:23:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
solaros sory za off topa, powiedz jak dawkowałeś venom? chodzi mi przy jednym kapsie przed treningiem z posilkiem, czy bezposrednio przed workuotem??
i jak na 2 kapsach rano do sniadania?? czy moze przed ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
1kaps/dzien
rano chyba....juz nie pamietam

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzisiejsza kolacja - jutri juz kurak chyba albo jakas pitta/tortilla - bo juz nie moge sie doczekac wszamac cos z ciasta



....30 dni bez tortilli - jak ja dałem rade....

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-18 00:09:36

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niedziela (31 z 31)

...i oto dotarłem do ostatniego dnia testu - ale nie ma co sie o******lac - trzeba mysleć nad kolejnym

Sniadanie:
...własnie wypiłem ostatnia porcję Thin FAt - nic nie zostało
FiberTeq zostały moze ze dwie porcje - czasami brałem mniej n iz 18g - wiec dlatego
Biało całem wypiłem - tj. została mi chyba jedna porcja - na dziś wieczór

Tak więc kit który był na miesiąc - idealnie styka na miesiąc.

Teraz trzeba chwile odpocząc - iść na siłownie - pstryknbąć foty,pomierzyc sie , napisac podsumowanie i sie ochlać.........

narka

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Solaros w takim razie czekamy na podsumowanie.A kiedy nasepny test z MRM??..... moze też cośzsotanie...;pciekawe jestem bardzo podsumowania

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Super test solaros, czekamy ze zniecierpliwieniem na podsumowanie i oczywiscie kolejny tescik

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
barteklip to nie tylko bedzie MRM - ale tez druga poartia - wazniejsza - tez na M

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
No to spoko Solaros,a kiedy zaczynasz... m.in z MRM??..... Jak by cos zostało to iwesz...pisz na prv... czekamy na podsumowanie..

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium