SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co tu mowic. TEST SUPER WIDOKI ROWZNIEZ. SUPER!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki...widoczki superowskie

PiĄtEk (22 z 31)

...dzisiaj powrót na siłkę - jak narazie poszło snaidanie:



....takie jak zawsze

Zaraz wyruszam na sklepy - na małe zapasy na łikend - potem przedtreningowy i na siłkę



Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-09 14:13:41

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Kolejny cykl (vol. 3) planujesz na suplementach jakiej firmy?
MHP czy PVL czy cos jescze innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
Moim zdaniem najlepiej prowadzony testWidze ze niedlugho podsumowanie bedziejak do tej pory oceniasz dzialanie Fiberteqa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Cybul08 bedzie to firma na M ale nie MHP.......

jarek919 Fiberteq oceneiam dobrze - duzo błonnika a nawet bardzo duzo jak na porcje - dla kogos kto jest na redukcji lub ma problemu w wypadami do kibla bardzo dobru dodatek - POLECAM - tylko jak zawsze cena - lekkie przegięcie - w USA ok 14$ (30pln) - w PL ok 80-90pln - małe 300% przebicie.....

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...posiłek przedtreningowy ok.60min temu:
razowy
kurak
ser żółty
pomidor
+banan


- teraz pora na dopalacze:



3x Melt
4x AEX NO


...moze to mnie cos ruszy - bo dzisiaj zmeczony strasznie - spac sie chce i wogóle jakos dziwnie sie czuje - jutro musze sie wyspac porzadnie to moze mi przejdzie - mam nadzieje ze to przez zmiane pogody bo nie tylko ja sie tak czuje - w pracy co 2-ga osoba narzekała na brak sił witalnycg i za***ista sennośc - brakuje mi deszczu chyba - nie ma czym oddychac

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Na M...

To ja stawiam na MAN Bankowo !!

body octan + orotan + clout + primal male + blueprint ??

Powiedz tylko : TAK MISTRZU

Jak bedzie Myogenix tez odwiedze, ale ...

MRM, MuscleTech albo Met-Rx to pier... <foch>

EDIT : Jeszcze pytanie od strony dermatologicznej : jesz tyle tej chemii i niemasz problemow z cera ??

I jeszcze jedno to bcaaex jest takie szorstkie tabletkowe czy kapsułkowe albo chociaz jakos powlekane ??

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-05-09 19:47:46

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kasteta prawie zgadłes - wkleje tylko 2 cześć z MRM



ZMA + tribek + o3 & 6 i inne

....co do BCAAEX to szorstkie tabletkowe - co 3-cia tableta staje mi w gardle

A z cera jak narazie zadnych problemów - a chemii duzo nie jem - tylko troszeczke.....

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
TRENING:

Klatka
-wycikanie na skosie

12x60kg
12x65
10x70
8x70

-wyciskanie na płaskiej
12x62kg
12x72
10x81
10x84

-rozpietki na skosie
12x35lb
12x35lb
10x40lb
10x40lb

Barki
-wyciskanie zza karku

12x35kg
12x35
10x40
10x40

-latanie
12x35lb
12x35lb
10x40lb
10x40lb

-unoszenie hantli przodem
12x30lb
12x30
10x30

-latanie w opadzie
12x30
10x30

Wrażenia:
Cięzar praktycznie taki sam jak ostatnio - strasznie wy***any dzisiaj byłem - miałes sobie juz odpuscic ale wziąłem kapsy wiec poszedłem........... i dobrze bo odrzyłem i wyzyłem sie jak nigdy - po dzisiejszym treningu (dniu) stiwrdzam na 110% ze suple (melt i aex No) działaja na pewno !!!

Juz na rozgrezwce zaczeły sie wkrecac - a po pierwszym cwiczeniu to jak zawsze poezja - klata spuchnieta jak zawsze potem bary jak na maxymalnej ****ie.

Nogi sobie odpusciłem bo byłem wyczerpanay na maxa - drżenia rąk straszne - po treningu szybki HIIT na biezni - 4 interwały - juz tylko postawiły kropke nad I ....do domu wracłąem prakltycznie na czworaka - 2 kraki do przodu - jeden do tyły - strasznie mi sie szło - jak za***any - w domu od razu na kanape i nie miałem sił nawet wypic prochów ale jakos dałem rade - na szczescie moja niunia jest w domu to zrobiła posiłek potreningowy - mi inny i sobie inny:




Ostatni posiłek tradycyjnie - ale białka maja sie juz ku końcowi:




...dzisiaj pora na vanilie - bo wiecej i prawde powiedziawszy wchodzi mi lepiej niz czeko - nawet pije z przyjemnoscia - jest gęste - mało słodkie - takie jak lubie i swietnie sie miesza + kostka lodu i jest rewelka!

Prawie cały posiłek:



10g glutaminy
30g białka
15ml oliwy


...bo jeszcze ser + tabsy i kapsy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...spadam spac - pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium