SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....zawsze łapa odstawała na +
...za to klata i bary tez - ale na -

Dzisiaj na potreningowy - takie coś - inaczej niz zawsze - ale raz na jakis czas mozna:



ok.200g indyka
ok.200g puree
ok.100g buraczków


Na kolacyjke - juz tradycyjnie:



orzechy + słonecznik - 20g + 20g

...do tego oliwa 15ml

& danie główne:



ok.190g ryby
ok.250g warzyw

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
Brzuch maleje a reszta rosnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
dawaj dawaj co do klatki i barkow nie sa zle :) poprostu dobre lapy masz i reszta nie nadarza :)

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
solaros moze z tym puchnieciem jest tak, ze tyjesz przez 2 tyg , Twoje zapotrzebowanie na kalorie wystarcza. Po tych 2 tygodniach przytyjesz załozmy z 2kg, wtedy zapotrzebowanie jest troche wieksze.Trzeba zwiekszyc ilosc kalorii??I dalej idzie masa do konca cyklu Wkoncu budujesz masa a nie ja podtrzymujesz Takie jest moje zdanie.
Ja tez widze, ze na poczatku fajnie idzie tak 2-3 tyg, pozniej musze wiecej jesc :/

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Czesc Solaros.

Doszedł do Ciebie na meila moja wiadoośc.

Jak będziesz wiedział ile tego jest to odpisz Pozdrawia.

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Matis1990 tak mnie sie wydaje....

carire dzieki

TyToNieJA łapoy i nogi zawsze miałem wieksze niz reszte - nawet nie robiąc typowych treningów na łape czy nogi - łapy i nogi zawsze najszybciej rosły - kiedys miało sie 44 w łapie.... do wakacji tez musi byc tyle

Maniek_M mysle tak samo - ale ten test miałem nie tylko supli - ale tez chciałem sie upewnic - jakie jest moje zapotrzebowanie na kcal - tabele i wyliczenia swoja drogą - życie to co innego - wszystkiego nie da sie przewidzieć -
i dlatego tak jak pisałem na początku (.....mam nadzieje ze pisałem bo nie pamietam) - ze chce sobie ustalic podstawę - ile wynosi minimum - teraz jestem na 3000kcal -
.........i to jest chyba to !!!!


...... dieta zawsze pilnowana na 100% - wiadomo było kilka przypadków ze nie do końca - ale jeslki juz to były inne zamienniki posiłków - brak rozwiązań typy pizza,hamburger + fryty itd........

....i oto mi głównie chodziło - dopieścic diete jak najbardziej i ustalic swoje zapotrzebowanie - teraz do wakacji zostały mi dwa cykle (lekka masa + masa na maxa) - i teraz wiem od czego musze zacząć

Maniek_M o co do jedzenia wiecej - własnie nie chciałem jeść - chcaiłem od początku do końca jechac na takim samym bilansie - wiec ze zeby przytyc to systematycznie co tydzień musze zwiększać ilość kcal. (.......w sumie przypuszczałem juz to dawno) - ale teraz mam pewność

...ale ze teraz to redukcja (....niby - a raczej przy okazji) - wiec nic straconego

....tak jak pisałem do mojego urlopu zostało jeszcze 3 miechy - wiec 2 cykle beda jak najbardziej masowe - towar juz lezy w szafce - bedzie napewno grubo - nastepny moze nie tak bardzo ale finish bedzie juz na pełnej ****ie - ze tak napisze......

...pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-12 21:46:15

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no no solar po fotkach widać że forma wzrasta z treningu na trening z dnia na dzien!! ładnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
solaros synthol w bary , klate i jedziesz

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
PoniEdziałEk & WtoReK (25 & 26 z 31)

....wolne od treningu....

Sroda (27 z 31)

....dzis wkońcu - a moze niestety na trening - niestety bo taka pogoda na zewnatrz:



....i to w maju - massacra

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-14 19:34:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium