SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Bardzo fajnie prowadzisz test muszę przyznać, nie śledziłem tego pierwszego ale tutaj jest klasa.

Jedyne co... to chyba zbędne fotki nieba, kwiatków na stole etc.

Czekamy na podsumowanie.
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Zawsze jest bardziej kolorowo w tescie, mi sie podoba taka odskocznia

Czekam na podsumowanie zmagan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
canecorso,HadesSquad nie hjest taka duza - duzo od poczatku testu sie pewnie nie zmieniło - ale zobacze w niedziele jak sprawy stoja

Chaczyk odpowiedx masz niżej raz na jakis czas takie fotki nie zaszkodzą

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-16 14:40:44

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
PiĄtEk (29 z 31)

.......no i dotarłem na ostatnią prosta przed podsumowaniem - miałem wielką ochote isc i polezec sobie na słoncu - ale tak jak przypuszczałem lipa straszna - nie pada ale chmur pełno - jak zawsze gdy mam wolne - dlatego od rana na maxa....

Pobódka o 10 i sniadanie zgodnie z planem:
MRP + mleko
Jogurt
Słonecznik
orzechy
thin fat
fiberteq


...potem kimka do 12.45 - przez godzine lezałem nie mogłem zasnąć - gdy juz zaspałem nie mogłem sie podnieść z łóżka...

Posiłek kolejny:




...do tego:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Solaros,mam pytanie ile kapsów TY przed trenigiem brales AEX NO?? I niewiesz czy paka juz poszła do mnie??.....

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....4 kaps - taka jest porcja i nie ma sensu zwiekszac jesli dobrze działa - a działa!

...i nie - bo rodzicoof nie ma w domu - ale dzisiaj pojdzie pior

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
ok,ok w takim Razie już nie moge się Doczekać.Zobaczymy moze powinna być w następnym tygodniu.Ja zaczne od dawki 2-3 kaspy 30 minut przed trenigiem zeby spawdzić jak to toleruje......tak samo MeltDown....Czekam...

Aha i mam nadzieję,że jakieś próbki mi do tego dorzucisz koksiarzu....javascript: void();
javascript: void();

Zmieniony przez - barteklip w dniu 2008-05-16 16:20:14

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Trening:

klata + barki


....ciężar taki sam jak tydzień temu

Posiłek potreningowy:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....a na kolacyjke:

orzechy




takie jakies znalazłem w domu - nowet po polskiemu pisze - orzechy nerkowca







oliwa




....& rybka z warzywami




Przed snem - jak zawsze:
125g twarogu
30g białka z woda i mlekiem
oliwa


....

SobOtA (30 z 31)

....pobódka i sniadanie o 10.45:




...i wale w kime dalej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
co do nerkowcow z tesco, to nie polecam, bo to sa prazone i oprocz tych dobrych tluszczów z orzechów jest wuchta złych z prazenia/smazenia bo raczej na swiezym oleju tego nie robili

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium