SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205




Dzisiaj mija ostatni dzień testu produktów z VPX.

Celem było ustalenie minimalnego zapotrzebowania kalorycznego - i jak juz z tego założenia wynika - lekka redukcja - innej mozliwości nie było - nie ma duzych przyrostów - takich samych spadków - ale przy okazji wypróbowałem kilka supli z VPX - moje wrażenia i efekty pozniżej...........

Co do rezultatu - jestem zadowolony - ale wiadomo - jak nie ma duzej masy to nie widac zmian - choc pare wymiarów się zmieniło czego moze tak bardzo nie widac po fotach - alejestem usatysfakcjonowany takim rezultatem przy diecie 3000kcal.

Co do supli:

Redline:


......bardzo dobra zabaweczka - pobudza ,pali fat aprzedewszystkim nie muli.
Juz 1kaps działeł dobrze - a przy zwiększaonej dawce (3kaps)jeszcze lepiej - pobudzenie i potliwośc na bardzo wysakim poziomie

Nie mogło byc inaczej jak tylko ......Moja ocena 10/10


Meltdown:

...tu juz było troche inaczej - 1kaps. działał bardzo dobrze - choc brałem go razem z redlinem - to i tak jego działanie odczuwałem.
Bardzo przypominał mi VH 3.0 - po ok.30-60min od połknięcia zaczynało się - niby brak sił,ospałość i delikatne zawiechy - ale jak zaczynałem ćwiczyć to to wszystko zamieniało sie wulkan energi.
mam dziwne uczucia co do Melta - wiec moja ocena to jedyne 6/10 -
spodziewłaem sie czegos innego.

Moja ocena 7/10 ..... -3 za te stany.


AEX NO:
.......najlepszy supelek z całego zestawu - prawdziwa petarda - skład niby nie wyszukany a pobudzenie,pompa bardzo duza - byłem bardzo zaskoczony jak juz po pierwszej dawce czułęm działanie.
Może Garg i Shock to nie jest - je bedzie cięzko pobnic - ale jak na 4 kaps. działał baaaaaardzo dobrzez - zeby nie napisac rewelacyjnie......

Moja ocena 10/10


ZERO IMPACT™ MRP & ZERO IMPACT™ Protein

......hmmmm - miałem smak czeko i vanilia - vanilia zdecydowanie lepsza

Napisze może tak:
rozpuszczalność - 100%
konstynstebcja - dziwna leja (choc przy wanili była lekka piana)
smak - nie ten - za słodkie - czeka bardzo bardzo słaodkie

Moja ocena - 7/10 ......(piłem lepsze) -3 za konstynstencję i posmak.


FIBERTEQ™:
......bardzo dobry dodatek do cykli na redukcję - duża dawka błonnika (jest tylko 8g sawego błonnika) ale wypić 18g "zmielonego drewna" to juz jest wyczyn i to codziennie rano - za to działanie czuć - miesnie moze nie rosną (choc nie wiadomno) pomaga oczyścic jelita bardzo dobrze.

Polecam jak ktos ma zaparcia lub kłopoty z chodzeniem do kibelka - po tym tym napewno cos ruszy....

Moja ocena 9/10 ....... -1 za konstystencję (gluty - jak ktos woli - kisiel)


BCAAEX™ & Ultra Pure Glutamine Powder™
...co ja moge napisac o czymś co nie ma smaku i ijest w tabletkach.

Pewnie działa ale mam jedno mało ale co do BCAAEX™ - raz bym sie udławił - tabletka staneła mi w gardle ale na szczęscię wyplułem - dobrze ze sama tabletkę - bo na pewno nie chciuało by mi sie sprzatać to co przed chwila zjadłem.....
Szybko sie rozpuszcza - kilka sekund w buzi (kontakt z wodą) i juz czuc jak się kruszy.

Tak więc - moja ocena 9/10 -1 za ten wypadek


....i na koniec został THIN FAT

...i ja napisze tylko tyle ?????????? - jedna wilka niewiadoma dla mnie - wole oliwe - samk lekko podlatywałem olejem ale silnikowym.
Ja jako takiego działanie nie czułem - ale pewnie działał jak połowa supli działa po cichu - ale za ta cenę napewno nie dla mnie....

Moja ocena 8/10 .......... -2 za smak.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205




Posłuże sie tabelką - najlepiej widać w takiej formie.





....nic innego nie pozostaje jak tylko to na co wszyscy czekaja - fotki.

Zostanawiałem sie w jakiej formie wrzucic podumowanie - same foty "PO" czy może lepiej "PRZED i PO" - wkońcu wyszło że tak i tak.

Po wymiarach juz widac wcześniej - dużej róznicy nie ma:
-waga -1kg
-a wymiary w granicach 0,5-1,0 cm do przodu

.....więc proszę sobie oszczędzić komentarzu typu towar zmarnowany - bo i tacy sie cp tak napiszą znajdą !!!

Swój cel osiągnałem - troche fatu poleciało - podstawa diety jest
ustalona ....i zapraszam do oglądania!!

Luz




Porównanie:




Mięśnie klatki piersiowej bokiem:




Porównanie:




Mięśnie dwugłowe ramion przodem:




Porównanie:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Plecy Luz:




Porównanie:




Mięśnie dwugłowe ramion tyłem:




Porównanie:




Mięśnie brzucha:







Porównanie:




Nogi:




Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-18 18:14:51

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....mozna juz komentować - kilka bonusów potem - spadam na sklepy bo 2h pisłem podsumowanie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Test od początku do końca super prowadzony, Ciekawy zestaw supli no i wyniki...
Widać po fotkach że poszło ładnie, waga spadła, a obwody na plus
Widać że jakość i zarys umięśnienia na + Tylko tak dalej
Sogacz poleciał

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Test prowadzony super i wyniki tez niezle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
no wkoncu posumowanie
biceps tylem wydaje mi sie ladniejszy
przyrosty nie sa imponujace ale jak sam pisales miala byc to lekka redukcja

pzdr.

ps kiedy nastepny test

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Na moje oko jakos plecki slabsze, oble jakby polecialy przy tej redukcji(z tylu widac troche poszlo z pasa ).Reszta porownywalna z przed testu. Myslalem, ze kratka bedzie lepsza

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-05-18 18:30:39

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Bardzo Dobry test widać na niektórych fotkach porawe....Może wejdzie SOGACZ

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to...


ogoliłeś brzuch

Ogólnie super. Masa zeszła, wymiary lekko w górę, według mnie lepiej zarysowały się barki i poprawiło użylnienie.

Test jak poprzedni; super prowadzony, dużo zdjęć, czytelne rozpiski. Znowu brakuje mi trochę filmów, ale nie można mieć wszystkiego.

Powodzenia, nie mogę się doczekać następnego testu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium