SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Solaros to co będzie coś z tego Kupna i Próbek dla mnie.Napisalem ci na prv

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Zaraz po treningu:



10g Gluty
4t. BCAAEX


Potem posiłek - ok. kg kalafioru - jeszcze na dzis i jutro bedzie:




Całe danie:



ok.150g kuraka
ok.60g ryzu
ok.200g warzyw


A na koalcje:




.....juz sie marynuje w lodówce:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
barteklip i inni - pisac na priv.....

....poszedł priv

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-10 21:24:51

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Ja też juz Ci solaros puściłem dawno priva także sprawdź.ładna Ryba kjavascript: void();
javascript: void();a

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kolacyjka - od tyłu.....

cz. C:



15ml oliwy

cz. B:



20g orzechów
20g słonecznika


cz A. - najwazniejsza:



ok.190g łososia
ok.250g warzyw
ok.20ml smietany


....jak zawsze (w 99%) za***isty:




Wrażenia po całym dniu ...i nie tylko:
Od kilku dni (nie pamietam od kiedy dokładnie) złapał mnie syndrom Venoma - tj. zawiechy - kręcenie w bani i dziwne kłucie w brzuchu - ale przedewszytkim dziwne sampopucie - zalewanie potem - nagłe - bez powodu......

......a dzisiaj dopiero jak łyknąłem po sniadaniu Melta (3 kaps) i nic wiecej - a rano było wszystko jak w nalepszym porządku - po jakis 30min po - zaczeło sie - leżałem i wnikałem w sciane kilka minut - dziewczyna cos do mnie mówi i wkoncu:
"..... ghdzie Ty sie patzrysz - na mnie czy na lodówkę..." - wtedy wróciłem - ale to nie jedyna taka sytuacja - ale na szczescie brak dołów i ciarek jak było w przypadku VH - ale i tak maxymalne dawka źle na mnie działa - jesli chodzi o te efekty o jakich napisałem ale,.......

....ale - pobudzenia w momencie kiedy potrzeba jest zawsze - tj. tak jak dziaj byłem spózniony - jak wracałem do domu - to w pewnym momencie biegłem do domu - i wpadłem juz na pełnej ****ie....ze to tak napisze - cały mokry,rozkojarzony - ale pobudzony na maxa - wiec poszły 2 kaps Reda + 4k. AEX NO - klocek ...i na siłownie.

Zostało mi ok 40min. na trening - gdy wszedłem to 5 minut stałem na zeszycikiem od treningów i wnikałem co tu dzisiaj robic...... a czas leciał - i na pewno nie wiem o czym myslałem - bo na pewno nie o tym o czym miałem.

.....gdy znowu wróciłem - padło na nogi i bardzo dobrze - poszło szybko,mocno i mokro .

Nogi spuchły strasznie - po 2 cwiczeniu cięzko mi było zejsć a raczej wyczołgać sie z pod suwnicy - na koniec wyprosty i wspiecia na palce - ale dałem rade - a potem cały mokry - opatulony ręcznikiem - chwiejnym krokiem jak na bani wróciłem do domu i padęłm jak wczoraj - podełm i leżałem 15minut na podłodze zanim doszedłem do siebie.....yol - to lubie!!!!!!!

Podsumowujac:
1kaps melta - nie czuc działania - tj. działa pewnie ale nie tak drastycznie jak wieksza dawka...
2kaps - jest juz dobrze - pobudzenie i potliowśc na wysokim poziomie
3kaps - robi miazge - ze mnie przynajmniej - 2kaps. jest w sam raz - dla ludzi wrazliwych takich jak ja.....

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-11 00:11:19

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Późno sie wstało wiec późno sie idzie spac - i tak w kólko!

.....teraz ostatni posiłek.....

Cześc podstawowa - testowa z VPX:



10g gluty
30g białka
+ woda + mleko & kostka lodu


Do tego ser - POLSKI:



....dokałdnie 1/2 kostki - nawet nie waze - ma byc 125g

Do tego oliwa - ROMA - Extra Virgin ....... oczywiscie:




+ tabsy & kapsy:



2x omegi
2x mg + cal
1x papain
1x zinc


...i cały posiłek:




.....a teraz spac - jest 1.36 - jutro planuje wstac o 9 - snaidanie potem kima 2h posiłek i na siłke
........ale jest jeszcze plan B - w razie ciepła....ale to sie zobaczy - a jezeli plan B wypali - to do usłysenia w poniedziałek...

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-11 02:40:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niedziela (24 z 31)

.....juz po sniadaniu - pobudka o 9.15 - sniadanie zgodnie z planem - jak zawsze z reszta.

Plan B - nie wypalił jak narazie przynajmniej - chmury są za***iste - ......ale nigdy nic nie wiadomo co bedzie za godzine - a ja teraz planowo uderzam w kime na 1,4-2h

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
TRENING:

pLeCy
-podciaganie na drązku

3x max

-wiosłowanie sztangą
12x50kg
12x60kg
10x65
10x65

-ściąganie do karku
12xpoziom 11
12x12
10x13
8x14

-wiosłowanie na maszynie siedzac
12xpoziom 9
12x10
10x10

TrIcEpS:
-wyciąg - drążek prosty

12x poziom 11
12x 13
12x 14

-hantlą zza głowy
12x 60lb
12x 70lb
10x 70

-na wyciągu podchwytem jednoracz

12x poziom 5
10 x 5

CZworoboczny
-sztangą z przodu

12x70kg
12x70
10x90
10x90

-sztanga z tyłu
12x60kg
12x50
10x50

Po treningu HIIT + brzuszek (wczoraj tak samo)


Wrażenia:

.....cięzko było dzisiaj - strasznie parno -spalacze tez swoje robia - 3 seria a zemnie juz sie lało - w sumie lubie tak - ale strrrrrasznie parno - nie ma czym oddychac - rzadkość w IE ale czasmi o tej porez tez tak sie zdarza - najgorsze jest to ze wisza hmury ale nie pada.....

....wracając do treningu - ciężar praktycznie taki sam jak ostatnio - raz mniej raz wiecej - ale duzej róznicy nie ma - teraz nie skupiam sie na sile - lecz na technice - aby te 10-12 powtórzeń zrobic (wymęczyc) dobrze do końca - a ze pompa jest strasznie to ciezko jest pod koniec - ale staram sie jak moge....

Po treningu - aminki:
10g Glutaminy
4tab. BCAAEX


..... a dzisiaj na poptreningowy mała zmiana - bedzie masa miecha z indyka + ziemniaczki do tego - dawno nie jadłem takiego potreningowego.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
......co ciekawego zauwazyłem - nie tylko przy tym cyklu - ale praktycznie za kazdym razem - jak cos nowego biore - przez pierwsze 2 tygodnie jest szok i szał- tj.widze zmiany albo przynajmniej zdaje mi sie ze widze (rosne,puchnę i wogóle jest lepiej)- ale gdy zbliza sie koniec to ciało juz nie reaguje tak samo - moze znowu mi sie wydaje (...psycha zryta strasznie) - ale tak jakbym przestawał reagować (rosnąć) po drugim tygodniu - moze powinienem robic cykle 2-u tygodniowe ???

...kilka dzisiejszych fotek - lustrzanych:












i triceps:




...nawet sie nie wazę - za tydzień juz koniec to sie zobaczy co i jak - ogólnie to widzę zmiany - ale tak jak napisałem przez pierwsze 2 tygdonie najbardziej były widoczne - suple działaja cały czas (jesli chodzi o pobudzenie i pompe na treningu - nie mam nic do zarzucenia im) - dieta tez taka sama - nic nie zmieniam - nic nie dodaje - korci mnie zeby sie pomierzyc ale jeszcze wytrzymam ten tydzień - moze oakurat cos ruszy pod koniec

........... ale raczej to psycha......


Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-05-11 16:43:21

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
lapa fajna
klatka zaczyna sie coraz lepiej ksztaltowac (podciecie)
niezle jedziesz

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium