SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: VPX - PODRASOWANY ZERO IMPACT KIT - by sLs (part 2 - "VPX kontratakuje")

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wpadaj wpadaj

good_year cykl 31 dni - bo na tyle mam towaru - wiem ze przydałoby sie chociaz jeszcze 1tydziń wiecej - ale 2/3 towaru mam na 30-31 dni (z zero impact kit) reszat na 45- dni - ale na samych spalaczach nie bede jechał.
.............

Niedziela (3 z 31)

Pobódka o 9.30 - przygotowanie snidania:




Wszystko powazyc i pomierzyc wiec snaidanie o 9.45




do tego jeszcze Fibetreq:




18g - duzo za duzo + ok.300ml wody



- potem małea dolewka - bo n ie daje rady wypic zanim stężaje do końca a pózniej źle mi sie to kojarzy




Tak jak napisałem po 1-wszym dni - zmielone drewno - ale błonnik to błonnik - zostaje w h*uj miedzy zebami - ale za to wypady do kibla 2-3x dziennie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
białka,thinfat,fiberteq,glutamina i redline w sumie na 30 dni tylko (gluty zostanie na 9 dni jeszcze - redline tez troszeczke)
Tylko aminki ,AEX i melta mam duze opakowanie (zostanie 1/2 - 1/3 puch) - reszta jest zgrana na cykl 30-31-no dniowy tylko - ale juz odgórnie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
lapska ladnie wyzylowane
to drewno mi sie podoba
foty swietne

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki - nigdy nie miałem zył (raczej miałem ale nie wiedziałem ze mam) wiec teraz dla mnie to cos nowego

.....niom Fibetreq - jedzie z jelitami ładnie - ale nie mam srak jesli o to chodzi

Dobry dodatek do cyklu (jesli chodzi o wycinke i zrzucenie wagi) schudnie sie wiecej bo praktycznie wszystko wydalasz - nic sie nie gromadzi w jelitach - i to tego ta dawka - 18g błonnika : Whole Ground Flax Seed, Arabinogalactan, Rice Bran, Psyllium Husks, Inulin (Fructo Oligosaccharides), Lecithin, Fibersol-2, Apple Fiber

Bakterie - mało ale zawsze jakies sa:
Viable Bacteria 2,500,000Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Casei, Bifidobacterium Infantis.

...ale jak na polskie warunki - 85-90pln niestety bym nie kupił - w USA koszt 26-27pln (12$) - ajakby po tryle było to bym walił go codziennie - ale za 100 - 30 porcji to nie za bardzo.

........................

ed.
znalazłem Fibetreq u ciornego i ta sama data co u mnie:



do 05.08

a moje:




...to samo - nawet partria ta sama

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-04-20 11:50:56

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Brawo dla Ciebie Solaros za prowadzenie tych wszystkich testów, dużo czasu na tym spędzasz, żona się nie złości, że ją zaniedbujesz?

Co do rozstępów: nie wiem, czy ten krem Twój ma zapobiegać rozstępom czy je leczyć (serum w zasadzie stosuje się po, ale kto to wie te kosmetyki ), ale jeśli mógłbym coś wtrącić, to polecam maść CEPAN. Wali cebulą jak syf, ale działanie ma rewelacyjne. Od kiedy ją odkryłem dzięki znajomemu farmaceucie, żaden rozstęp nie ma szansy przeżycia dłużej niż 3 dni.

A i jeszcze jedna sprawa - a Twoim miejscu wziąłbym na tapetę jakiś porządny lek odbudowujący florę bakteryjną układu pokarmowego. Tyle, ile Ty tego wszystkiego łykasz, źle wpływa przede wszystkim na żołądek i w dłuższej perspektywie zaniedbanie może się źle skończyć.

No a tak w ogóle sooog gościu, ładnie jedziesz

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
narazie jeszcze narzeczona - pracuje na łikend szift - wiec jej nie ma całe 3 dni - ale juz nie długo - niestety

...wiec zamaist sie szlajac ro bie cos dla siebie

I dzieki ze mi przypomniałes o florze - miałem wrzucic zdjątke - ale zapomniałem - teraz jem to:







...a w rezerwie czeka z Jarrow - 12miliardów w 1gramie do tego jeszcze FOS (frukto oligosacharydy):




...ceny ok.14-16$ - w Polsce pewnie ponad 100 by kosztowało

Do tego teraz Fiberteq - wczesniej Colon C + len i jest dobrze jak narazie.

I badania co 5-6 miesiecy jak jestem w Polsce - ostatnio nawet gastroskopie sobie zrobiłem - ale wyszło tylko ze mam "nerwice" - stres w pracy,lata w szkole daja znac o sobie teraz - ale jest dobrze

Co do rozstepów - musze zadzwonic do mamy - bo robi mi pake wiec musi w Polsce poszukac - a urzywałem juz kilku produktów - niec nie pomagało - stare były jeszcze wieksze i pojawiały sie nowe czy chudłem czy tyłem - teraz moja waga cały czas ise wacha - ad kilku miechów irzywał tego co teraz i :
-starych nie widac (sa białe - bo wiadomo ze nie znikną)
-a nowych nie ma

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-04-20 12:03:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
czyli z tego co widzę to następny cykl zrobisz z produktami PVL ?? powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
..własnie słychałem wiadomości na RMF i znowu jakis doktor (szalaniec) z Dani (tam zawsze ktos sie znajdzie)

stwierdził ze nie mozna łykac witamin bez wiedzy lekarza i mozemy po nich umrzec (skracaja nam zycie)
jesli mamy braki musimmy isc do lekarza bo gupie witaminki

Dobry baran !!!!

ale odpowiedz polskiego była najlepsza:
"......musimy / mozemy dostarczac witaminki z tabletek ale przedewszytkim z warzyw,chlebusia - do tego lampka wina i multiwitamina 2x dziennie !!!!! "

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-04-20 12:07:46

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-04-20 12:08:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
wlasnie solar co planujesz na nastepny cykl PVL czy cos innego ??
wczesniej cos pisales o arli.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...nie wiem jeszcze - raczej wiem ale nie powiem - tez krótki cyklik i bez kreatyny

Napisze tylko tyle - mój cel / plany:
-teraz wycinka - delikatna
-potem juz bardziej na siłe - wiecej kalorii (dodam tak z 200-400kcal do bilansu) ale zobaczymy jak teraz bedzie - bo musze narazie podstawe ustalic
-na końcu - przed samym urlopem - w sierpniu - konktretne uderzenie na mase - musiałem troche pozmieniac - daty sa npaiete - bo miał byc ARLi - to by było 70 dni + musowa przerwa (regeneracja) przed i po - a tak to teraz musze kombinować jakimsi dwoma krótkimi

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** WYNIKI str.3 - NATURE'S BEST - MASA *** -> RYWALIZACJA

Następny temat

Kolejny cykl

WHEY premium