SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA * ACTIVLAB * Eclipse21 VS. MolderDist * MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Co wy ciągle z tą kontuzją?

A ze spinką to konkretniej oco chodzi?

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-02-14 23:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20712
Nie wiem czy mam rację , ale moim zdaniem wiosłowanie wykonujesz źle poniewarz za mało się pochylasz ...
ps. pangi nie kupuj!! Był reportaż w tv i mowili ze jakimiś odpadami je karmią chinole:D
pozdrawiam

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dobra teraz chętnie posłucham Knifa Mi się zdawąło i nadal zdaje, że dobrze zorbiłem. Wiadomo w końcowych ruchach było już gorzej ale ogolnie wydaje mi się, że ok.

Dlatego niech się wypowie Knife co on uważa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
misio1987: poniewaŻ to po pierwsze, po drugie pochyla sie dobrze, ale tak jak juz ktos przede mna napisal, pierwsze dwa ruchy dobrze..


natomiast reszta tak: glowa leci Ci ju w dol i wlaczasz kaptury, robisz lekkiego garba, wez mniejszy ciezar, albo zrob mniej powt. albo nie pochylaj sie tak, cos kosztem czegos. maja pracowac same rece i masz spinac lopatki, inne ruchy niewskazane, a jak masz z tym problem to wioslo na lawce sie klania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
ZGadzam się z kolegą wyżej,zza głowy iopuszczaj niżej,technika najwazniejsza!!2 dwa ok,a pózniej to tylko bujanie,odejmij 20 kg i zrób porządnie,możesz mnie opie**8,ale ja dla Waszego dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
EE tam trening wszedł mi za***iście! Nawet teraz jak podniose ręke to czuje całe plery ładnie dotyrane

Powiem tak nie będe na takich suplach bawił się małymi cięzarami bo jestem na cyklu i chce jak największe ciężary przy dosyć dobrej technice i uważam, że taką też technike miałem.

Taka moja rada zróbcie sobie własny filmik i go obejrzyjcie i wtedy sobie coś uświadomicie:

Że ćwiczenia wam weszło za***iście i uważacie, że wszystko było ok, a potem zawsze się znajdzie coś, co można by było lekko poprawić. Teraz specjalnie przeglądałem filmiki na youtube to patrzyłem, że goście robili nawet gorzej odemnie i mieli mniejsze pochylenie. Patrzyłem również na stronie knife czy nie ma wiosłowanie ale nie ma

Tak czy inaczej będe się starał tak nie garbić w ostatnich powtórzeniach jak i nie schodzić głową do dołu. Czekam jeszcze na opinie Knife

pozdro zaraz ide spać.

*****************

Coś mi się właśnie przypomniało bo ide spać.

Dzisiaj w nocy miałem okropne sny, a raczej koszmary! Serio nie pamiętam kiedy takie coś miałem! Nie wiem, wydaje mi się, że to przez Sterolid Complex no bo przez co innego? Podkrśle, że prawie co noc mi się coś śni!

Ogolnie dzisiaj mi się śniły 3 pieprznięte sny:
1. Że się nawaliłem jak bocian ale nic więcej tylko, że się nawaliłem i byłem w domu i takie spadki miałem, że choooj!
2. Odrazu po pierwszym. Jestem s kumplami i nagle zacząłem się obijać o sufit, ściany, podłoge tak jakbym latał! Ale takie było realistyczne i normalnie bolało... Czułęm się jakbym naprawde się łamał i się bałem, że umre, jak się obudziłem to nie mogłem sie ruszyć przez jakiś czas - jak połamany!
3. Sen po uśnieciu po 2 śnie. Jestem na jakiejś działce (chyba się tam włamaliśmy z kumplem) i nagle podjeżdża jakiś dżip chyba z policją i wrzeszczą, zaczynają strzelać, ja się czołgam proboje s*******ić. Taki byłem przestraszony, że wkońcu się obudziłem ale cały spocony!

Wiem, mozecie napisac, ze jestem po***any Ale serio nigdy takich żeczy nie miałem! Aż strach co dzisiaj będzie bo właśnie wziąłem ostatni dzisiaj 3 kaps Sterolid Complex.

Oby ta noc była spokojna dla wszystkich

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-02-15 00:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
molder - cokolwiek ćpasz , musisz z tym skończyć :P

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Albo właśnie musze zacząć żeby się uspokoić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7574
jesli ci sie snia spadki zamiast fajnych dupeczek to juz jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
W wiosłowaniu są 2 filozofie - izolacja i "oszukiwanie".

JESZCZE LINK DO ART. WODYNA -> http://kulturystyka.pl/old-scool-wioslowanie-by-wodyn/

Na tym etapie co jesteś MOLDER to raczej skup się na izolacji.

Jak komuś zależy na izolacji, to:

1) kładziemy nogę na ławkę i wiosło jednorącz
2) opieramy się ręką o ławkę i wiosło jednorącz
3) położyć się na brzuchu na ławce i wiosło oburącz.

W "oszukiwaniu" w opadzie/z podstawek:

- można sobie pozwolić na lekkie prostowanie się w górę i zarzucanie.

Tak samo w wiośle jednorącz, też prostujemy ciało i ciągniemy ciężar, chamsko, siłowo.

Jestem najlepszym przykładem, że wiosło oszukane (rekord 12 x 182 kg), ma przełożenie na izolację z ławki (rekord 3 x 150 kg).

Np. oszukane wiosło SUPERHURRI: 10 x 200 kg





***

PS. no jak nie mam wiosłowania w filmach na YOUTUBE? Coś słabo szukałeś

TUTAJ ROBIĘ IZOLOWANE Z ŁAWKI (REKORD MAM 3 X 150 KG I 300 x 50 kg )






Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-02-15 11:35:23

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zaczac brac kreatyne

Następny temat

tanie bialko

WHEY premium