SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA * ACTIVLAB * Eclipse21 VS. MolderDist * MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
@Molder Przy wysiskaniu sztangą zza karku, sztanga nie powinna być bliżej karku, a nawet go dotykać?
@Eclipse21Jestem pod wrażeniem Twoich zdolności kulinarskich - taki Robert Makłowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
MolderDist trochę żal barków na wyciskanie zza głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w SDW polecam moj art z b-f, strona 71 ...

a za napisanie "wyciskanie CHantlami", powinno być odebrane obywatelstwo polskie ...



Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2009-02-14 10:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dudek Racja, ciągle zapominama Ja to jestem pała z gramatyki. Spoko przeczytam co tam napisałeś

zbyleq Nie, nie szkoda ;] Jakby mi było czegoś szkoda, to bym nie robił przysiadów, MC, wyciskania francukiego i wiele innych

Piczerson Nie, nie powinna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Molder - fakt faktym ze nie musi, a nawte nie powinna dotykać karku sztanga opuszczana za głowa, ale...

Wyciskanie z tyłu jak i z przodu angażują te same miesnie czyli mowa tu o aktonie przednim i bocznym naramiennego no i jako bonusik meczy tricola.. ale to zapewne wiesz.

Z punktu widzenia ergonomii bardziej fizjologicznym ruchem jest wyciskanie sztangi z przodu niż z tyłu, podobnie jak dociaganie wyciagu gornego do klatki a nie do karku, dlatego tez warto zastanowic sie czy nie nalezy sie stawom odrobina luksusu bez koniecznosci rezygnowania z rozwoju w/w mięśni

EDIT : zapomniałem dodać ze jestes bardzo młody i wyuszczanie głowki stawowej w stawach biodrowych jak i barkowych jak pewnie wiesz moze doprowadzic do dysplozji, a z racji wieku do szybkich stanów zwyrodnieniowych. Więc raz jeszcze przemyśl...

Poza tym wiem ze Cie troche ciezar jara, a z przodu zaklada sie wiecej

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2009-02-14 12:13:19

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Tak Kasteta ja się z Tobą zgadzam, że jest to bardziej ryzykowne ćwiczenie niż wyciskanie sprzed głowy, lecz moim zdaniem sprzed głowy może bardziej może być wykonywane na siłe, czy choćby sprawdzanie siły barków.

A uważam, że najlepszym ćwiczeniem na mase barków jest właśnie wyciskanie zza karku, co nie znaczy, że ciągle to ćwicze. Co tydzień zmieniam ćwiczenia. Maxymalnie co 2 tygodnie, gdy chce np. sprawdzić czy siła skoczyła w tym cwiczeniu i właśnie za tydzień pewnie zrobie wyciskanie SPRZED głowy

**************

Najprawdopodobniej o 15 ide na siłke. Dzisiaj grubość pleców + przedramiona + brzuch. Dzisiaj będe robił dopiero 2 raz w życiu klasyczny MC Będzie hardcore.

elo

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-02-14 12:35:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Molder
Kaśka - fajnie, bo to ja gram
Piczerson - dzięki, to przez kolory;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Molder jaki masz rekord w WL ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Molder ja bym jednak wziął się za konkretny trening i samemu nie kombinował

co do wyciskania to jak wolisz... ale w tym wieku i stażu raczej nie powinieneś mówić, że wycisk zza głowy jest najlepszy na mase barków, a z przodu na siłę

kebabie ile kilo do przodu już? z 6 chociaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ciekawie , sog dla eclipse , ale plecki do podciagniecia ;] , powodzenia obojgu zycze ;]

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zaczac brac kreatyne

Następny temat

tanie bialko

WHEY premium