SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA * ACTIVLAB * Eclipse21 VS. MolderDist * MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
****** 1 DZIEŃ ******

Poniedziałek – Treningowy

Więc wstałem o 7:30 – strasznie mi się nie chciało

Otworzyłem nowe pudełeczko z kreatyną – cudowne uczucie




Oczywiście zaraz łyknąłem 4 kaps Creatine^3




Po około 30 minut standardowy posiłek:
- 100 g kaszy gryczanej
- Duuże udko
- brokuły + szpinak
- 10 g oliwy z oliwek




Teraz to spokojnie mogę pić oliwe bo kupiłem w za***istym promo 3 l extra virgin, a takto piłem jakieś zwykłą oliwe g**** :/




Tutaj szpinak na cały dzień… troche się z nim męcze – ale to nie ważne!




Po posiłku 1 kaps Steroid Complex








No i kolejny kaps w super pudełeczku do pracy po posiłku przedtreningowym




Następnie udałem się do pracy. Nie mam kasy, rodzice biedni, ale chcą dla mnie jak najlepiej i przynajmniej diete mi opłacają co i tak sporo wychodzi, więc jak mam tylko wolne dni np. ferie, czy wakacje to pracuje jak najciężej żeby coś zarobić.

W pracy 2 posiłki co 3,5 h takie jak w rozpisce.

W robocie byłem od 9 do 17.30 – 8,5 h to bardzo krótko Często zdarza się, że jestem np. po 12 h.

Przyszedłem do domu to była około 18:30. Zacząłem się szykować na trening.

Najpierw 3 kaps Arginine^3




A za 15 minut 10 g Baca Xtra



*** TRENING ***

Jak już wspominałem jade ostatni tydzień z rozpiski z KiFa na poruszenie wszystkich włókien mięśniowych. W sumie jest to najcięższy tydzień

* Wszystkie ćwiczenia po 7 powtórzeń w serii.
* Każda seria łącznie 21 powtórzeń w systemie 7/7/7 – szybko/wolno/normalnie – 1sek/10 sek/2-3 sek jedno powtórzenie.
* Na każdą partie dzisiaj po 9 serii.
* Przerwa pomiedzy seriami 2 minuty.

KLATKA

1. Pompki z klaśnięciem 7/7/7 x 3 serie
2. Wyciskanie sztangi na skosie 7/7/7 x 3 serie – ciężar 40 kg potem 35 kg
3. Wyciskanie sztangielek leżąc (chwyt młotkowy) 7/7/7 x 3 serie – cięzar 15 kg chantel

NAJSZERSZY

1. Podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (półsztanga) 7/7/7 x 3 serie – ciężar 30 kg + sztanga
2. Przyciąganie drążka wyciągu do klatki (szeroki chwyt) 7/7/7 x 3 serie – ciężar 6 sztabek
3. Poziome przyciąganie drążka do brzucha siedząc (szeroki chwyt) 7/7/7 x 3 serie – ciężar 35 kg

Wrażenia:
1. Już po pierwszej serii pompek wiedziałem, że będzie w chooj ciężko! Ja nie wiem jak można robić pompke z KLAŚNIĘCIEM jak najwolniej? Dlatego jak najwolniej i normalne tempo robiłem już zwykłe pompki.
2. W 2 serii już strasznie paliła i klata i przód barków. Pompa już na maxa, rozrywa cyce!
3. Pierwszy raz to robie. Ciekawe ćwiczenie.

1. Bez pasa 2 serie i strasznie palił prostownik grzbietu W 3 założyłem pas i było lepiej ale znowu tylni bark przejął już sporą prace. Najszerszy dostał ostro w dupe.
2. Ciężar dobrałem odpowiedni i było super – oczywiście srałem prawie podczas ćwiczeń tak wszystko pali!
3. Pod koniec każdej serii to oprocz najszerszych jeszcze ramiona paliły!

PODSUMOWANIE: Trening ciekawy i nowatorski jak dla mnie. Niestety są niedopracowania i brak dokładnych opisów oco chodzi autorowi, i człowiek musi kombinować. Trening strasznie męczący. Słaba mam kondycje i wytrzymałość mięsni. Pod koniec każdej serii człowiek sra z bólu, naprawde ciężko sobie wyobrazić takie uczucie.

10 minut przed końcem treningu łyknąłem 4 kaps Creatine^4 popijając 10 g Baca Xtra

******************

Kiedy już byłem w domu to zmiksowałem Blenderem:
- 15 g Night Protein Mix
- 10 g WPC
- 50 g BodyGain ORZECH WŁOSKi – cud, miód I malina!!!

Po 40 minutach zjadłem po treningowy, czyli to co na pierwszy posiłek tylko bez oliwy oczywiście.

Czeka mnie jeszcze twaróg chudy + oliwa i do tego 1 kaps Steroid Complex

Dzisiaj był strasznie męczący dzień i już w sumie dwno powinienem spać bo rano do roboty. Ale wkońcu udało nam się zrobić teścik i jest wypad

Dobra ide spać, bo padam.

Elo.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-02-02 23:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
piekna sucha masa, jedziecie PANOWIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
powodzenia panowie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29229
bede sledzil... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
powodzenia... eclipse staraj sie stawiam na ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
powodzenia

zayebiste pudeleczka na capsy, mam z treca i jest za duze a to w sam raz

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3097
Powodzenia, będę zaglądał !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
na podobnych suplach będę cykl robił, więc będę odwiedzał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zaczac brac kreatyne

Następny temat

tanie bialko

WHEY premium