SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA * ACTIVLAB * Eclipse21 VS. MolderDist * MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy ma prawo do błędów
Kasteta: a pamietasz jak w moim teście mówiłes mi że dobrze wykonuje uginanie podudzi na maszynie?
A kaleczyłem technike jak cholera odrywając dupe.
Nie dziwne że dwugłowe mi nie urosły Dzieki za tamte rady
Wiec jak widzisz lepszy odemnie nie jesteś.
Po drugie wbijasz sie w mój dziennik i robisz spam na strone pisząc o niczym.
Masz cos do mnie napisz na pw.

Nic mi do głowy nie uderzyło. Tym bardziej ze mamy z Molderem takie same podejście do tego sportu i podobne cele. Wiec go bardzo podziwiam.

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-02-15 14:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
SPAM STOP kurna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Sorry ostatni wpis :

Nie mam abona wiec PW nie dziala - juz pisalem !

Nic takiego nie napisalem u Ciebie w tescie wez sobie przeczytaj bo ja znalazlem i o technice slowa nie bylo !

Nie jestem instruktorem kulturystyki i sie tym nie zajmuje a cwiczenie na silowni pomaga mi w siatce i nie tarktuje jej jako cel sam w sobie

pzdr.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dobra panowie dać sobie po razie i będzie spokój

Dobra daje zaległy filmik - po kilku h wkońcu się przetworzył na youtube





To czekam znowu na lanie

****** DZIEŃ 14 ******

Niedziela - Nietreningowy

Wstałem o 10:20 zażyłem 4 kaps Creatine^3 Zjadłem 20 minut potem śniadanie składające się z jajecznicy + 2 kromek grachama + salaterke leczo PYCHA!

Po śniadaniu tradycyjnie 1 kaps Sterolid Complex

Kolejny posiłek był gdzieś 13-14 (nie pamietam) 50 g kaszy + udko z kurczaka + surówka + łyżka siemienia lnianego.

Kolejny 3 posiłek po 17: 70 g makaronu z pełnych ziaren + udko z kurczaka + surówka + 10 g oliwy z oliwek

Za jakieś 30 minut zjem kolejny posiłek. Najprawdopodobniej będzie to jakaś ryba. Pewnie wezme kostke z łososia i może jeszcze karpia smażonego dzisiaj + warzywa na patelnie i do tego omega-3.

Ostatni posiłek jak zawsze to twaróg chudy + oliwa + omega-3 (wcześniej zapomniałem dać)

20 minut po tym 1 kaps Sterolid Complex no i spać.

No to tyle jeżeli chodzi o diete i suplementacje.

------------------------------
Co dzisiaj robiłem?
- Nic. Ogladałem TV i nowe filmiki treningowe Kai'a Greena - Super koleś! Wydaje mi się, że na AC będzie w czołówce pozatym wiele za***istych ćwiczeń można się od niego nauczyć

Oglądając dzisiaj treningi barków Kai'a wykonywał własnie ćwiczenie Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia właśnie (jak ja nazwałem) wersją na barki
http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/1909/218]
Mam nadzieje, że teraz wiesz oco mi chodzi _Knife_?

No to oprócz oglądania to jadłem. Z godzinke się przespałem. Teraz odrabiałem lekcje (bleeeeeeee) i nadal będe oglądał i tyle.

pozdro


Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-02-15 19:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
ten koleś w tle dobry zrobił "jedno" powtórzenie i sobie poszedł

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie też tacy są

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-02-15 22:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
*** DZIEŃ 14 - 15.02.2009 NIEDZIELA ***

*** NIETRENINGOWY ***


Na czczo: 4xCreatine^3

Ciśnienie na trening duże, no ale co zrobić. Jutro jak zwykle dam z siebie 110% .

*** DIETA ***

0. 50g Gainbody
1. 200g kury + 100g ryżu + oliwa
2. 200g kury + 100g ryżu + oliwa
3. 200g kury + 50g ryżu + oliwa
4. 300g ryba z pieca FROSTA
5. 40g odżywki białkowej + oliwa

Mało posiłków, bo wstałem ok 11, a spać ide już zaraz, jutro I dzień w pracy, pobudka po 6 , trzeba zjeść spokojnie śniadanie, wypić kawe, zapakować jedzenie do pojemników.

PS. FROSTA - taki mały cheat meal

*** INNE ***

Cycuchy:




FROSTA Ryba z pieca:






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Jak ta FROSTA w smaku?? bo zawsze jak jestem na zakupkach to ona sie tak dziwnie na mnie spoglada z lodowki , i tak sie kiedys zastanawialem.. gdyby byla tansza to bym wzial na bank, ale za ta cene mozna cos lepszego wylowic z lodowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha , niezle sie usmialem z tego typa, jedno powtórzenie i poszedł taki zmarnowany. Bohater drugiego planu juz po raz drugi w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Eclipse Wkońcu do pracy jejeje xD To jest duża szansa dla mnie

A gdzie wogole i co będziesz robił?

Dee-Jay Jadłem tą rybe kiedyś - mi osobiście nie smakowała.

Fenix i Tukoz Koleś jest naprawde zabójczy! Przychodzi tak średnio 2 razy w tygodniu i ćwicyz po swojemu. Wszystko na jednym treningu, głównie na wyciągach. Zkłąda prawie największe obciążenie przybiera się, pociągnie raz lub 2 całym ciałem (wogóle nie mięsniami) i są 2 wiersje: albo odłoży i odpocznie powiedzmy 20 sekund i kolejne 2 powtórzenia albo uwaza, że koniec serii i idzie na inną maszyne

Jaja jak berety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zaczac brac kreatyne

Następny temat

tanie bialko

WHEY premium