SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: RYWALIZACJA * ACTIVLAB * Eclipse21 VS. MolderDist * MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
Molder z tego co zagladalem diete trzymal perfekcyjnie jadl same odzywcze posilki moze po prostu ma slabsza genetyke , ale widac ze wklada w to cale serce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Moim zdaniem obydwaj panowie EleganckO podolali.
I nie ma za co cisnąć Moldera.! Chłopy on ma dopiero 17 ..lat >
Podoba mi isę sylwetka obydwu zawodników. I tak jak napisal Banan że odżywki to nie koksy.
Najlepiej to jest jechać ludzi z drugiej strony kabla...tak ale sami nie jesteś my lepsi..
zdr.

** Life is Brutal and Full of Zasadzkas **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Moim zdaniem zdecydowanie wygrał Molderist.
Wprawdzie Molder ma słabszą sylwetkę w porównaniu do Eclipse ale zrobił duży progres jak na kreatyne.Oczywiscie Eclipse też bardzo dobrze się spisał obydwaj panowie na pewno są zadowoleni z wyników które osiągneli. Dlaczego wybrałem Moldera?
Bardzie przykładał się do testu , wprowadzał sumienne wpiski z treningów , filmiki , zdjęcia. Wprawdzie Eclipsce też dawał filmiki , na których były drugoplanowe postacie ale było tego zdecydowanie za mało i czasem zapomniało się dać wpiski przez długi okres , o czym molder pamiętał. Szczerze nie interesuje mnie że czasem Eclipsce nie miał neta. Połowa z was patrzyła na sylwetkę a nie na indywidualne poświęcenie się testowi. Ogólnie ja patrzę na całokształt prowadzenia testu.

Sogi jak najbardziej obydwóm panom się należy




Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-03-24 14:45:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
gratuluję wytrwalosci fajne efekty u obu panow
aha paweł
jak bedziesz jechal nad morze w sezonie, wez ze soba to pudełeczko na kapsy

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2009-03-24 16:12:34

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 187 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32864
Ja z partyzanta ogladalem caly test , Eclipse21 moim zdaniem lepiej. MolderDist jak widzieliscie trzymal diete, trening wykonywal a efekt wlozonej pracy sredni. Nie wiem co moze byc tego przyczyna? Zla technia cwiczen badz dieta. Mam bardzo podobna genetyke co molder i tez lapie zawsze sporo fatu. Sadze ze molder powinnien zmniejszyc WW do 3-4g a podbic kcal tluszczem. Sam ciagle szukam odpowiedniej diety dla siebie, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624


x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Dzięki Volf

Zrozumiecie we wakacje oco mi chodzi.

Tak było we wakacje




Teraz zejde do podobnego bf tylko będzie kilka kg więcej - ile dokładnie? Tego nikt nie wie. Na zdjęciu waga 67 kg - redukcje robiłem sam z wagi 73 kg, w tym roku również robie redukcje ale już porządną być może pod okiem kogoś bardziej obeznanego, żeby lipy nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie Molder wygrałes.
Widać progress, massa jest

Trzym sie i mam nadzieje że redukcja będzie owocna.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
widzę że bardzo sie staraliście

Eclipse moim zdaniem lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
Po zdjęciach aż takich różnic nie widać, no ale wiadomo głównie chodziło o masę więc doszło pare kg.
Nie chcę wybierać kto w moich oczach lepiej wypadł, ważne że widać było że się przykładacie, pozdrawiam ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zaczac brac kreatyne

Następny temat

tanie bialko

WHEY premium