SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Się działo.... a będzie jeszcze lepiej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
40 jaj?

To z ilu jajecznice robisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Jak dobrze pamiętam to 8-10...a wogóle to cześć Wielkoludzie i powodzenia

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Solaros - 1 nie mamy ale szczerze już nie chciałbym wracać do tych lat

Adrian - trzeba utrzymać pseudo formę do jesieni.

Marcin - Rachunek jest prosty:

8-10 na śniadanie

20 jaj do pracy w formie jajecznicy

10 na noc

i tak pęka 40sztuk.

Czasami jest tylko połowa ale wówczas więcej mięcha.

Helssing - kupe lat

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-06-02 21:23:52

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wczorajsza mordownia:

1.poręcze x8 - +10, +20, +30 - bark
2.wyc. głową do góry wąsko x8 - 60-70-80-90-100
3. PP x6 - 20-30-40 - bark
4. wznosy bokiem x8+8+8 - 12 i 15kg
5. młotki siedząc x8
6. modlitewnik maszyna x10

Wrażenia 4/10

EEEE z tyłka trening bo mimo długiej rozgrzewki bark nie pozwalał poszaleć. Trudno to skróciłem przerwy między seriami i cały trening w 65minut + brzuch, przedramię i łydka.

Zamówienie w sklepie SFD złożone - pozostało tylko czekać a trochę tego będzie, również z linii SFD BCAA i kretka.


We wtorek spróbuję coś dołożyć do WL wężej aby siły w lato nie uciekały aż za bardzo.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pieprzony bark.
Ja z kolei mam namiary na dobrego ortopedę zajmującego się m. in koszykarzami i judokami. Pójdę, niech zbada kolana, przy okazji bark czy wszystko tam w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
przeyebane z tymi kontuzjami
odpukac ale mnie jakies powazniejsze omijaja - ale 'silowo' jestem nie ta liga

z drugiej strony sila podstawą masy<=>masa podstawa sily
wiec tak zle i tak niedobrze

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 629
że też się ten barki i to kolano Ciebie tak uczepiły ...

z reszta ja z barkiem mam cały czas kłopot nawet po zastosowaniu się do WODYNA WSKAZÓWEK co do trzymania łokci bliżej tułowia ... eeehh :(

życzę wytrwałości w zmaganiu się ze straszakiem w postaci barku i może coś ten ortopeda w końcu zaradzi

Pozdrowienia !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
Mógłbyś się wypowiedzieć na temat FBW vs. Split oczywiście co jest lepsze dla Ciebie i dlaczego. Sam zacząłem od jakiś 2 tyg. FBW 15 10 5 i muszę powiedzieć, że mi się podoba. Do tej pory robiłem tylko split i nawet jak siła dochodziła do pewnego poziomu i byłem zadowolony to potem spadała i ciężko znów było wejść na duże obroty. W FBW podoba mi się kontrolowana, długofalowa progresja i w tym właśnie upatruję metdodę dla siebie, bo nie da cały czas się ćwiczyć na maxa. Nie chodzi mi też o super rzeźbę a ogólną atletyczną sylwetkę i głównie siłę. Moim priorytetem są łapy (zresztą chyba tak jak u Ciebie). Ćwiczyć łapy tak jak resztę partii czy coś więcej dołożyć? Czytałem już sporo o FBW i jednak większość opinii było za splitem, sugerując, że w FBW jest za mała intensywność,że za mało ćwiczeń, że pobierznie się tylko ćwiczy np. , że łapy nie rosną, bo dostają za mało w d.upe i, że głównie to trening dla kogoś kto zaczyna przygodę z siłownią albo na rozruch. Sam już nie wiem co o tym myśleć. Nikt z mojego kręgu nie robił/robi FBW, więc nie mam realnego odniesienia. Oczywiście dieta jest, zastaniam się jednak nad metodą treningu, ewentulanie myślałem, że partia 2 x na tydzien z różną intensywnością.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Ostatnio Burneika mowil u Majewskiego ze je na sniadanie 20 jajek pomyslalem o kur...
Ale to pewnie same bialka ale Twoj wynik z jajkami tez kosmiczny.
Zapraszam do mnie na kontrole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Hubert - zastanawiam się czy również nie iść prywatnie bo z kasy to tylko blokadę chcą mi wstawić i zastrzyki przeciwzapalne i przeciwbólowe. A na zwykłe usg nie wyśle...

Solaros - święta słowa - bez masy nie ma siły a jak tu masować jak nie można targać godnych ciężarów...

iero - niestety kontuzje to przeyebana sprawa. Zdrowiej

Zagi młody - FBW czy split? Odwieczny problem...
Trenowałem FBW bardzo długo i byłem bardzo zadowolony zarówno z sylwetki jak i siły. Tym treningiem ciągle trenuje Żubr i Wodyn a siła ciągle na plus u nich.
Trenowałbym FBW dalej ale jak nie mogę trenować nóg i nie mogę MC to troszeczkę mija się z celem. Przeszedłem na splita ale po wieloletnich treningach nauczyłem się czytać sygnałów własnego organizmu kiedy mogę trenować ciężej a kiedy lżej. Pomaga to w utrzymaniu jakieś sylwetki.

Wracając do FBW. Trenujesz rękę 3x w tygodniu tylko, że z różną intensywnością np. na 15-tkach masz 3 serie robocze, na 10-tkach masz 4 serie robocze i na 5-tkach masz 5 serii. Trening podzielony na A i B gdzie na każdej sesji jest trening na witkę (bic, trip). NA 15-tkach zapewniam, że jak solidnie wykonasz 3 x15 to ręka tak spuchnie, że z całą pewnością wystarczy. Niedosyt miałem tylko na 5-tkach i jedynym minusem to był długość treningu czasami do 3h. Tylko pamiętaj, że trenowałem głównie pod siłę także przerwy na 5-tkach miałem dłuższe.

A i najważniejsze - pierwsze efekty wizualne były po ok 3 miechach (!!!) a siłowo po ok 3,5miesiącach. Także FBW jest dla cierpliwych. Troszeczkę nie rozumiem jak ktoś trenuje FBW tylko przez 6tygodni???

Obecnie nie mam za bardzo wyboru ale jeszcze kombinuję i zastanawiam się jaką metodą dalej trenować. Obecnie jadę splitem i jest ok ale coraz bardziej skłaniam się do innej metody

Uważam, że jeśli jesteś cierpliwy to FBW zbudujesz solidną rękę tylko, że w dłuższej perspektywie czasu...

Skibeks - nie dam rady na raz 20 jaj

Po urlopie będę częściej udzielał się w dziennikach.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-Dniowy plan do oceny

Następny temat

Basen i 2 dniowy trening na mase.

WHEY premium