SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Się działo.... a będzie jeszcze lepiej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Fakt tragedii nie ma jeszcze, jak za 10zl 30 sztuk. Teraz nie dziwie się ze taka ilość idzie u ciebie ;). Ja osobiście wcinam swoje jaja po 0.50zl za sztukę ale taki jaj 5-6 to jak sklepowych 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kurde, ale pas zleciał.

Kozacko, talia jak u osy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
Mimo kontuzji forma wg mnie coraz lepsza (wizualna). Widać wyraźnie, że łapy są potężniejsze (zarówno przedramię jak i bic i tric), no i kratka zaczyna się pokazywać. Tylko, żebyś teraz już się nie zapuścił :) a w dół dalej schodził z bf. Chyba, że nie chcesz za bardzo tracić na wadze, żeby siły nie ubywało. P.S. Miałeś rację FBW 15 10 5 to świetny system. Szczególnie dla kogoś kto ćwiczy dla własnej satysfakcji i chce robić stały, ale niekoniecznie szybki progress i ma cierpliwość. Załuję, że od dawna na tym nie lecę. Życzę dużo zdrowia.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jaki byk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Byk to za mało powiedziane
BYCZYSKO !!!

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
Wuchta zdaniem Wodyna, a jest to moim zdaniem wybitnie wyedukowany czlowiek jesli chodzi o zdrowie, trening etc. jajka nie maja zadnego wplywu na cholesterol :) wiec chyba jedzenie ich w takiej ilosci nie rzutuje w zaden sposob na stan zdrowia (jedynie zawieraja zdrowe tluszcze). Sam na masie jadl po 35 jajek dziennie

Ty o tym pewnie wiesz od dawna w sumie :)

Odpoczywaj niech Ci kontuzje zlagodnieja troche chociaz.
I dorosnij

PS.
Nie masz problemow z bakami jedzac takie ilosci jaj ? :D
Czy to ja jakies wrazliwe jelita mam ?


Zmieniony przez - kunscik w dniu 2011-08-05 00:11:43

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Bombka - kupuje jajka od farmera i ma mega pyszne, można jeść tonami

Adzik - z roku na rok coraz piękniejszy

Zagi - cieszę się, że FBW przypadł Tobie do gustu. Pamiętaj tylko o tym, że jak progres stanie wówczas tydzień przerwy i wracając do treningów -15% i jedziesz dalej. Można niektóre ćwiczenia pozmieniać a progres będzie dalej.

Koleś, demolub -
e jeszcze nie, może kiedyś?

kunscik - również dowiedziałem się od niego dlatego tyle jem i o nic się nie obawiam.

Z bąkami jest problem i to bardzo śmierdzący





Teraz odpoczywam se, ładuje baterie aby w kolejną sobotę rozpocząć dalszą walkę o lepszą sylwetkę. Dietą muszę jeszcze dopiąć, z pasa zlecieć, aero niestety odpuszczam bo kolano ciągle opuchnięte.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-08-05 12:49:11

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hmm, to nie będzie filma z aero, szkoda

Nowy plan? Poka, poka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
sam żałuję bo nawet kręciłem mimo, że mnie kolano bolało. Zagryzłem zęby i powiedziałem sobie dam radę - niestety nie dałem rady (kolano)

Nowy plan wkleję niebawem ponieważ będą trzy różne tygodnie treningowe z różnymi ćwiczeniami - bardziej intuicyjny.
Na każdym treningu nowa metoda tak aby organizm ciągle był zaskakiwany
W moim przypadku to się sprawdza - widać mały progres na ręce gdzie właśnie w ten sposób trenowałem. Teraz zastosuję wobec całego ciała.

Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No ja też jestem ciekaw Mam nadzieję, że będziesz dawał regularne wypiski

Ja też tak miałem z aero, kręciłem mimo że mnie kolano bolało, odpuściłem i bólu nie ma w ogóle przy żadnych czynnościach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-Dniowy plan do oceny

Następny temat

Basen i 2 dniowy trening na mase.

WHEY premium