SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Się działo.... a będzie jeszcze lepiej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Jak bedziesz mial chwile zajrzyj do mnie zobaczyc czy wszystko ok z treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Jestem pod wrażeniem, tyle jajek dziennie !!
Życzę dużo zdrowia i bez kontuzji !
Dziennik zapowiada się ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 629
Wuchta próbowałeś może 4Flex(hydrolizat kolagenu) na stawy? ...

podobno zgarnia teraz wszystkie nagrody, cena w porównaniu do konkurencji też wyższa ale gdyby

miało pomóc... u mnie w aptece stoi po 80 zł na paczkę a tutaj cena naprawde dobra i jeszcze Omega 3 dorzucają
http://allegro.pl/4flex-4-flex-omega3-30tab-gratis-wysylka-0zl-i1658680388.html

Sam sie nad tym zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ai najważniejsze - pierwsze efekty wizualne były po ok 3 miechach (!!!) a siłowo po ok 3,5miesiącach. Także FBW jest dla cierpliwych. Troszeczkę nie rozumiem jak ktoś trenuje FBW tylko przez 6tygodni???

Wuchta ja na siłowni, czy teraz czy wcześniej zawsze ćwiczyłem FBW, i zawsze to były cykle na 6 tygodni, bo później dopadało mnie przetrenowanie i brak progresu - taki mam organizm. Efekty wizualne i siłowe były i są takie jakich od siebie oczekiwałem. Teraz też jestem już po 6-tygodniowym cyklu FBW A/B - efekty dla mnie git, teraz robię kolejny cykl FBW, ale na zasadzie Push & Pull, także 6-tygodniówka.

Moim zdaniem jeżeli robimy FBW, to trzeba co 6 tygodni zmienić plan ćwiczeń, no chyba że to odmiana 15/10/5. Przyznam Ci rację, że zrobienie sobie cyklu 6-tygodniowego FBW, może być nie wypałem, bo to będzie dobre dla osób które zaczynają, ale jak jakiś bardziej zaawansowany "splitowiec" będzie chciał przeskoczyć ze splita na FBW to może być ciężko z zaadaptowaniem.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-06-11 16:30:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Moj szwagier stosowal 4Flex i chwalil sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
Ja zacząłem robić FBW 15 10 5 i o taką metodę pytałem Wuchtę ( nie napisałem 15 10 5, bo każdy kto śledzi dzienniki Wuchty od dłuższego czasu wie że Wuchta robił FBW 15 10 5). Swoją drogą już 3 tyg. ćwiczę FBW 15 10 5 i coraz bardziej mi sie ten system podoba, ciężary zaniżyłem, bo jestem cierpliwy i nastawiony na długofalowy, ciągły progres i sądzę, że razem ze wzrostem obciążenia ten trening będze jeszcze bardziej mi się podobał. To jest trening dla cierpliwych i nie dla nadgorliwców.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wiesz są odmiany FBW np. Texas Mehod, które potrafią wyczerpać progres w miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Zabrzanin - coś muszę jeść
Chyba jedno z najlepszego źródła białka

iero - dzięki za linka. Próbowałem sporo zabawek na stawy ale może i 4flex spróbuję. Na 3 miesiące prawie 200zł ale skoro ma pomóc...

Cokta - zapomniałeś dodać, że po 6 tygodniach organizm wymaga tygodniowej przerwy
Myślę, że spokojnie po 6 tygodniach + tygodniowa przerwa można jechać dalej FBW ale z małymi modyfikacjami.
Dla mnie najlepszą metodą na ciągły progres to właśnie co 6 tygodni tydzień przerwy i zmiana ćwiczeń.

Skibeks - w moim przypadku to brak chrząstki stawowej także najgorszy przypadek jaki może być. Jak wpadnie trochę kaski to spróbuję

Zagi - pamiętaj tylko, że kiedy będziesz czuł zastój lub brak progresu wówczas obowiązkowo tydzień przerwy + dobre jedzenie + dobra regeneracja. Kiedy to może być? Różnie po 6-7-8 tygodniach. Zobaczysz po sobie. Cierpliwości a efekty będą bdb.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Witam Wszystkich po tygodniowej przerwie

Potrzebowałem totalnego resetu i tygodniowy pobyt nad morzem dało mi nową energię do dalszej walki. Pogoda fajna, jedzenie trzymane na 80% a wyglądało mniej więcej tak:

9.00 - 8-10 jaj

12.00 - cały kurczak z rożna ok kg + surówki

15.00 - ryba przeważnie dorsz ok 400-500gram + surówki

18.00 - cały kurczak z rożna + surówki

20.00 - orzechy ok 100-150gram

22.00 - 6-8 jaj

Dużo spałem nawet na plaży. Super odpoczynek ale aktywny. Dziennie średnio po ok 5-7km w wodzie po kolana aby było ciężej


A teraz powrót do walki ale na siłowni. Kilka zabawek dojechało także będzie grubo:





Kretka SFD - 2-3x dziennie po 5gram

BCAA - przed i w trakcie treningu

Mesomorf - przed treningiem

Carbo - po treningu 80-100gram

EAA - po siłce

Białko - wiadomo w ciągu dnia jak zabraknie

Amino 2700 - z rana 8-10 i po treningu 15-20sztuk


TRENING:

WL wężej x2 w tygodniu wtorek i piątek, raz ciężko raz lżej
dalsza walka o więcej cm w ręce


Zobaczymy jak wyjdzie w trakcie treningu

Trzymajcie kciuki



Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2011-06-17 09:57:41

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zestaw fajny

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-Dniowy plan do oceny

Następny temat

Basen i 2 dniowy trening na mase.

WHEY premium