SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ten filmik to jakis zart??? o raju
w ogole dłonie powinny byc prosto a nie spuszczone, ręce wznosimy do poziomu a nie tak jak ta pani, mały palec w góre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O panie! Nie widziałam tego filmiku. Zaraz Ci wrzucę poprawną wersję.
Tu jest w miarę, http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne_pliki/image011.gif . Rób wolniej, bez takiego machania intensywnego.
Kurcze, miałam dobry filmik i nie mogę znaleźć ;/

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-08-25 16:05:53

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dzięki za pomoc :D Ciekawe ile ćwiczeń robię tak badziewiasto zupełnie nie wiedząc, że popełniam błąd. Filmik budził zaufanie :P Z panem trenerem i z siłowni. Widać jak kompletnie się nie znam. Jak ja dziękuję niebiosom, że Szefostwo zawsze wszystko wychwyci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dzięki Shrimp ;) Jak dobrze, ze na forum jest troskliwa opieka. Do tej pory bazowalam na youtube, ale jak widać pojawia się tam dużo kwiatków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Wstawiam dzisiejszą miskę. relację z treningu zdam jutro, bo zrobię go późniejszym wieczorem (między zaznaczonymi posiłkami).

Mam takie pytanko. Jadę już na redukcji 3 miechy, a czytałam na samym początku w artykułach, że po 12 tygodniach powinna być przerwa. Czy mnie też to dotyczy?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zrób małe podsumowanko 3 miesięcznej pracy Czujesz się zmęczona?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ok, w takim razie na początku następnego tygodnia wstawię podsumowanie (niech mi się tylko @ skończy i woda po nim zejdzie).
A to czy zmęczona to cóż... powiem szczerze, że trudne pytanie - bo z jednej strony trochę tak, mam jakieś jazdy z nastrojami i od dwóch dni taka zgaszona albo zła chodzę i jakoś tak... tu mi wstyd się przyznać - ale na słodkie wróciła ochota. Zapycham gębę owocami i trochę przechodzi. Podejrzewam, że to za sprawą @. Ciało, czyli moje flaczkowate mięśnie zmęczone z pewnością nie są - cały czas mam wrażenie, że nie wykorzystuję ich pełnej mocy i potencjału Ale może to tylko wrażenie. Gorzej stawy - zawsze miałam słabsze i trochę kolano dostało po uszach, ale po kuracji krzemem pewnie wróci szybko do formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
SeaHorse, co to za kuracja krzemem, jak mozna zapytac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Po prostu kupię sobie organiczny i będę brała jako suplement codziennie :) Wiem, ze oprócz kondycji wlosów poprawia stan stawów więc glęboko wierze,z e mi pomoże bo wlosy lecą, trochę paznokcie no i ten ból - wszystko wskazuje na niedobór tego pierwiastka :D Na wyrost nazwałam to kuracją - po prostu suplementacja ;) A jak ni pomoże to zabiorę się za glukozaminę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium