SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wznosy z opadu zobacz supermeny, znane i zapomniane i rownie skuteczne, trzymaj ile sie da, pomki w podporze tylem dasz rade w domu robic na krzelse brzegu lozka czy krzesla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Hej, SeaHorse!
Super Ci idzie! Ja jestem na początku drogi, ale wierzę, że step by step dam radę :)
Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3566
Hej, przeczytalam Twoj temat od deski do deski.
Chcialam napisac, ze wzbudzilas moj ogromny podziw, swoja postawa, motywacja i checia do zmiany stylu zycia. Trzymaj tak dalej i wiedz, ze dla czytajacych tutaj takich biednych ze slaba psycha dziewczynek ja ja () bedziesz a nawet juz jestes wzorem.

Trzymaj tak dalej i nie poddawaj sie!
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Obliques, myślałam, że zniosę jajo jak spróbowałam pompki francuskiej z krzesłem i łóżkiem :D Mam chyba słabe tricepsy. Ale popracuję nad tym :) Dzięki za propozycję ćwiczeń - jutro spróbuję supermenów.

Adziszcze napewno dasz radę! Również trzymam kciuki ;) Ja w sumie też jestem na początku - to dopiero miesiąc ;) przede mną baaaardzooo wiele pracy.

Angel... jestem zaskoczona :D To dopiero miesiac dziennika, a już takie słowa uznania ;) dziękuję, to bardzo krzepiące. Po tym co napisałaś mam jeszcze wiecej motywacji. Naprawdę, jestem bardzo mile zaskoczona - jeszcze raz dzięki.

Nie naprawiono mi jeszcze internetu, dlatego wpisy mogą pojawiać się raz na trzy dni :) Wstawiam michę od soboty (wiem, przesadziłam z białkiem... prosze tylko mnie nie bić za to...). Aż byłam zadziwiona, ze tyle białka wyszło - dotychczas miałam problem, żeby dobić do 100!

W ciagu tych trzech dni miałam jeden trening. Wyglądał następująco:

1) plank max czas 17sekund
2) Martwy ciąg z hantlami duży hantel 8kg oburącz x15
3) Wykroki z hantlami 2kg x15
4) wiosłowanie hantelką 5kg x15
5) wyciskanie hantli leżąć jeden duży hantel 8kg oburącz x 15
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki 5kg x 15
7) uginanie przedramion 5kg x 15
8) wyciskanie francuskie siedząc 2kg x 15

Przez upał pot ściekał ze mnie strumieniami :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Och nie! Nie wiem dlaczego dodało mi się to tyle razy! :( Przpraszam, za takie zaśmiecanie, ale nie mogę edytować poprzednich postów. Poniżej dzisiejsza miska, która się nie dodała.




Zmieniony przez - SeaHorse w dniu 2012-07-02 23:43:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie przejmuj si eto nie ty, to forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ok, mam nadzieję że ten post doda się poprawnie ;)

Wstawiam miskę z wczoraj i dzisiaj. Zaryzykowałam z bobem i nie działo się nic wielkiego. Tego dnia dokuczało mi osłabienie i senność, chyba ciśnienie miałam niskie. Na koniec dnia spuchły mi nogi (bolały kostki). Dzisiaj też nie czuję żebym miała naładowane baterie, zmuszam się do działania.

Mimo bólu nóg i senności o 23:30 zmobilizowałam się i wykonałam trening:

1) Wznosy nóg z leżenia x 15
2) Wspięcia na palce obunóż x 15
3) Przysiady klasyczne z hantlami x 15, hantel 5kg oburącz
4) wejście na ławkę z hantlami 2x15 jakieś 2kg
5) supermeny x 10
6) Pompki klasyczne max powtórzeń x 10
7) Pompki przy balacie biurka x 15
8) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz x 15 (hantel 8kg)
9) Pompki w podporze tyłem x 4

Drugi obwód taki sam tylko z 8 powtórzeniami pompek klasycznych.
Przed treningiem rozgrzewka w formie pajacyków, po treningu rozciąganie.

Supermeny są świetnym zamiennikiem wznosów z opadu! Tylko trochę mnie dolna część kręgosłupa zabolała w trakcie, pewnie coś źle zrobiłam.
Trening zakończyłam gorąca kąpielą z olejkiem lawendowym, żeby się wyciszyć i dobrze zasnąć. Tak dobrze mi się spało, że nie słyszałam budzika i zaspałam aż 2h :/

I jeszcze pomiary na koniec! :) Jest dobrze, cały czas spada. Wyjątkiem jest tylko biust i udo. Tym pierwszym się nie przejmuję, bo piersi mają tendencję to puchnięcia w zależności od dnia cyklu i nawet jak z nich nic nie zejdzie przez redukcje to nie będę szczególnie smutna :) Trochę zastanawia mnie udo, ale może to efekt wczorajszego opuchnięcia na wieczór.
Pani w sklepie zwróciła mi wczoraj uwagę, że chyba trochę schudłam. Mój chłopak, też powiedział, ze coś się zmienia :) To dowód na to, że jestem na dobrej drodze :) I przyjemne jest też to, że przez trening zwiększyła mi się siła i jazda na rowerze nawet na najcięższych przerzutkach wydaje mi się lekka i przyjemna - teraz mogę pracować nad szybkością jazdy :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
udo opuchlo wyraznie, czesto masz takie jazdy z puchnieciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Raczej nie, ale zdarza mi się w gorące dni albo przy zmianach pogody. Ostatnie upały powodują, że jestem właśnie taka nabita wodą. Muszę się poobserwować, bo szczerze mówiąc nigdy nie monitorowałam swojego puchnięcia. Hm... po całym dniu stania też mnie bierze taki właśnie ból od opuchlizny - jak pracowałam jako kucharz po całym dniu biegania przy gorącym piecu miałam dość - bolały mnie aż piszczele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium