SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Oveja, obliques macie rację. Za bardzo panikuję :) wybaczcie mi te początkową nieufność, po prostu od jakiegoś czasu nie chcę więcej krzywdzić organizmu, dlatego wolę zapytać dwa razy. Naprawdę nadwyrężyłam wszystko depresją, dlatego trochę marudzę.
Ciesze się, że zajmiemy się tym kamykiem! :D I ulżyło mi na wiadomość, że będę stopniowo wszystko wprowadzała. Zamówiłam już sobie u Taty daniela, więc mięsa z dziczyzny będę miała pod dostatkiem. A dziś pyszny kaczor!

Micha miała być wczoraj wieczorem ale siadł mi net. Nie wiem czy jest sens ją wrzucać, bo popełniłam wszystkie grzechy żywieniowe - jadłam nabiał, gluten i grzyby. Dziś lepiej (mniej zakazanych produktów). Patrząc tak od rana to mam owocowo-mięsne menu, ale poranek niestety zaczęłam dojadaniem jogurtu - bo przecież nie wyrzucę. A jakbym psu dala to zostawiłby "luźne dowody" miłości na dywanie.

Jak widać micha ułożona nieudolnie - przekroczyłam limit kcal, a nie dobiłam białka do 100. Może jutro mi wyjdzie bo oprócz kaczki będzie schab pieczony.

jest 13:30 i narazie tylko szklanka wody i zielonej herbaty. Idę napić się jeszcze.
warzywa na dziś: marchew, rzodkiewka i trochę cukinii.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Sea, izzi Spiny nie prowadzą do niczego dobrego. Jesteś tutaj, to już nic Ci nie grozi
Powodzenia

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
misworld haha racja bez spiny chodzę na egzaminy a dobra dieta mnie podkręca :) trafna uwaga, muszę wrzucić na luz. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Naszybko daloby sie miske poprawic jakbys mniej zjadla kaczki i zamiast niej dac wiecej jaj i juz bilans lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladnie, nabial kiedys wroci, ale jezli chodzi o gluten.. hmm.. z tym moze byc trudniej uwaza sie w tej chwili ze wiecej ludzi niz sadzimy jest uwarzliwionych na to bialko, a ludzie z syndromem metabolicznym do ktorych nalezysz niestety w pierwszej kolejnosci.
w kazdym razie w tej chwili nie mysl o chlebie i tyle ucz sie zadowalac czyms innym, zrzucisz nadmier tluszczu i wtedy zobaczysz, ale moze byc ze sama poczujesz ze to jest to co ci szkodzi, na razie musisz wyleczyc jelita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dobra, miche poprawiam. Zjadłam już obiad, więc nie cofnę czasu, ale zrezygnowałam z kaczki na kolację :) O dziwo odczuwam lekki głód po takim dużym obiedzie. Jednak bardzo delikatny, nie ssie mnie strasznie.

obliques , jestem wstanie nie zjeść już więcej nic z glutenem jeżeli to ma zapewnić mi zdrowie. Dla mnie prawidłowa praca jelit i całego organizmu to sprawa pierwszorzędna. Swoją droga, to poszukiwanie rzeczy, która mnie uczula skłoniła mnie do tego, żeby postarać się o skierowanie do gastrologa. W sumie nie zaszkodzi, przebada mnie i tyle - będę wiedziała co tam gra i piszczy w przewodzie pokarmowym. Pójdę do mojej lekarki domowej w przyszłym tygodniu i poproszę. Czy możesz mi wyjaśnić o co chodzi z enzymami trawiennymi? Kupuje się je w aptece? W jakiej formie?
Kurcze, jestem bardzo wdzięczna, ze mi pomagasz - bo cały czas błądziłam jak dziecko we mgle, robiłam błąd za błędem.
I jeszcze jedno pytanie - truskawki i wszystkie owoce z małymi pesteczkami są uznawane za ciężkostrawne - przynajmniej moja Mama nie mogła ich jeść bo miała chorą wątrobę. Jej dieta była jałowa i bardzo lekkostrawna. Dlatego interesuje mnie czy również odradzasz mi truskawki, jagody, poziomki, porzeczki itd? Jak tak to szkoda, na działce mam mnóstwo owoców niepryskanych, zdrowiuśeńkich i pysznych. Ale mogę przeżyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
raczej odwrotnie wszytskie te owoce co mowisz polecamy
ech z ta ciezkostrawnoscia.. na prawde zdrowy czlowiek nie powinien sie porownywac do kogos chorego jak masz organ nieczynny to ci szkodza zeczy zdrowe . Starsi ludzi eczesto nei moga jesc pieczywa razowego a tylko biale buleczki, a przeciez biale buleczki nie sa zdrowe
w temacie gastrologa to jak chcesz, ale zaden lekarz nie jest w stanie powiedzic co ci szkodzi tylko ty droga eliminacji mozesz sie dowiedziec tego to twoj organizm, wyjatkowy w calej galaktyce i tylko ty wiesz co znim si edzieje, tylko naucz sie go sluchac, a nie wmawiac sobie rzeczy wyczytane jak to ktorys ze znanych dietetykow powiedzial, tak dlugo jak ludzkosc bedzie w temaci ejedzenia sluchac glowy nei zoladka tak dlugo bedzie coraz gorzej
a co do truskawek to czesto moga wywalowywac uczulenia ale z prostej przyczyny, - sa pryskane
amarantus i w ogole preferuj zrobione przez siebie, ziarno poddane dzialaniu wysokich temperatur jak popkorn, itd jest toksyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
No to fantastycznie! Jeszcze dwa tygodnie i będę miała wysyp porzeczek. Potem będzie agrest, jabłka, gruszki, jezyny, brzoskwinie a nawet aronia :D Istny kosz obfitości, nie będę głodna :D
Z tym gastrologiem to chce zbadać stan jelit... czyli poddać się kolonoskopii (aż mi się włosy jeżą na samą myśl). No ale będę wiedziała czy mam czyste, czy coś się nie zrobiło od wieloletniego drażnienia nieodpowiednim jedzeniem.
Masz rację - słuchanie własnego ciała jest kluczem do sukcesu. Jeszcze mi to nie wychodzi. Uczę się tego - nie jest to proste bo czasem mam problemy z wsłuchaniem się w swoją psychikę i tez nie potrafię (to jeszcze niedoleczony objaw po depresji). Jestem na dobrej drodze ;)
Czyli popping z amarantusa out? Ok. :) Musze siostrę ostrzec, że popcorn to świństwo bo bardzo go lubi.
W takim razie, skoro tyle rzeczy wywaliłam to może wprowadzę kiełki? Mogę je jeść garściami - chętnie sama zrobię własną plantację :D Kiełkownica nie jest taka droga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Koniku, ale Ci zazdroszczę tych owoców. Aż sobie przypomniałam, jak kiedyś mieliśmy 40 krzaków porzeczek czarnych, jakże ja ich nienawidziłam (musiałam zbierać), a teraz z chęcią bym się na nie rzuciła :) Trzymam kciuki za Ciebie, bo też szukam rzeczy, których nie toleruję i to drogą eliminacji. Mamy tu super pomoc, należy to uszanować i się stosować :) Trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kiełki, oczywiscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium