SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Sprawdz sobie jeszcze flaki, tez maja bardzo duzo bialka i nieduzo tluszczu. Niestety u mnie nie do kupienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Flaki to widywałam tylko w puszcze. Może jak dobrze poszukam... Ostatnio w mieście zobaczyłam ciekawy szyld - gdzieś z tyłu za targiem byl skromny sklep z koniną, cielęciną, jagnięciną i mięsem z nutrii. Może tam będą mieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a watrobki czemu nie? masz cos na poparcie? ja mam jesc dwa razy w tyg (niskie zelazo) i musze pilnowac w te dni bialka bo watroba ma go w cholere i jeszcze sie kurczy bardzo. jakiekolwiek podroby sa pycha i tanie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Z takiego sklepu to pewnie wszystko warto kupic, bo akurat to sa miesa, ktore sie nie faszeruje nie wiadomo czym za zycia

To teraz juz ludzie nie jedza flakow na weselach, chcinach i tego typu imprezach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia jedza, i mozna kupic bo widzialam w sprzedazy. Z drugiej strony moja mama zawsze robila od podstaw a nie kazdy tak ma

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, bylo cos w Co jedza jedza Ladies, zeby nie za czesto. Ja tam flaki lubie, ale rzadko jadlam, bo wydawalo mi sie, ze one maja milion kalorii, a ja wszak gruba jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
sorki za offtopic: a mi sie wydawalo ze flaki chude bo na wolowinie-a nie za czesto to jak? (ja mam zezwolenie na 2x tydz i mnie to cieszy heh)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dokladnie, w "Co jedza Ladies" jest wzmianka aby z umiarem tę wątróbkę jeść. Ostatnio chodziłam na wesela i wszedzie króluje rosół... którego nie znoszę. Wiem, dla wielu to herezja, że nie lubię rosołu. Zrobiłyście mi teraz smaka na flaki :P i co ja zrobię jak jutro nigdzie nie będzie? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A zacytuje: Źródła białka dla Ladies:
-mięsa chude: drób (kurczaki, indyki, przepiórki itp.), wołowina, dziczyzna, wieprzowina, wątróbki (z umiarem), podroby (żołądki, serca z umiarem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
pytanie tylko co oznacza umiar? dla mnie cos raz na tydzien to juz umiar

Seahorse, orzechy/migdaly tez maja bialko i podbijaja BTW

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-06-12 17:58:26

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

forma lato