SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
A.... Na paznokcie mam odzywke eveline 8w1 - genialna. O glukozaminie tez czytalam tu na forum i sama sie zastanawiam... Chociaz moze rzeczywiscie, lepiej sprobowac krzem najpierw. Ja dostalam na stawy tablety od lekarza, ale przestalam brac, bo ile mozna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Glukozamina pomaga bo mojego Tatę zaczęły kolana mniej boleć i o dziwo mojego psa tez dostawał karmę z glukozaminą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1327
Cześć dziewczy, a wiecie dokładnie w jaki sposób glukozamina działa na stawy??? Wzmacnia je, porpawia byudowe chrzastki ? Ja mam problemy ze stawami nadgarstków. Jestem "duża" i odczuwam je podczas robienia pompek. Wiem,ze uniesienie mojego ciała to niezły wyczyn i pewnie dlatego stawy sie odzywaja. Dodatkowo miałam obie rece w tym miejsu kiedys złamane i wiem,ze nadgarstki nie są juz tak sprawne jak kiedyś.
Czuję czasami tez ból w lewym kolanie, ale tylko przy zginaniu nogi, przy klekaniu itp. Jak myslicie glukozamina pomoigłaby w tym przypadku?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Moonka, szczerze mówiąc nie wiem ale wierze na słowo, ze działa skoro mojego Tatę przestały bolec kolana :)


Melduję się, że żyję i mam sie dobrze Moja przerwa od treningów dobiega końca i od poniedziałku powracam do gry. Zrobiłam też przerwę od liczenia miski i teraz wiem, ze to był błąd, bo jak sobie wszystko na sucho podliczyłam to wyszło, ze jadłam za dużo białka a za mało tłuszczu i węgli.

Byc może już jutro wstawię podsumowanie, aczkolwiek trochę się z tym ociągam bo wszystkie wymiary mam +2cm a w talii nawet +3 i nie mam pojęcia dlaczego - pewnie brak treningu i nie pilnowanie prawidłowego bilansu, albo coś mnie uczuliło i nabrałam wody.

Jeszcze jedna rzecz - byłam na USG piersi i tarczycy (wszystko z nimi ok) i pani doktor poleciła mi na moje obolałe piersi(bo niestety mój biust sprawia trochę kłopotów) Mastodynon. To lek niehormonalny, ale nie odważę się go brać bez zgody szefostwa, bo a nóż okaże się, że czegoś nie wiem, że może mi niepotrzebny i zrobi więcej szkody niż pożytku. Jestem chyba typem gruszki więc nie wiem czy branie takich tabletek nie spowoduje przybierania wody itd. Aczkolwiek w opisie dzialania jest, ze zmniejsza obrzęk. Mimo to wolę zapytać, żeby wiedziec czy to nie zaszkodzi dalszej redukcji.
Tutaj link do opisu tego leku:
http://www.bionorica.pl/produkty/na_bol_piersi.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
glukozamina, jak działa? u ludzi na zasadzie placebo, u zwierząt lepiej działa rzeczywiście , chociaż tez bez szaleństw leczniczych

Sea Horse my sie nie wtrącamy w zalecenia lekarza, to twoja sprawa, nie jesteśmy kompetentne w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Glukozamina nie działa - to z mojego doświadczenia. Pomogły mi wywary mięsne

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Obliques, wolałam zapytać. Może zaryzykuję, aczkolwiek w skutkach ubocznych wyczytałam właśnie, ze może zwiększyć się masa ciała. Mam sprawę do głębszego przemyślenia.

Nie miałam pojęcia, ze glukozamina nie działa teraz przez was nie mogę jej brać bo mój efekt placebo nie zadziała Przynajmniej psu pomogło.

Jeżeli znajdę samowyzwalacz w aparacie taty, to jutro się wam pokażę. Zastanawiam się czy nie ubrać sukienki weselnej, bo tak ostatnio w kilku dziennikach zrobiło się sukienkowo

Dżizys, chyba tak mnie nadymała soczewica albo cebula, która jem teraz na potęgę z pomidorami i łyżką śmietany. Mam nadzieję, ze do jutra zejdzie, żebym jakoś na tych zdjęciach wyszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
No to czas na najprzyjemniejszą rzecz w czasie całej redukcji – podsumowanie. Miło jest po pewnym czasie pracy zobaczyć co się pozmieniało.

Minęły 3 miesiące, wymiary się zmniejszyły i w głowie się poukładało. Dopiero tu zrozumiałam, że nie trzeba bać się jedzenia bo od niego tyłek nie rośnie.

Przez ten czas nie jadłam glutenu, zbyt wielu strąków i miałam ograniczony nabiał - po takim stopniowym przejściu z diety śmieciowej na zbilansowaną organizm zaczął lepiej funkcjonować. Robiłam 3 obwody treningu dla zielonych, teraz przeszłam na FBW.

Dieta i trening dały mi same korzyści:
- lepiej się czuję, nie chodzę wzdęta, jelita są spokojniejsze
- bardziej akceptuję siebie
- myślę o tym co jem, zwracam uwagę na jakość jedzenia
- nie wydaję mnóstwa pieniędzy na słodycze
- po raz pierwszy naprawdę zaczynam chudnąć i czuję to po ubraniach, które nie opinają się na mnie

Nie byłoby tego efektu, gdyby nie Szefostwo Chciałabym podziękować w szczególności Obliques i Rudej, które czuwały i wychwytywały błędy. Podziękowania należą się również Shrimp bo zawsze służyła pomocą i wiedzą oraz reszcie dziewczyn za to, że zaglądały i radziły (Aineko, Anister, Bunia, Arkona, KarolinaKK, UNKNOVVN, Veronia_p, Adziszcze, DuzaGocha, jeżeli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam).

Jutro wracam do trenowania. Przerwa dała odpocząć kolanom, zdecydowanie mniej mnie bolą. Dietę zostawię tę samą, bo póki co działa, więc nie będę kombinować

No i czas na zdjęcia, które na pewno wszyscy obejrzeli przed przeczytaniem tekstu Niestety, zauważyłam, że chyba jestem bardzo krzywa :/ Dorzucam też podsumowanie pomiarów - trochę napuchłam, jestem świeżo po @ więc pewnie dlatego. ;) Wysyłam je w kilku postach bo jak chcę je dodac naraz to forum się buntuje.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Tył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Pomiary i bok




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium