SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
SeaHorse, gratuluje spadków!
Na "panów" z siłowni brak mi słów...
O mimozach żal w ogóle pisać...
Dobrze, że masz wybór i możesz na inną iść. :)
Jak tam humorek, lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
SeaHorese jak jesteś na bezglutenie to kasza gryczana też jest bezglutenowa. Amarantus i quinoa też Chyba, że masz zakazane zboża ogólnie

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-11-05 07:52:51

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozna dac troche maki z ciecierzycy a tak w ogole zamiast naleśnika mozna omlet robic, nie trzeba zadnej mąki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :D

Te kulki ryżowe zrobię a wyjazd do Krakowa - pewnie są łatwiejsze w jedzeniu niż pojemnik ryżu :) Tylko nie dodam sosu sojowego, bo coś jest uczulającego mnie w soi :( za każdym razem jak ją jadłam, nawet za dzieciaka to kończyło się boleściami jelit.

KarolinaKK, dzięki ;) Panowie są straszni, więcej tam nie pójdę. Może w przyszłym tygodniu pójdę przetestować inne miejsce. Z humorem lepiej, ale ostatnio gorzej się odżywiam (nieregularnie) i to bardzo odbija się na zmianach nastroju. Dzięki, ze pytasz ;)

Arphiel, tylko na pudełkach z kasza często jest napisane "zawiera gluten" albo "może zawierać gluten" bo w zakładach w których te kasze przygotowują stosuje się coś z glutenem. W sumie może powinnam poszukać jakiejś czystej, bo dość szybko się zraziłam :D i nie szukałam dalej. A kaszę lubię.

Obliques, o mące z cicierzycy nie słyszałam. Musze spróbować. Omlety jadę co rano z jabłkiem :D ostatnio dorzuciłam do nich siemię lniane i fajniej się trzymają (nie rozpadają się tak łatwo bo ja zawsze nawalę owoców albo czegoś i się rozrywają). A siemię podobno wpływa dobrze na przewód pokarmowy, więc same korzyści.

Dziękuję wam za odwiedziny w moim dzienniku, jak zwykle nauczyłam się czegoś nowego. :)


Trening dodam wieczorem ;)

MISKA
odstawiłam póki co mg, za to jem częściej banany. Synbiotyku nie brałam dzisiaj bo mi się skończył a zapomniałam kupić.

Suple: krzem

Dzisiaj pierwszy raz od dawna będę jadła fasolę. Zobaczymy co brzucho na to



Zmieniony przez - SeaHorse w dniu 2012-11-06 14:26:46




Zmieniony przez - SeaHorse w dniu 2012-11-06 14:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Juhu, wróciłam z Krakowa. Znaczy byłam już wcześniej, ale nie miałam czasu pisać.


Co u tam w trawie piszczy
Ha! Zdobyłam daniela! 23kg, ok 200zł, ale to taki cały - z sierścią, głową, racicami... tylko wypatroszony był. Ostatnie dwa dni upłynęły na odarciu go (a raczej jej bo to łania) ze skóry i poćwiartowaniu - jednym słowem (i dosłownie) rzeźnia. Teraz się mrozi w lodówce. Może już w tym tygodniu coś upiekę. Szkoda, ze nie udało się wydobyć ozora - byłby z tego pasztet. Niestety rozbijanie czaszki to już zbyt hardcorowe zajęcie i nawet mój Tata wymiękł. Ale będzie jedzenia

Trening
Znów się obijałam :/ Chodziłam tylko na aero, ale siłownię omijałam bo mnie stale te kolana bolą. Jutro przyrzekłam sobie w domu na spokojnie poćwiczyć oszczędzając stawy.

MISKA

Podaję michę na najbliższe dwa dni. Bez podziału na posiłki bo powiem szczerze- tak mi łatwiej.

Suple to co zawsze czyli krzem i synbiotyk.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty jestes jak meteoryt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Chodzi o to, że tak z doskoku? Wiem. I muszę przestać bo jak coś zacznie się dziać nie tak w redukcji - np. dojdzie do zatrzymania lub alergii to mi nikt nie pomoże przez nieregularny dziennik. Poczułam się zbyt pewnie, wyjazdy itp i przestałam notować. Żal, aż się dziwię, że nikt mi banem nie grozi

Pytanko do grona ćwiczących:

Czy zajęcia typu latino fever, aerobik, reaggeton, zumba są warte zachodu? Bo mam kolejną siłownię na oku, ale jest to oczywiście fitness club bo u mnie nie ma podwórkowych siłek i karnet kosztuje 140zł/mies. Mam w tym możliwość chodzenia na wszystkie możliwe zajęcia m.in. wyżej wymienione. Nie wiem czy się kusić cz nie :D W sumie w domu tez dobrze mi szło.

A teraz trochę narzekania...
Przyjaciółka moja jest na medycznej i sama ma problemy z kolanem i powiedziała mi, że staw i chrzastkę trudno odżywić - właściwie jest to niemożliwe i jak już mnie boli to nie wiadomo czy przestanie. Ona jest po zastrzykach kolagenowych bezpośrednio do kolana i nic :/ Boszsz, mam dopiero 22lata i już takie utrudnienia ze stawami...


A! I jeszcze się pochwalę!
Kupilam nowy stanik bo stary był za luźny i pani ze sklepu dopięła mnie bez problemu w obwód 75 wcześniej nosiłam 85 (bo jak wiadomo nosi się zdcydowanie mniejszy iż obwód pod biustem). Cudnie :D

Zmieniony przez - SeaHorse w dniu 2012-11-19 22:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Koniku - fajnie, że jesteś ja w sprawie stanika, gratulacje! Kolejna uświadomiona owieczka. Super! Jeszcze trochę i wejdziesz w obwód 65 I wpadaj częściej tu do nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z kolanami i stawami to prawda i ... nie prawda Zreszta ci z medycyny to rzeznicy co im sie nei naprawia pod nozem na stole operacyjnym to znaczy ze sie nie naprawi
prawda jest ze jak sie ma problem to nigdy do konca sie go nie wyleczy, ale po prwadzi to dotyczny wiekszosci zagadnien, ze złamanymi kości tez tak jest, było złamanie niby sie zrosło ale na starośc czuja go ludzie..
ale nie o tym, stawy tez maja mozliwosci regeneracji tylko ludziom brakuje cierpliwosci i nie wiedza jak to zrobic , wszytscy chca tabletke zastrzyk i cud w dwa dni.
Dodatkowo silne mięsnie trzymajace stawy to 3/4 sukcesu, odciążają staw .
tu masz art naszego guru od stawów poczytaj sobie i nie jęcz tylko pomyśl czy cię stac na cierpliwość i kons3kswencje w ćwiczeniu
https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_STAWY_REANIMOWANE-t284100.html

z obciążeniem w zwolnionym tempie i leciutkie cięzary, do tego ćwiczenia izometryczne z duzym obciazeniem, oczywiście wszytsko progres

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-11-20 09:05:35

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-11-20 09:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
O lal, dzięki Obliques.

W temacie autor napisał, że po pół roku poczuł poprawę - niezwykle szybko! Jak napisałaś powoli to myślałam że to jakieś 5 lat zajmie. Miesiące jak się ćwiczy mijają szybko ;)

A teraz konkretne pytanie: obecnie robiłam zwykły domowy trening. Czy teraz ćwiczenia robić delikatniej, żeby nic w barkach nie chrupało i skakało a kolana nie bolały? Tak jak napisałaś - wolniej i z mniejszym obciążeniem + izometryczne. Czy wziąć może ćwiczenia żywcem z tematu? Jak tak to pójdę marszem na siłkę od przyszłego tygodnia. Jeżeli ten trening naprawdę poprawi sprawność moich stawów to będę bardzo szczęśliwa.

Próbowałam przysiady do granicy bólu w kolanach (bez obciążenia) - po lekkim ugięciu już czułam przykry ból. Przez to słabe ugięcie uda się nie napięły za to czułam mocne spięcie przy kolanach - czy tak powinno być? takie napinanie okolic kolan może pomóc? jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o treningi, które leczą :/

MISKA
jutrzejsze jedzenie. Wpadnie tez trochę alkoholu bo idę na imprezę



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium