SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
tym sie nie przejmuj-niejedna tu choroby przechodzila i od razu grube sie nie robily dbaj o siebie teraz, jedz tyle ile organizm sam chce a jak wrocisz to bedzie ok

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dzięki, Anister ;) Jest mi już znacznie lepiej, jem z każdym dniem więcej. Dzisiaj nawet pierwszy plasterek mięsa wleciał na talerz. Myślę, ze lada chwila wrócę do treningu przeraża mnie codzienny upływ z wagi ! Musiało mi trochę pójść z mięśni :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
hey:) to dobrze, że już lepiej - mnie też jakieś zatrucie złapało;/ dziś z jedzeniem kiepsko - przełknęlam kilka orzechów, jakis koktail z bananem i kakao... i ciągle piję wodę...zrobiłam sobie nawet jakieś bezglutenowe placki, ale nie dało rady... mam nadzieję, że szybko wrócimy do dietki i normy:) trzymaj się!

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Coś jest w powietrzu - kilka osób oprócz mnie się pochorowało. Jakaś bakteria - bo mnie postawiły leki z nifuroksazydem, który je z jelit usuwa. Pij wodę, bo jeżeli cię sieknie mocniej to przynajmniej się nie odwodnisz jak ja. Odstaw ciężkostrawne rzeczy bo od razu mówię, ze ci się pogorszy. Dlatego ostrożnie z orzechami i surowizną ;) Trzymaj się i wracaj do zdrowia i formy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Zrobiłam pomiary bo ostatnie były miesiąc temu. Jak na miesiąc czasu to chyba słabo spada. Ale teraz w sierpniu musze dokręcić tempo bo we wrześniu wyjeżdżam na 2 tygodnie na wakacje za granicę i nie wiadomo jak wyjdzie z jedzeniem i treningiem. Ale podobno ma być dostatek mięs i egzotycznych owoców. Przed wyjazdem będzie wesele przyjaciółki, więc oczywiście chce się wbić w ładną sukieniunię. :D

Czuje się lepiej i nabieram apetytu!






Zmieniony przez - SeaHorse w dniu 2012-07-31 09:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Leci, leci! Niech leci dalej! dasz radę cieszę się, że lepiej się czujesz ja też!!! walczymy dalej, Lalunia!

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Adziszcze, walczymy, walczymy! ja teraz podkręcam tempo, zobaczymy jak mi wyjdzie.

Pytanie do szefostwa: czy ja mogę już stopniowo wracać do nabiału? Czasem chciałabym zjeść omlet, a on jest najsmaczniejszy z mlekiem. Ale to tylko grzeczne i ciche pytanie, jak nie to wytrzymam bez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Seahorse, latnie leci, zwlaszcza z brzucha

A probowalas zrobic omlet na jajkach i paru lyzkach gazowanej wody? Mnie cholernie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
O, nie próbowałam a brzmi fajnie. Muszę sprawdzić jak to wychodzi :D Dzięki ;) A co do brzucha to raczej nie z tłuszczu leci tylko w przewodzie pokarmowym mi się oczyściło i nie chodzę już z takim wystającym bębnem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz nabial jako dodatek do jedzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium