SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SeaHorse i pierwsza poważna redukcja/podsumowanie str23

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ok, w takim razie przepraszam za ten spam Możesz moje posty usunąć, ja swoją wiedzę już pobrałam z tamtego miejsca

Odstawię mierzenie do końca cyklu. Mnie się podoba, że na łydce pojawiła mi się kreska takie wgłębienie po zewnętrznej stronie Dla mnie to sukces!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie alez mierz si eco tydzien, to ciebei tez uczy, w koncu nie mozemy udawac ze nie istnieje u na cykl miesieczny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dzisiejsza miska poniżej.

Dziś powinnam zrobić trening, ale kompletnie jestem przygaszona... po raz setny komentowano w sposób przykry mój wygląd... wiem, to dziecinne, nie powinnam tego pisac ale to był o jeden raz za dużo i po prostu zabiło we mnie radość dzisiejszą. Muszę to z siebie wyrzucić.

Odreaguję treningiem, ale pewnie w środku nocy więc opiszę go rano.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jacyś obcy czy znajomi ludzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Obliques, niestety znajomi :< dokładniej rodzina.

Dzisiaj poszalałam z miską i to ostro. Ponad 1800! Białka nadmiar! A węgli za mało... i ciągle jestem bardzo głodna. Apetyt mam jak wilk. Cały dzień pada, nie mogę nawet wyjść na rower żeby to spalić.

Ach, miałam o treningu napisać. Otóż odbył się w nocy, ale robiłam tylko te ćwiczenia, które lubię i 3 obwody (głównie na bica). Nie zmęczyłam się specjalnie więc jutro dam sobie w kość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to olewaj "zyczliwych", kiedys im szczeny opadna , a tak w ogole jesets jedyna z nadwaga w rodzinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
No właśnie nie jestem jedyna. Tylko "ja taka młoda, powinnam korzystać z życia i zadbać o siebie". Jestem najgrubsza z młodych chyba, ale każdy u mnie chodzi z balastem. Po prostu genetyczna tendencja do tycia. Aczkolwiek większość tych cioć, wujków itd. w moim wieku była chuda jak szczypior - tylko ja od dzieciaka chodziłam jak nabity pączek i jadłam za dwóch. Apetyt miałam nieziemski mimo wzdęć i kolek po urodzeniu. W sumie ja byłam najtłustszym dzieciakiem na oddziale po urodzeniu - 4,150kg. Podobno twarz miałam tak tłustą, że oczy zrobiły mi się skośne i ledwo je otwierałam.

Jak widać nadwaga towarzyszy mi od urodzenia ale to naprawiam teraz. Powiem więcej- stwierdziłam wczoraj, że nie wyobrażam sobie inaczej żyć i jeść

Mam zamiar na jakąś uroczystość rodzinną za 2 lata wbić się w obcisłą sukienkę i wywołać zbiorowy opad szczęk. O ile mi wiadomo szykuje się chyba wtedy srebrne wesele mojej cioci

Dziękuję Ci Obliques, za dodanie otuchy
Mam do Ciebie jeszcze pytanie, bo nie znalazłam nigdzie odpowiedzi... czy godzina o której wykonujemy trening ma znaczenie? Bo ja zazwyczaj wyciskam w nocy tuż przed snem, ale obiło mi się o uszy (źródła niepotwierdzone), że tak nie powinno być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Koniku, a te komentarze dotycza tego co robisz czy wygladu? Bo wlasciwie w obu przypadkach nalezy olac. Ale jesli ktos krytykuje moj sposob jedzenia lub cwiczenia, to tlumacze sobie ich niewiedza a w skrajnych przypadkach zazdroscia, ze w tym trwam. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem dumna z tego co robie. Wczoraj cieszylam sie jak dziecko, bo skakalam na skakance :) powoli do przodu. Damy rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Koniku! to zawsze jest mało przyjemne, kiedy ktoś nas w ten sposób strofuje. Ja też miewam takie sytuacje i czasem jak mam gorszy dzień to się nimi nawet przejmuję, ale ogólnie trzymam się zasady: "Jakie musisz mieć nudne życie, skoro żyjesz moim" jakoś wtedy mi ulży nie przejmuj się, a w razie czego masz tu nas mocno w Ciebie wierzymy

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Veronia, Adziszcze - bardzo wam dziękuję za mile słowa :) To mi bardzo dodaje otuchy. W moim otoczeniu mam tylko w sumie dwie osoby, które mi dopingują, reszta przygląda sie ze zdziwieniem. Jedni myślą, że robię masę bo jem dużo mięsa i ćwiczę z hantlami, inni uważają że to nie jest odchudzanie tylko dziwna filozofia jedzenia, która ma usprawiedliwiać mój apetyt. Wybaczam im bo mimo wszystko i tak Ci ludzie są mi bliscy.
Ale gdyby nie lachony z SFD nie miałabym takie poziomu motywacji jak teraz!

Hmm... nie było mnie kilka dni na forum więc wypada dodać miski. Każdego dnia grzecznie dodawałam je do potreningu (oprócz środy i wtorku bo nie jadłam u siebie).

Treningi były, jest progres z tricepsem - robię 6 powtórzeń hantlem 5kg (wyciskanie francuskie). Supermeny też dobiłam do 15. Standardowo 3 obwody. Póki co nie widzę w najbliższym czasie szansy na to, ze dobiję do czwartego.

Miałam zająć się wytrzymkami, ale w czasie pajacyków, skipów itp. odczuwam ból wokół piszczeli. Jest to problematyczne tez przy przysiadach i martwym ciągu. :(


No to czas na zaległe miski:







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę redukcyjną

Następny temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety z 0 stażem?

WHEY premium