SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPER BRZUCH!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
Staz: 2 miesiace (ACT, aktualnie plan na mase)

Waga: 62kg
Wzrost: 186cm

---------------------------------
Od 12 dni jade z Aerobiczna Szostka Weidera, efekty sa jakie sa, nie ejst zle bo juz widze ze po napieciu pojawiaja sie miesnie:) ale chce dojsc do efektu gdzie bez koniecznosci wielkiego naprezania, bedzie ladnie widac mi kratke na brzuchu.

I takie moje pytanie, znacie jakis zestaw cwiczen lepszy od Weidera? Zalezy mi na jaknajladniejszej kratce, na Weiderze idzie to srednio. Prosze o rady

aha i czy jak zakupie kreatynke lub jakas inna odzywke to kratka pojdzie szybciej?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Jeżeli ci się 6 znudziła lub nie dajesz jej rady a sam to przeszedłem po 14 dniach już odpadłem to proponuje posmigac z tym >>> https://www.sfd.pl/najlepszy_trening_---->>>BRZUCHA<<<-----_dla_średnio_zaawansowanych!!!!!!!!-t272834.html  już po 3 dniach "nie wiem jak się nazywam" a brzuch to mam uczucie jakby zaraz miało mi go roznieść... Dobre ćwiczenia ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
moim zdaniem a6w jest najlepsze

Zmieniony przez - lord2u w dniu 2007-09-22 22:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trening mięśni brzucha jako taki nie odsłoni ci kratki- on jedynie wzmocnie i dopracuje szczególy mieśni...

w celu odslonięcia m. brzucha nieodzowne są ćwiczenia aerobowe- np. biegi- a także odpowednie odżywianie w ktorym musi byc bilans kaloryczny ustalony na mały minus lub na zero.

poza tym rozumny trening silowy także wpływa na utrate tkanki tłuszczowej- byleby wspomniane odzywianie było dobrze ustalone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Tak jak mówi apokalipsa... Mięśnie będą widoczne jeśli nie będzie ich zasłaniać warstwa tłuszczu. Więc na zlikwidowaniu jej powinny się skoncentrować twoje starania.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
koledze pewnie kości na brzuchu widać, a wy mu karzecie sie redukować

ja radze dać dodatni bilans kaloryczny, żeby zbudować solidne kafle na brzuchu, i później wycinka . . . ale jeszcze dłuuuga droga przed Tobą do wymarzonego brzucha

Zmieniony przez - coolkill w dniu 2007-09-22 23:39:22

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1553
Jeśli ćwiczysz brzuch według planu treningowego szóstki polecam wypróbować mój program komputerowy. Będzie liczył za ciebie powtórzenia, a także dbał o odpowiednią długość ćwiczenia/odpoczynku. Założyłem przed chwilką temat: Chciałbym rozpropagować mój program:
https://www.sfd.pl/Program_komputerowy_do_treningu_Aerobicznej_Szóstki_Weidera-t353144.html
Sądze, że wam ćwiczącym przypadnie do gustu i zrobicie z niego doskonały użytek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Prawda jest taka, że każdy ma mięśnie brzucha, a jeśli nie są widoczne, to jest to najczęściej wina tłuszczu. Tylko w skrajnych przypadkach jest tak, że ich nie widać, bo są za słabo rozwinięte. Ja nigdy nie ćwiczyłem brzucha, a kratka zaczęła być widoczna dopiero na diecie redukcyjnej. Zgodzę się jednak, że przy masie i wzroscie autora, zbrodnią by było dodatkowo się redukować...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...w sumie nikt chyba mu nie każe sie redukować- przynajmniej nie ja- chodzi tylko o właściwe ustawienie odżywiania tak aby brzuch sie odslanial a mięśnie powoli rosły- na początku to b. prawdopodobne/szkoda by było tego nie wykorzystać/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Waga: 62kg
Wzrost: 186cm


i my rozmawiamy o sposobach utraty tkanki tłuszczowej :/


just_man ile masz lat ?

ja przy twoim wzroście waże 85-90kg, A6W nie robie bo to porażka, a robie brzuszki z obciążeniem (obecnie 45-50kg ) na ławce skośnej w dół, oraz podciąganie nóg w zwisie na drążku , jakieś spięcia. A6W też robiłem , efekty były nie porównywalnie gorsze , zarówno w moim przypadku jak i w przypadku moich znajomych. Choć wiadomo nie od dziś że lepiej trenować źle niż wcale - efekty też będą.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-09-24 15:12:40

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Ja na a6w nie narzekam :)

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
mam 18 lat.... czyli co? lepiej na drążku i jeszcze cos?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytanka: wiosłowanie i przerwy

Następny temat

FBW 15-10-5 proszony o ocenę :)

WHEY premium