SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644


A zacznę tym razem od zdjęć:

Czekoladowa jaglanka z musem bananowym i migdałami


Omlet z bananem i kremem czekoladowym + lody z kalafiora




Makaron z mięsem mielonym w sosie pomidorowym(ostre )


Żytnie grzanki z mozzarellą i pomidorem



Dzisiaj tylko bieganie - 20 minut i spacer.

Ogólnie to tragedia, tak jak pisałam, wszystko mnie boli. Mimo to zwlokłam się pobiegać i pochodzić. Mam nadzieję, że rano wstanę jak nowa, bo jutro siłka nooo… Basia-paralityk .

@Rafał No a jak, moja miłość
@Byledolata dziękuję, czasem lubię coś takiego wciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Zamrożony kalafior jest świetną bazą do takich lodów, bo w ogóle nie czuć żadnego posmaku jak jest zimny - dorzucasz kakao, białko, mleko czy coś w tym stylu i jest mega deser, który nie ma więcej niż 100kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
18.05.2016
Dzisiaj była ustna z angielskiego. Zdana bardzo ładnie, więc ekstra. Oficjalnie matury zakończone.

Teraz pod wieczór niestety coś boli mnie gardło… Ja to tak mam, jak w końcu zaczynam odpoczywać to mój organizm stwierdza, ze to doskonała pora na chorowanie. Odpukać, jutro na pewno wstanę jak nowa. :D



Omlet z musem z mango i kokosowym kremem:


Pstrąg wędzony z kaszą jęczmienną:


Fit lasagna „bez wyrzutów sumienia” - (zjadłam 3 takie kawałki, mega MEGA dobra wyszła)


Sznycel z indyka, kasza i brokuły:




Na treningu ok, ale już wiem, że zagalopowałam się w martwych. Nieźle się przestraszyłam, bo łokieć zaczął boleć. Najgorzej, że mam bóle z poniedziałku na rękach i nie mogłam wyczuć, czy to kość, czy mięśnie ciągną. Zrobiłam brzuch, miałam sobie dać spokój, ale jednak potem stwierdziłam, że dokończę trening z bardzo małymi obciążeniami.

Muszę ego chować do kieszeni, cholera, nie chce znowu być out z życia.

1. Martwy ciąg
12x20kg 12x30kg 8x40kg 10x40kg

2. Rozpiętki, skos
12x2kg 12x2kg 12x2kg 12x2kg

3. Tutaj powinno być ściąganie do klatki, ale zrobiłam na poziomym wyciągu, do brzucha
12x11kg 12x11kg 12x11kg 12x18kg

4. Unoszenie sztangielek do boku
12x2kg 12x2kg 12x2kg

5. Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacją - wkurzam się, bo bicka nie umiem spiąć porządnie :P
12x4kg 12x4kg 12x4g

6. Prostowanie przedramiona na wyciągu górnym, nachwyt
12x9kg 12x9kg 12x9kg

7. Spięcia brzucha na maszynie (miał być plank, ale wyszło jak wyszło, ze strachu trochę z tym łokciem, nie pamiętam obciążenia)
12 12 12

Mam nadzieję, że nie przesadziłam i że to tylko jakieś schizy. Wniosek jest jeden, muszę zacząć totalnie od zera jeśli chodzi o te ciężary… Ech, ale to tak boli jak kiedyś niemalże 100kg w martwych człowiek robił. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
lasagna jeszcze bardziej, jak zrobiona ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Dziękuję.

Zamiast makaronu są "płaty" zrobione z naleśników z żytniej mąki razowej. Do tego zrobiłam mięso mielone z piersi indyka z passatą, różne przyprawy + cebula. No i przekładaniec taki typowy. Ah, no i jest jeszcze warstwa z posiekanej bazylii z odrobiną śmietany i na wierzch troszkę sera żółtego. Do piekarnika na 20 minut w 180 stopniach i można szamać.
Byłam zaskoczona, bo naprawdę niespodziewałam się, że będzie tak dobrze smakować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Przepysznie wygląda Twoje jedzenie! Mniam! ;)

Co to za kokosowy krem na omlecie? ;)

To teraz jak oficjalnie matury zakończone.. Korzystaj z wakacji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Niestety wakacje nie będą takie w 100% - z powodu złamania musiałam przełożyć dyplom z fortepianu na wrzesień. Ale w gruncie rzeczy - ćwiczenia to dla mnie przyjemność, zwłaszcza jak teraz wszystko będzie tak na spokojnie, bardzo mi tego brakowało.

Krem kokosowy to po prostu wiórki, twaróg, odrobina maślanki i ksylitol :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium