SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Z tego co pamiętam to na chemii było dużo zadań z tematów, których jeszcze nie przerabialiśmy (są na końcu podstawy programowej) - może stąd odnosisz takie wrażenie, bo dużo rzeczy nie miałaś jeszcze "prawa" umieć?

Od razu Ci powiem - biologia była zlepkiem zadań "starego" typu, więc nie powinnaś się za bardzo przejmować, jeżeli Ci nie pójdzie - nowa matura wygląda trochę inaczej. W ogóle na Operon trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, tak jak pisałam trochę się różni od tych zadań z CKE.

A zresztą, to ma być sygnał dla Ciebie, że czas na ewentualne powtórki. Mi to przede wszystkim dało dużego kopa motywacyjnego, bo wiem, że np z chemii i biologii powinnam dużo jeszcze poćwiczyć, żeby było ekstra na tej "właściwej" maturze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Ale i tak wydaję mi się że polski i matematyka nie poszły mi tak bardzo źle, pomimo tego, że nie powtórzyłam kompletnie nic przed samą maturą.
Powtórki robię powoli od września. Jeszcze trochę czasu zostało także na pewno uda się zdążyć ze wszystkim do maja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Będziemy razem się męczyć. Damy radę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Na pewno damy :)
Dobra koniec spamu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Łosoś z biedry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Niet, firmy Limito, z biedry jest jakiś inny, pewnie podobna jakość :p.


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2015-12-04 18:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Hej, hej.
Powoli się świąteczne szaleństwo zaczyna, ja też już zaczynam je czuć, stąd komar dostał czapkę mikołajową.

Szykuje się pracowity weekand, - *chwaliłam się* już w spamie. Czas poleeeeci! ^^

Jutro jadę do Krystianaaaa! Zrobimy nogi. Już nie mogę się doczekać, lubię tego pana. Ale najpierw Radom.

Dzisiaj byłam na wystawie Van Gogha, tyle szumu narobili na około tego, że spodziewałam się że mi szczena opadnie, a czuję się rozczarowana. Zero oryginalnych obrazów, jedna wielka hala - slajdy + muzyka.

Po za tym zajęcia w szkole muzycznej do późna. I teraz lecimy spać, jutro ciężki dzień, tak jak pisałam. :)

Dzisiaj wyczarowałam lody kalafiorowe - mega przepis, nic kalafiorem nie zalatuje. Pyszne były (kakao+cynamon <3). Będę robiła częściej.

Wydawało mi się dzisiaj, że biegając rano minęłam się z Tomaszem Kammelem o.O. Pomachał mi i powiedział: pozdrawiamy biegaczkę! Ale nie jestem pewna, czy to był on, czy jakiś inny facet.





Klasyczny placek owsiany:



Lody kalafiorowe:



Wątróbka:





30 minut truchtania



1 tabletka Vitality Activlabu, żelazo, witamina D3 (2000j.), omega 3 (1000mg)

Dobranoc podczytującym


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2015-12-04 22:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
fajny kubek :D
" lubię tego pana." Ja też


czekam, masz ładnie wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jakie wymagania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium