SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Karmelowe są całkiem ok, póki co tylko te jadłem.

Ćwicz, ćwicz dogoń trenera w wymiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
mial 2 produkty z tej firmy majonez i maslo czekoladowe czy cos takiego majonez syf straszny raz sprobowalem i to wszytsko czekolada calkiem ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Jak na razie próbowałam tylko karmelowego i tak jak pisałam pasuje mi. O nim słyszałam najlepsze opinie, o innych było różnie. Pan, który mi go sprzedał polecał i zachwalał syrop jagodowy, będzie trzeba kiedyś stestować. :D Próbował ktoś może jeszcze czegoś? Będzie wiadomo na co uważać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
16 października

No czeeeeść! A właściwie dobry wieczór, bo już późno. W piątki kończę zajęcia o 21, myślałam, że spłynę z tego krzesła, a czas uparcie w tym swoim żółwim tempie… Jak widać jednak dotarłam w jednym kawałku, więc jest stabilnie. Teraz już w łóżeczku z ciepłą herbatką, dogrzewam się.

Dzisiaj zimno. Cały dzień spędziłam jak w jakimś letargu, gdzieś tam myślami byłam obok.

Klata rano bolała jak trzeba, tak samo jak ręce… Bieganie mam wrażenie rozruszało nieco ten dyskomfort, wieczorem jest już tylko delikatne "ciągnięcie". (:

W szkole na wfie był areobik, trochę się pośmiałyśmy, ale szczere mówiąc, aktywność to była żadna. No, ale lepsze to niż siedzenie przy stole i gadanie o pierdołach. A przykro mi mówić, niektóre dziewczyny mimo szczupłej budowy mają bardzo zaniedbane ciała, co widać w przebieralni. Jedna dzisiaj zwróciła mi uwagę na czworogłowe uda, że są "śmiesznie odstające"… Jeszcze później je napięłam, to w ogóle zrobiłam wrażenie, haha. Nie mniej jednak potraktowałam tę uwagę jako komplement, wolę umięśnione, kształtne nogi, niż popalone przywodziciele.



Piciu: 3,5l wody, 2 herbaty, 2 kawy



Poranna owsianka:



Po bieganiu:



Kolejne posiłki:





W szkołach, z pudełek:





I to na tyle jeśli chodzi o szamkę.



Dzisiaj 30 minut truchtania w deszczu, o 5 rano - Skelque mokra = Skelque szczęśliwa . Nie no poważnie, lubię biegać w taką pogodę, przynajmniej nie jest tak gorąco, umierałam w upały na wybieganiach…

Ach i obiecana "groźna" fotka z przymrużonymi paczadłami:



Skelque taka groźna. Gr, gr xD!



Klasyk: żelazo, D3, witaminy z Bodymaxa, omega 3.

I to tyle… Pozdrawiam, miłego weekandu, nie leserować tam za bardzo. Tymczasem słodkich snów!

FiQus - Kacper powinien zacząć się bać, depczę mu po piętach niemalże jeśli chodzi o wymiary


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2015-10-16 22:07:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
""śmiesznie odstające"… Jeszcze później je napięłam, to w ogóle zrobiłam wrażenie, haha. Nie mniej jednak potraktowałam tę uwagę jako komplement, wolę umięśnione, kształtne nogi, niż popalone przywodziciele. "

Bardzo dobre podejście :) Najtrudniejsze w mojej profesji jest to żeby przekonać kobiety do tego że mięśnie oznaczają zdrowy wygląd i na pewno w kwestii estetyki nie są czymś złym, a wręcz atrakcyjnym. Utarło się że kobieta ma mieć nogi jak parówki... chude, galaretowate, a to nie jest zdrowe i atrakcyjne ( to już kwestia gustu )

"o 5 rano - Skelque mokra = Skelque szczęśliwa "


ps Nie umiesz groźna być :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
I parówki nie są zdrowe

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Dobra, niech będzie, że nie umiem - wyglądam prędzej jakbym dostawała lampą po oczach… Nie moja działka bycie groźną, czas zmieniać branżę. :C

Skład parówek pozostawia czasami wiele do życzenia. :D A dziewczyny w moim wieku to w ogóle mają czasami takie podejście do diety, ćwiczeń, że witki opadają. Ale mam wrażenie, że powoli, powoli jest coraz lepiej z tą świadomością.

Wiecie że po ekranie dotykowym można działać właśnie parówką, zamiast palcami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Płeć męska o tym wie
2

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Moja wyobraźnio, stop, błagam xD

Takie rzeczy w moim dzienniku, no wiecie co…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33179 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
seba435
I parówki nie są zdrowe
.jesteś. W bledzie. Ogladalem kiedys wywiad z Profesorem który opisywal właściwości parówek i te z wyższej półki z szynki sa zalecane bo maja bardzo dużo makro i sa zdrowe na stawy np.ponadtow bialka i tluszcze .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium