SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Ostatnio miałam zrobić cheata to skończyło się na tym, że zjadłam w ciągu dnia tylko tego białego snickersa, małe lody i nic więcej bo było mi tak "źle" - i w kwestii brzucha i w kwestii sumienia, nie nadaje się chyba do cheatowania...
Myślałam o pizzy w ten weekand, ale jakoś... No jakoś nie, nie mam ochoty.

Już prędzej refeed na "czysto", z tym by było pewnie prościej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Sporo do nauki się nazbierało. Ale w sumie fajnie, jest co robić .

PIĄTEK
DT

Raczej bez szaleństw trening. Zrobiony w czasie przerwy między zajęciami .

FBW:
- Przysiady 4s.
- Wiosłowanie podchwytem 4s.
- Wyciskanie na skosie dodatnim 4s.
- Unoszenie sztangielek przodem stojąc 3s.
- Uginanie+supinacja 2s.
- Wyciskanie francuskie 2s.

Szamka

1. Omlet z granatem


2. Jaglanka + uprażone (no w każdym razie na ciepło xd) jabłko z cynamonem


3. Duszona karkówka z kaszą i kalafiorem


4. Tatar z papryką


I tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 962
O mniam, slina mi cieknie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Witam po weekandzie!

W końcu nie siedziałam sama w mieszkaniu . Czas jak zwykle przeleciał momentalnie. Teraz czas się wziąć do nauki - wczoraj przez 4 godziny chyba pracowałam jeszcze nad sprawozdaniem z biochemii... A i tak nie skończone. Ale zostałam naładowana pozytywną energią i będzie dobrze.

W sobotę 1500 kcal zjedzone, a w niedzielę... no wyszedł niecały 1000 ,więc b. słabo, ale nie byłam w stanie więcej zjeść, po prostu nie mogłam.

Do końca tego tygodnia jem na pewno 1500 kcal, a potem pomyślę, ale planuje dokładać +50kcal tygodniowo, niby nic, ale chce utrzymać te sylwetkę którą mam teraz - wliczam wszystkie warzywa, uważam, że w moim przypadku to będzie miało sens, taka ilość na plusie. I zobaczymy jak to wyjdzie.

SOBOTA
DNT

Szama:
1. Omlecior z kiwi


2. Lody z kalafiora - nie jadłam w sumie od 2 miesięcy chyba, fajna sprawa ^^


3. Wafle z serkiem wiejskim i pomidorkiem


4. Indyk z kaszą i brokułami


5. Zdjęcia brak, ale była kasza z makrelą wędzoną i ogórkiem.

NIEDZIELA

DNT

1. Omlet z granatem


2. Wafle z mozzarellą i pomidorem + jabłko z cynamonem i okejka od prawdziwego dzika


Jak widać kupiłam dynię, coś będę na dniach z niej kombinować. I dzisiaj lecę fbw machnąć + 1,5h grania w piłkę będzie.

Ach no i zrobiłam zdjęcia, bo dzisiaj rano wyglądałam nawet nawet. Co nie zmienia faktu, że na żywo według mnie jest o niebo lepiej, aparat mam kiepskiej jakości + 3 sekundy wyzwalacza, więc wybaczcie, że krzywo stoję (kamerka w laptopie...)
Nie napinam się, bo nie umiem





Aktualna waga waha się między 67/68kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Zdjęcia <3 :)

Myślę, że brak apetytu przez całkowicie nowe miejsce, dużo nowych stresujących sytuacji co za tym idzie kortyzol szaleje, ale wiadomo to się unormuje z biegiem czasu
Sylwetka ok :) Wszystko się równo rozkłada, jeśli chodzi o fat, mięsa też sporo :) waga kłamie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Buzię pokaż!
Ja z dyni ostatnio pykłem ciasto i mega wyszło, dzisiaj też zrobię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Buzie to na fb pokazuje, a nie tu, na półnagich fotach :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
^^

BTW Talia Ci się poprawiła bardzo, dużo mniejsze boczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jeszcze foto w sukni wieczorowej z twarzą i bedzie komplet :P
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz Basiu potrenowac pozowanie, bedzie lepiej widac mięśnie :3
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy- rutkow i seba- MASA drogowskazem celu

Następny temat

"MASA"- czas start!!!

WHEY premium