SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
przecież nikt tutaj o nikogo nie rywalizuje
ja rzuciłem tylko luźną propozycje ze względu na to co Basia napisała, a co zrobi to będzie jej decyzja i nikt tutaj na nikogo się nie będzie obrażał.
bądźmy poważni.

Krystian juz ja zna, zna reakcje organizmu, wie jak jej pomóc, ze mna bysmy musieli zaczynac od zera, więc teoretycznie progres może się wydłuzyc, więc nawet logiczne wydaje sie posunięcie, żeby wspołpracowac z osoba, któa wie co nam słuzy, a co nie

Wesołych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No przecież to wiadome że to na luźno , myślę że na brak pracy nie masz co narzekać

Święta jeszcze ich nie czuje, zaraz w trasę do domu a tam pewnie już będzie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
halo halo?
trenujesz nadal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Właśnie, właśnie

Gdzie to się podziewasz?! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Muszę Wam się do czegoś przyznać... rzuciłam siłke, wyliczanie makr, robienie jedzenia do pudełek... co niestety jak można łatwo się domyślić doprowadziło do jednego - powoli dobijam do 80kg...

Nie no co Wy, żartuje.
Do 80 dobijam - ale w klasycznych martwych haha Oczywiście trenuję, miska trzymana zgodnie z założeniami, powiedzmy, że jakieś 10 tygodni temu zaczęłam nowy rozdział jeśli chodzi o treningi, dietę i podejście do tego zwariowanego "fit" świata - z tym, że ten rozdział jest nadal "work in progress" - pracuję nad ciągłymi zmianami na lepsze. Nie robię tego sama, mam wsparcie - opiekę nad progresją w treningu i ogólnym przebiegiem redukcji (ta znajomość wniosła i nadal wnosi dużo dobrego do mojego życia, dobrze jest mieć kogoś kto "ogarnia" i trzyma bacik nade mną).

Tak jak wspomniałam - redukuję. Rozpoczęłam kolejny semestr studiowania- skupiam się na nauce, ale udaję mi się całkiem zgrabnie pogodzić z nią treningi i jedzenie.
W tym całym szaleństwie musicie wybaczyć, ale na ten moment nie jestem w stanie prowadzić dziennika, stąd brak wpisów.

Miło jednak, że ktoś tutaj zagląda czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Dobrze wiedzieć, że żyjesz i że wszystko ok

No i powodzenia w dalszym redukowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Popuri jest Twoim mentorem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tutaj mogłoby pasować powiedzenie, gdzie dwoch się bije tam trzeci korzysta
ale to oczywiscie z przymrozeniem oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Witam towarzystwo
Dziennik nadal pozostaje w zawieszeniu i tak musi pozostać.

Wpadłam się pochwalić aktualnym efektem przebiegającej redukcji. Póki co nie odczuwam żadnych "negatywnych" skutków deficytu - wręcz przeciwnie, czuję się pełna energii, zapału i w ogóle wszędzie mnie pełno, wyniki badań też super, więc jadę po więcej! (dzięki wielkie mojemu trenejro, który ogarnia ten chodzący chaos - czyli mnie ) jakość kamerki internetowej, światło też nie najlepsze, ale widać co trzeba

Aktualnie:


Porównanie od początku:




A z takiej prywaty to muszę Wam powiedzieć, że z każdym kolejnym miesiącem studiowania upewniam się w tym, że decyzja co do kierunku była w 100% słuszna - mimo, że nauki jest ogrom, stresu jeszcze więcej, a zaliczeń też wcale nie tak mało. Szczerze mówiąc... nie szłabym na lekarski, gdybym chciała się obijać, więc świadomie się podjęłam tego wyzwania - teraz się po prostu cieszę, że to jest TO ^^. Zbliża się już powoli sesja, więc roboty nie ubywa, a wręcz przeciwnie, ale dam z siebie wszystko!


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2017-04-28 07:08:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium